Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Proponuję wstawić jakiś oryginalny AWATAR.I jeżeli drugi wstawi podobny to znaczy że jest działanie celowe,aby siać "ferment".A usuwanie należy traktować jako ostateczność.Podobno żyjemy w wolnym kraju gdzie jest swoboda wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to kolega przeoor ma racje

L - 20

M - 18

ale najwidoczniej komuś to przeszkadza wolałby wpisy L - 15gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd niby te stare jajka???? Przecież takie było ssanie i tak miło było słyszeć jak ci winni za całą nadprodukcję hieny handlarze błagali o kilka jajek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij ma dwa konce zle ze sprowadzaja a czy dobrze ze importujemy a patrzac na ostatnie lata na to wyglada ze coraz czesciej bedziemy mieli taki stan chyba ze bedzie o polowe mniej hodowcow i bedzie im latwiej kontrolowac rynek bo ceny teraz ksztaltuje proszkownia,handel zagraniczny oraz handlujacy ale widac ze jeszcze trzeba poczekac aby wrocil popyt ale kto to wytrzyma lub ile osob nie dlugo zrezygnuje z produkcji ze wzglledu na nowe klatki jeszcze pol roku i bedzie wiadomo cos wiecej ale jedengo trzeba sie trzymac ze duzy pozostanie a koledzy handlujacy poweim wam ze petla zaciska sie coraz bardziej bo rynek coraz bardziej sie kurczy ze wzgledu na sieci tamten rok zamknelo okolo 12% rok do roku sklepow spozywczych co za tym idzie cukiernii piekarnii podobno 700 w skali kraju ale cos optymistycznego co dla nie ktorych biedronka otworzyla w tamtym roku 197 sklepow a od tego roku plan zaklada zwiekszenie placowek do 3000 do roku 2015 czyli plan jest szczytny 1 biedronka dziennie i to od tego roku do tego dochodzi tesco bo chca zwiekszyc ilosc mniejszych placowek a ze im jest malo to wykupili ostatnio zabki wiec jest coraz lepiej Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaną tylko wielkie fabryki jaj które swój towar będą wstawiały na sieci.

A my hodowcy i wy pośrednicy jedziemy na tym samym wózku,bo takie fabryki eliminują jednych i drugich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje:Drodzy państwo, uchylę wam rąbek tajemnicy, o tuż nie jestem żadnym z was czyli hodowcą ani handlarzem jaj tylko pracownikiem w firmie jajcarskiej .

To słowa przeora , jaki hodowca ,zacznijcie pisać prawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jakiś koleś założył sobie nick bardzo podobny do mojego czyli przeor z kropką. Strasznie mącił, ubliżał a co najgorsza system tego forum nie odróżniał przeor od *przeor z kropką. Gość został usunięty a jego wypowiedzi pozostały w moich. Mija parę dni i mamy następnego przeoora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka

1A 18

1B 16

2A 15

I nie sadze by do swiat cokolwiek sie zmienilo , no chyba , ze w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pogratulować kolego Jajcarek tanich zakupów. Szkoda mi tylko tych hodowców którzy po tyle sprzedają bo najwidoczniej nie wiedzą, że spokojnie za Ia można dostać 0,20 i wcale nie trzeba zbytnio kombinować. Ale być może są odcięci od wiadomości z zewn lub prowadzą swoją działalność w jakiejś enklawie.

Do świąt pewnie wiele zmian nie będzie czyli czytaj padnie kilka kolejnych ferm bo nie starczy na pasze i inne wydatki. Ceny na dziś:

O-0,34

S-0,24

Ia-0,20

Ib-0,18

IIa-0,17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego Jajacarek dlaczego sadzisz ze w najblizszym czasie nie bedzie selekcji a Kolego Magicos przyznam racje koledze ktoremu nie wierzysz sa takie fermy przycisniete do muru a prawda jest brutalna ktos musi pasc i miej nadzieje ze to beda fermy z jego okolic i kiedys odezwie sie do Ciebie po towar jest zroznicowanie cen ale to zalezy wszystko od wielkosci produkcji i wiakim wieku masz kure bo jesli masz kontakty to za 2b mozna dostac 16gr z miejsca no tak tylko ze tego towaru nie ma Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma słów na ten chory system i naszą polską ekonomię, totalna brędza, niech wreszcie te jajo spadnie na 10gr i będzie po zawodach.

- jaka Rzeczypospolita tacy i my (bankruci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol Gall , na koniec kwietnia i maj mam juz sygnal , gdzie mam jechac po male jajo i ku mojemu zdziwieniu, puki co nikt z nich nie zmniejsza ilosci obsady , dlatego mysle ze dopiero odpadniecie starej klatki cos zmieni

I przestancie juz pisac jaki jestem zly , to wy takie cenymi proponujecie ,przecierz nikogo do niczego nie zmuszam , tak samo jak nikt mnie nie zmuszal do placenia 33gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KUPIMY KAŻDĄ ILOŚĆ KURY ROSOŁOWEJ ( NIOSKI) DO UBOJU.

 

 

 

ubojnia drobiu

woj. Pomorskie

tel: 606 640 125

 

 

tylko takie firmy jak ta są wstanie uzdrowić dzisiejszy rynek.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego przeoor oddawałeś kure do uboju 22 marca, tak z ciekawości jak płacą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol Kacper , napewno wiecej niz po swietach, wiec jak masz na zbyciu to lepiej nie czekaj , taka moja rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...