Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:42 Czw 15 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 2598, 2599, 2600  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LOBO

PostWysłany: 12:47 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończę z tym forum bo dużo tu wolnych słuchaczy Mendoxa jest parę kolegów co mają takie same zdanie o Nim jak ja . A ci co go słuchają to niech słuchają i wierzą w te jego przepowiednie co się nie sprawdzają i niech wstawiają według jego prorostw a pójdą z torbami a on się będzie z nich śmiał bo onego D..ila cieszy jak kura po 2zł i ludzie przeżywają dramat a on przeżywa w tedy ORGAZM bo taki już P.o.j.e.b z niego jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LOBO

PostWysłany: 12:35 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Re: Zachowanie LOBO Odpowiedz z cytatem

kurczaki1234 napisał:
Czytam to forum od 2 lat, jeszcze nie widziałem tutaj kogoś tak wulgarnego jak Ty LOBO. Jeśli nie masz ochoty, to nie czytaj, a nie ubliżasz medoxowi. Zachowanie godne dzieci w zerówce.
Pozdrawiam Smile
BRAWO TWÓJ PIERWSZY POST BRAWO TY NIE ZABOLAŁA CIĘ RĘKA OD STUKANIA
Powrót do góry
kurczaki1234

PostWysłany: 12:24 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Zachowanie LOBO Odpowiedz z cytatem

Czytam to forum od 2 lat, jeszcze nie widziałem tutaj kogoś tak wulgarnego jak Ty LOBO. Jeśli nie masz ochoty, to nie czytaj, a nie ubliżasz medoxowi. Zachowanie godne dzieci w zerówce.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
j p

PostWysłany: 11:43 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

restauracji miało być
Powrót do góry
j p

PostWysłany: 11:41 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze do niedawna namawiał do otwierania resteuracjii.
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 10:05 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W grudniu rozpisywał się deb.il Medox że cena po połowie lutego 2 zł LUDZIE nie wierzcie temu p.alan.towi bo wypisuje swoje teorie które się nie sprawdzają takie jak ; KRAAAAAAACH , DO LASU , DZIURY W LESIE albo ;TYLE RAZY PISAŁEM TYLE RAZY MÓWIŁEM ja na takich D.e.bi,li jestem cięty u mnie to prosty burak P.OJ.EB BEZ JAJ
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 09:54 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Da się wykonać drugi raz lobotomię? Ktoś wie? Laughing
Tak da się a le przed tym trzeba MENDOXA J.EB.N.ĄĆ W głupi ryj P.O.J.E.B.IE GDZIE MASZ TĘ CENĘ 2 ZŁ CO PRZEPOWIADAŁEŚ A JAK SIĘ NIE SPRAWDZI TO MIAŁEŚ W.Y.P.I.E,R,D,A,LAĆ Z TEGO FORUM PSYCHOPATO
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:46 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się wykonać drugi raz lobotomię? Ktoś wie? Laughing
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 09:36 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
12 tys zakażeń !! Uciekać!! Zaraz blokada. Epidemiczny dramat w Czechach i na Słowacji , będzie się działo od połowy marca do końca kwietnia, oj będzie , amatorom wiosennego żywca pourywa ręce, utnie głowy i nogi, zostanie sam korpus.
Pisałem Wam, ze kolega dzwonił o ludzi do łapania? Bo wszyscy w jego okolicy wkładają naraz kury teraz i za tydzień i w konsekwencji nie będzie miał ich kto potem łapać, bo połowa ekipy łapał w kilku tych miejscach naraz, ale dotąd się nie zazębiało. Kumpel szedł swoim torem, a tamci stali i teraz ruszają Laughing
Ty masz kolegę Very Happy ja bym się z takim Po.je.bem nie zadawał wróżbito wielki
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 09:33 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAK ksiaze I KUPUJĘ JE U CIEBIE OBROŃCO MEDOXA -P.O.J.E.B.A
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:06 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12 tys zakażeń !! Uciekać!! Zaraz blokada. Epidemiczny dramat w Czechach i na Słowacji , będzie się działo od połowy marca do końca kwietnia, oj będzie , amatorom wiosennego żywca pourywa ręce, utnie głowy i nogi, zostanie sam korpus.
Pisałem Wam, ze kolega dzwonił o ludzi do łapania? Bo wszyscy w jego okolicy wkładają naraz kury teraz i za tydzień i w konsekwencji nie będzie miał ich kto potem łapać, bo połowa ekipy łapał w kilku tych miejscach naraz, ale dotąd się nie zazębiało. Kumpel szedł swoim torem, a tamci stali i teraz ruszają Laughing
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 09:03 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@radwen to był sarkazm na ..... wpis jednego z sąsiadów. Wiem, że jakość i bezpieczeństwo kosztuje. Pamiętam jedną firmę, która chciała u mnie montować. W końcu wydukał :.... jak Pan pozbiera oferty, to ja zrobię 3-5% taniej i przez 2 lata co pół roku podjadę je umyć. Można i takie oferty rozważać, prawda?
Powrót do góry
radwen

PostWysłany: 08:56 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
Do baterii jeszcze nie dojrzałem, zbyt drogo taki magazyn energii wychodzi..... jeszcze.
Natomiast na dachu mam panele, a to subtelna różnica.
Biedni ci ludzie co montują na domach instalację. Dorobek ich życia i bomba z opóźnionym zapłonem na dachu. Straszne Exclamation

Moze rozczaruje niektórych ale fotowoltaika na dachu stanowi mniejsze zagrożenie pożarowe niż piec na paliwo stale w kotlowni.. Oczywiście trzeba wybrać odpowiednie rozwiązania które są nieco droższe ale zapewniają bezpieczeństwo. Uwierzcie mi wiem co pisze w tym temacie...
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 08:08 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do baterii jeszcze nie dojrzałem, zbyt drogo taki magazyn energii wychodzi..... jeszcze.
Natomiast na dachu mam panele, a to subtelna różnica.
Biedni ci ludzie co montują na domach instalację. Dorobek ich życia i bomba z opóźnionym zapłonem na dachu. Straszne Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pomorze

PostWysłany: 08:02 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwalcie sie dalej ta fotowoltaika beda nas je..c za 3 zl non stop
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 07:58 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOBO napisał:
medox napisał:
https://youtu.be/2ApkuFDRy4Q

SUGERUJE, żeby każdy obejrzał. 2lata temu jak o tym mówiłem, wyśmiewaliście mnie, że nie za naszego życia. No to obejrzyjcie.
Czas wyjść z budy i otworzyć oczy. Nie ma i nie będzie już pieniędzy z takich rzeczy jak jakieś głupie kury, pieniądze będą ZUPEŁNIE gdzie indziej. Kto to zawczasu zrozumie, nie uwiąże sobie kamienia na szyję w postaci kolejnych bud.
P. S Czechy i Słowacja sytuacja dramatyczna
No i widzisz predator&obcy ODpisał ci D.E.B.IL jeszcze brakuje KRAAAAAAACH , LASU , I DZIUR W LESIE NORMALNIE -------P.O.J.E.B nad P.O.J.E.B.Y

LOBO ja to mam wrażenie że Ciebie już chyba karmią tymi SYBSTYTUTAMI....
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 05:34 Sro 24 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

SUGERUJE, żeby każdy obejrzał. 2lata temu jak o tym mówiłem, wyśmiewaliście mnie, że nie za naszego życia. No to obejrzyjcie.
Czas wyjść z budy i otworzyć oczy. Nie ma i nie będzie już pieniędzy z takich rzeczy jak jakieś głupie kury, pieniądze będą ZUPEŁNIE gdzie indziej. Kto to zawczasu zrozumie, nie uwiąże sobie kamienia na szyję w postaci kolejnych bud.
No i widzisz predator&obcy ODpisał ci D.E.B.IL jeszcze brakuje KRAAAAAAACH , LASU , I DZIUR W LESIE NORMALNIE -------P.O.J.E.B nad P.O.J.E.B.Y
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 23:00 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
Radas napisał:
Hektor88 napisał:
Witam, macie jakies oferty od firm na panele fotowoltaiczne? Ja dostałem oferte moc 50kw, montaż na gruncie, cena 200tys brutto.

Na gruncie przedraża konstrukcja. Nie chcesz skorzystać z dachu kurnika? Za pierwszą 50-tkę albo nawet 52,5 Kw płaciłem ponad 2 lata temu chyba 145 netto ze wszelkimi licznikami i pierdołami, które nie są niezbędne. Falowniki Fronius

głupi pomysł dach na czymkolwiek a już na pewno na budynku typu kurnik...
jak Ci się te panele zapalą to Ci pójdzie całość z dymem...

Baterie sie zapalają.
Ogień taki że nie trzeca mieć słomy w środku a bude zajmie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:48 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 22:35 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
Hektor88 napisał:
Witam, macie jakies oferty od firm na panele fotowoltaiczne? Ja dostałem oferte moc 50kw, montaż na gruncie, cena 200tys brutto.

Na gruncie przedraża konstrukcja. Nie chcesz skorzystać z dachu kurnika? Za pierwszą 50-tkę albo nawet 52,5 Kw płaciłem ponad 2 lata temu chyba 145 netto ze wszelkimi licznikami i pierdołami, które nie są niezbędne. Falowniki Fronius

głupi pomysł dach na czymkolwiek a już na pewno na budynku typu kurnik...
jak Ci się te panele zapalą to Ci pójdzie całość z dymem...
Powrót do góry
radwen

PostWysłany: 22:28 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie w sprawie fotowoltaiki zapraszam do kontaktu. Miałem okazję wyposażyć kilkanaście ferm drobiu w instalacje fotowoltaiczne o różnych mocach.Chetnie doradze a takze zaproponuje ofertę na mała elektrownie na waszych obiektach.dzialamy woj.
łódzkie i mazowieckie. 601.069.715 https://m.facebook.com/radekwenckowski/?ref=content_filter
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:57 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Scenariusz- dalszy lockdown do końca kwietnia i 2zl przy tej ilości żywca a potem otworzenie w maju i uboje x2, zassanie i w tydzień z 2 na 5 coraz bardziej realny.
oj Medox Medox daj se spokój . Stary dziadu Ty już ni jak nie pasujesz . Do czego kolwiek . Pierdalisz . o .zaraz napiszesz o polio . hiszpance itp itd.
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 20:30 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="lysonzi1"]
Hektor88 napisał:

Na gruncie podobno lepiej jest ze sprawnością paneli. A na jakich panelach

Czekam na kosztorys jutro dam znać..
Powrót do góry
lysonzi1

PostWysłany: 20:23 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hektor88 napisał:

Na gruncie podobno lepiej jest ze sprawnością paneli. A na jakich panelach masz ofertę plus jaki falownik?
Powrót do góry
tesciowa

PostWysłany: 20:03 Wto 23 Lut 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madmax napisał:
umowę podpisywałeś z beatrice czy pijawką - tym który ze stołka Moniki szybko wskoczył du.pę holendrów . Które z nich tak Cię wydymało? W Wielkopolsce jest prawnik, który może będzie w stanie pomóc. Kiedyś w innej sprawie, ktoś mi podał do niego namiary. Tyle będę mógł pomóc

Z beatrice, prosiłbym o namiary tego prawnika na maila lub sms
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 2598, 2599, 2600  Następny
Strona 29 z 2600

Skocz do: