Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

chcialbym sie dowiedziec jaki jest najlepszy cykl swietlny dla niosek (Lohman) posiadam stado w 19 tyg i jak narazie mam wlaczone od6 do 15!

za wszelkie info z gory dziekuje! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

chcialbym sie dowiedziec jaki jest najlepszy cykl swietlny dla niosek (Lohman) posiadam stado w 19 tyg i jak narazie mam wlaczone od6 do 15!

za wszelkie info z gory dziekuje! pozdrawiam

Witam! 9 godz światla w 19 tyg.to troche za mało.Skorzystaj z programu świetlnego firmy Lohmann( dostepny na stronie :www.ltz.de)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki krzysiek sprawdze i napewno zastosuje!

tylko wolalbym sprawdzone w praktyce programy swietlne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

Widac ze w przeciagu 5 dni zajrzalo na ta strone 400 osob a widnieja tylko 4 wpisy i nikt nie chce znami sie podzielic informacjami.

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie dziwne to forum. 99% gości to czytelnicy

Ale do rzeczy słyszałem dziś że Woźniak dostał szlaban na Czech i Słowację bo podobno u niego wykryli mączki w paszy. I to jajko idzie na kraj plus słabsze zejście i robia się zapasy. Ktos to może potwierdzić?

W Katowicach na giełdzie jest już sporo starszego jajka nawet spleśniałe. Ale jest tanie. Nawet bardzo tanie a to dziś jest najważniejsze, niestety.

Od jutra jestem zmuszony opuścić cenę o grosik.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewny dylemat czy dobrze robimy ze piszemy o cenach hurtowych na tym forum prosze o wpisy pozostale 97% czytelnikow.A co do jajka mamy martwy okres spowodowany koncem miesiaca ,a co do Wozniaka to musialo na kogos trafic zwiazku z afera maczki, wszystko mozliwe pamietam jak w tamtym roku na jesien kiedy bylo glosno o ptasiej grypie Zylice sciagaly zboze z chin.Wlkp.ku zaszkoczeniu tez jest mila.I jestem ciekawy jak ten caly balagan przez jedna osobe byc moze wiecej sie zakonczy a byl juz spokoj.Moze ktos z Was sie spotkal z taka rzecza iz od karmy zalezy okres swiezosci i moze tez byc powodem zielonego bialka.A co do cen to takie jak kolega Remik podawal .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy zmienimy temat na "info o jajkach" itp. aby ciekawskie osoby nie interesowaly sie zbytnio cena.

Co slychac w innych regionach Pomorskie: 0-27 S-24 1A-21 1B-19 2A-17

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek płaciłem o grosik więcej. A co do odwiedzających, ja jestem jedną z osób które czytają i nie piszą. ale postaram sie to zmienić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i Pozdrawiam Nowego Forumowicza

Jesli chodzi o cene to osoby ktore sa na biezaca i tym bardziej region katowicki wiedza jaka jest cena.A co do przyszlosci lada moment zacznie sie wybijanie starego stada lub juz to ma miejsce i obsada nowym ale juz podroslym stadem wiec moze zaczac brakowac duzego a malego bedzie w brud dzieki w miare dobrej cenie dla hodowcow.Do kolegi Remika moze pamietasz gdzie daje Pachura jajko na Obroki? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o ceny to jest dosyć duże zróżnicowanie. Giełda na Obrokach nie jest wykładnikiem dla rynku ponieważ jak już wiele razy pisałem tam jadą wszystkie nadwyżki i to nie zawsze najwyższej jakości delikatnie mówiąc ale są i jajka bardzo ładne. Ja sprzedaję obecnie 1-2 grosze drożej niż kupuje giełda na Obrokach. Co do małego jajka to już się chyba większość stad rozniosła bo nie ma zbyt wiele 2B i jest tylko grosz róznicy z 2A. Myśle że ceny już się ustabilizowały i do końca roku nie będzie gwałtownych zmian.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego Remik do konca nie chodzilo mi o cene tylko osobe/firme na obrokach ktora odbiera od D.Pachura moze masz taka mozliwosc.Za wzelka pomoc dzikekuje.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co pytałeś. Napisz mi nr gg albo adres e-mail to Ci napisze bo na forum nie chcę wymieniać nazwisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

cenki na mazowszu u hodowcow:

 

0-26gr

S-23gr

1a-20,5gr

1b-18,5gr

2a-17gr

2b-16gr

III- 14gr

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga koledzy producenci jaj!!!

 

Są dobre optymistyczne wiesci - ceny jaj beda szły w górę.

Nie wyprzedawajcie zapasów magazynowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ciekawe jak mam w to uwierzyć jak producenci sami dzwonią i oferują otwar.To dlaczego cena miała by iść w górę. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tez tak slyszalem podobno jednym czynnikiem jest wzsrost ceny na zachodzie po drugie zaczyna brakowac powli duzego jajka. Sorki za malo wpisow ale komp mi padl i od brata pisze

Pozsdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu bardzo czesto.Mało piszę , jestem z "tych" czytających.

Cenię sobie Wasze opinie. Pozdrawiam tych co piszą i tych co czytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego Remik jak masz za duzo towaru zadzwon do Mizgiera daje dobra cene przynajmniej wiem tak placi swojej rodzienie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co slychac u innych lub u osob czytajacych? Najpierw napiscie cos pozniej ja cos napisze

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...