Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

witam wiecie jakie sa skutki wyprzedzenia o jeden ząbek bo tryby nie zchodzą sie w znki na trybach czy to moze byc przyczyna metalicznego stkunia dziki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj to nie dochodzi od rozrządu to nie jest metaliczne wycie tylko pukanie pod obciązeniem lub pod pełnym gazem kto ustawiał rozrzad w 60 i czy musza sie znaki zchodzic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kliny nie mają luzu na kołach 60 jest wrażliwa na to.pukać jeszcze mogą tulejki na korbowodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem skczyło mi się paliwo i się zapowietrzył mi traktorek a więc tam nad filtrami tymi śrubami się odpowietrza ale właśnie że nie moge wogóle mi nie chce zapalić co mam robić POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrzyc jeszcze mozesz pompe wtryskowa z tym ze najpierw srubki nad filtrami, potem na boku pompy wtryskowej jest srubka (bodajze klucz 12) - jak stoisz z boku ciagnika, to jest ona prawie na srodku pompy wtryskowej, jak tu poleci paliwko zamiast powietza, to jeszcze 2 razy pompka ruszysz i juz slychac ze bije paliwo na wtryskiwaczu. krecisz rozrusznikiem i odpala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ojj to nie dochodzi od rozrządu to nie jest metaliczne wycie tylko pukanie pod obciązeniem lub pod pełnym gazem kto ustawiał rozrzad w 60 i czy musza sie znaki zchodzic ???

Znaki muszą się zejść wtedy wiadomo że jest ustawiony raz miałem taki przypadek że pomyliłem się o jeden wtedy zawór walił w tłok stąd ten dźwięk. na kołach masz podwójne kropki w które musi wejść ząbek z jedną kropką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można i czy trudno jest ustawić przekładnię główną w c-360 po wymianie aby nie wyła? Jak ktoś to robił to jak długo cicho działała bądź działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 360 jak na prostych zębach przekładnie to ustwianie nic nie pomoże ten typ tak mam ja jak założyłem zetoroskie to już 3 rok śmigam i jest nieporównanie z tym co było wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam wymienić, tylko zastanawiam się czy Zetorowskie czy zwykłe. Zetorowskie są drogie, gdzieś z 700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko, jakie powinno być ciśnienie otwarcia wtryskowacza w c-360, pompa po regeneracji montaż prawidłowy a przy równej jeżdzie kopci na czarno bez specjalnego obciążenia jak ściągne dawke na ograniczniku max to znowu słabo reaguje na pedał gazu, silnik technicznie dobry ciśnienie wporzo, co mogli pompiarze skopać, co jest charakterystyczne to przy równej jeżdzie wyrażnie widac jakbyr rzucał kłębami czarnego dymu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to cisnienie mam też dobre, pewnie coś w pompie tylko co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak obniżysz dawkę to straci trochę na mocy może wtedy będzie ok, albo przetestuj czy teraz więcej pali niż przed naprawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...