Skocz do zawartości
misiek_rolnik

ile żescie wydali na budowe???

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim ja juz skończylem budowe płyty i zbiornika i zbiornik budowalem sam z bloczka hydrotechnicznego w sumie za cala budow wydalem okolo 20tys zl a zbiornik ma 45tys litrow a plyta 60metrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ja juz skończylem budowe płyty i zbiornika i zbiornik budowalem sam z bloczka hydrotechnicznego w sumie za cala budow wydalem okolo 20tys zl a zbiornik ma 45tys litrow a plyta 60metrów

zbiornik i płyte miałeś osobno ,chodzi mi o to że mam mało miejsca i muszę wybudować płyte nad zbiornikiem. pytam zbiornik ma mieć35m3 a płyta 40m2 i czy z takich samych bloczków moge budować? ty już masz doświadczenie i co na to agencja. JA w tej chwili czekam na projekt u architekta. gdzie kupiłeś takie bloczki i w jakiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no hej jak najbardziej mozna budowac z tych samych bloczkow i jasne ze mozna pod a agencja nie ma nic przeciwko temu...ja bloczki kupilem po3zl za sztuke w firmie betoniarskiej daja na nie atest wiec wszystko jest w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemak!

 

 

Mam kilka pytań.

1. Na ile sztuk projektowałeś budowę (bydło, świniaki czy mieszanka?)

2. Ile zabuliłeś za projekt?

3. Chcę się zorientować w cenach i koszcie budowy na stado 20 sztuk.

 

Z jakiś funduszy łatwo można skorzystać w tym wypadku? Bo jak mam dzownić do ośrodka doradztwa rolniczego to m,niej już na samą myśl krew zalewa.

 

 

Jak byś mógł to skrobnij parę zdań na maila.

 

 

piotr.reg@op.pl

pozdro,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ja projektowalem na stado mniej wiecej takie jak ty wymiary moje znasz za projekt dalem 1200zl za cala budowe wyszlo mi okolo 25tys moze cos wiecej a przyznali mi 35tys a zlozyc wniosek musisz w agencji na dofinansowanie budowy pltyty gnojowej

powodzenia:)narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jeszcze nie złożyłeś wniosku o dofinansowanie płyty i zbiornika to pytaj w swojej agencji bo prawdopodobnie od nowego roku będą nowe limity. nie rób z innych funduszy. projekty można kupć gotowe lub zamówić u projektanta . taki gotowiec jest w granicach300-500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...