Skocz do zawartości
pawelek32

Dozowniki leków i witamin

Rekomendowane odpowiedzi

planuję zaopatrzyć sie w takie właśnie dobrodziejstwa http://www.polnet.poznan.pl/vortal/index.php?module=htmlpages&func=display&pid=19

napewno dla warchlaków i macior.

 

czy ktoś z was używa takich dozowników?

które kupić i dlaczego?

Ja kupiłem w grene najlepsza cena i to już kilka lat sprawuje sie dobrze,jest bardzo przydatny możesz podawać kwasek,różne leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla całego stada zainstalowałeś te dozowniki?

ile płaciłeś? nie było żadnych awarii?

zauważyłeś poprawę zdrowotności u zwierząt?

 

napisałem maila do polnetu z zapytaniem o cenę dozownika dla trzody to odpisał: "Najbardziej uniwersalny i najczęściej sprzedawany model dozownika to: D25RE2 Cena tego modelu wynosi: 1134 zł brutto"

 

znalazłem cennik na http://www.dozowniki.com.pl/index.php?menu=dozowniki&podmenu=cennik&q=3 tak wyżej wymieniony dozownik kosztuje 393,98 zł bez VAT- czemu taka duża różnica cenowa???

czy grene są tańsze?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile za niego dałes?

W grene kosztuje ok 1000 zł wydaje mi się że ten za ok 400 może być z chin

instalujesz takie przyłącze i możesz dozować dla kogo chcesz robisz takie obejście

rurami i możesz podawać dla każdej grupy oddzielnie mnie się wydaje że dla średniej wielkości gospodarstwa jeden wystarczy. Powinieniś sprawdzic jaki są możliwości tego za 400 zł i porównać go z innymi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie uważnie !!!!!!!!! To są ceny w EUR a nie w złotówkach !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ceny w Euro nie każdy ślepy widzi...

myślałem, żeby kupić narazie 2 dozowniki: 1 dla macior i 1 dla warchlaków

przecież chyba jak bym zainstalował tylko 1 na warchlaki i maciory to musiałbym ustawiać go albo dla macior albo dla warchlaków, a kupujac 2szt to wszystkie świenie będa mieć witaminy non stop????

dobrze myślę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy witaminy ,bądż leki dajeszz non stop?

jeden spokojnie wystarczy,czasami zwierzaki mogą pić czystą wode

a 400 euro to taka cena do wytrzymania,zwłaszcza ze to jeden z najlepszych dozowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 400 euro to jest zawysoka cena gdzie wy macie głowy takie same dozatrony idzie kupic w polnecie w poznaniu nawet wysyłają kosztuje chyba 1200 zł. brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czytajcie uważnie !!!!!!!!! To są ceny w EUR a nie w złotówkach !!

A na kiego grzyba chcesz im ładować cały czas witaminy żebyś nie przesadził

Ja mam warchlaki z zakupu podaje zakwaszacz i wrazie potrzeby antybiotyki napewno jeden Ci wystarczy co za problem przełożyć i jakie hcesz podawać maciorom witaminy może lepiej je przeszczapić zresztą to twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że się orientujecie w tym temacie. Chorują mi świnie a weterynarz powiedział mi że zadawanie leków do wody to git sprawa. Macie może jakieś schematy jak to zrobić bo rozumiem że trzeba robić drugi obieg wody tak? Za odpowiedzi z góry dziękuje, będe zobowiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mogę polecić te dozowniki sam posiadam D 25 RE 5. Mam go już kilka lat i pracuje bezawaryjnie. Dwa razy do roku trzeba go przemyć, przesmarować i chodzi bez awaryjnie bynajmniej u mnie a jest eksploatowany cały czas. Tylko nie zapomnijcie przed dozownikiem założyć filtr do wody.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem dosatron ma ktos moze instrukcje jak sie to zaklada jakis schemet moze??

 

a czego nie wiesz ????????

 

kierunek przepływu zgodny ze strzałką, przed tym filtr, i dalej zaworami rozdzielasz po kojcach.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

jaki typ dozownika lepiej kupić??

z regulacją 0,2-2% czy 1-5% ??

najlepsze w kategorii cena/ jakość to grene ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio kupowaliśmy dozownik, wszędziejeździlismy, a w sklpeie internetowym i tak najtaniej było tutaj Dozowniki witamin i leków. Najlepiej by było kupić o jak najlepszym, zakresie ale zakres do 2% w zupełności wystarcza i te mają najlepszę cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...