Skocz do zawartości
Stanisław11

Prywatne Doradztwo

Rekomendowane odpowiedzi

założę spółkę z osobą doświadczona i otwartą na nowe mozliwości rozwoju. Niekoniecznie z zachodniopomorskiego!!! Zamknijmy ODR!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TBUS - ja jestem zaspółka. Daje swoje zaangarzowanie (ale sobie cham trudne słowo wybrał - kto wie skąd to jest?),oraz wiedze i doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy wiec wybaczcie ze moge pisac nie tu gdzie trzeba ale jakos chcialem zaczac Otoz od dawna interesuje sie rolnictwem i wiecznie zadaje sobie pytanie: czy to jest oplacalne, ile trzeba miec ha zeby miec gospodarstwo na poziomie,itd itp. Wiem ze temat jest obszerny ale moze znajdzie sie ktos z kim moglbym pogadac (glownie to pytania zadawac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz z tego miec? Traktować jako hobby, przezywać, mieć świadomość, że "utrzymujesz się "z tego", czy - jak to mówią - "trzepac kasę"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyklad czy inwestujac w 100ha ziemi mozna bedzie zarobic tyle(nie przez jeden sezon oczywiscie) by mozna bylo co jakis czas zmieniac sprzet rolniczy na lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisz dokładniej co w Twoim mniemaniu znaczy inwestycja w 100 ha ziemi - domniemywam, że zamierzasz od podstaw budować gospodarstwo i częsciowo korzystać z usług czy od razu zainwestować sporo i mieć swój własny sprzęt?

Łatwiej wtedy coś powiedzieć.

Na pewno mając 100 ha pod pługiem można zacząć nieźle żyć i mieć z tego profity, ale zależy co możesz uprawiać (klasa ziemi) i możliwości zbytu (chłodnie, suszarnie, zakłady przetwórcze)... Również mając 100 ha UZ można coś wymyślić dochodowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka roslina, co to daje nie złe dochody ... Cannabis indica sie nazywa ale ze 100 ha ziemi czy mozna sie utrzymac .... hm ... zależy od przyjętych kryteri i potrzeb życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...