Skocz do zawartości
Gość erykol

Ciągniki MTZ Oraz Pronar i Belarus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko: czy komuś udało sie zwiększyć udźwig MTZ 82 poprzez zastosowanie siłowników pomocniczych i czy jest to wogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia-S.O.S.-już pytałem o wałek wom-u krótki co lepiej wymienic------obudowę----wałek----czy 4 bolce----Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mtz ach jest taka sytuacja że trzeba uważać na pompe hydrauliczną

ja wymieniłem orginalną na nową i chodziła 1.5 r (mój mtz pracuje z wycinakiem kiczonki) a w końcu zmieniłem na pompe od deutza 4,45

po małej przeróbce w warsztacie spasowała bez problemu pompa była używana a chodzi już2 laya i dzwiga tak że mi przód podnosi a mam przedni tuz + 150 kg bałem się troche o cięgna i to ale bez szaleństw i wszystko ok

 

johny

 

/edit - Pon Paź 30 14:11:52

ja mam mtz a i nie narzekam na awaryjność wymieniłem pompe hydrauliczną i nie narzekam komfort oczywiście nie jest najwyższy ale rekompensuje to pewność o bezawaryjność i moc spalanie nie jest duże

a i łatwo o części mam tez deutza 6,81 i nawaliła mi skrzynia nie działają biegi 123 man jeszcze co prawda 456789 ale ciągnik stał przez tydzień komfort ma zaje ale usterek w silniku czy skrzyni nie zrobie sam są w prawdzie serwisy ale one kosztują i to nieraz bardzo dużo

 

jony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bracia-S.O.S.-już pytałem o wałek wom-u krótki co lepiej wymienic------obudowę----wałek----czy 4 bolce----Dzięki

Najlepiej cały wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś modernizował sterowanie układem hydraulicznym z wersji ciągnika z małą kabiną na ten, któty znajduje się w ciągniku z dużą kabiną (dźwignia tylko po prawej stronie siedzenia)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś kabinę do MTZ z okolic Koźmina, jak się prezentuje na ciągniku, jakie ma wady i zalety.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro zmieniał na inną to zapewne miał od nowości na małej kabinie.mogł nie zmieniac i by było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszą miał małą kabine i podczas duszenia kukurydzy na kiszonke spadł z kopca tak się nic nie stało tylko kabina błotniki i maska do wymiany a nigdzie ni mówgł znalez małej kabiny wiec kupił duża i teraz żałuj chce wymienic na mała ale nigdzie nic nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat nawiewu w MTZ. Włączam na pierwszy stopien działa nawiew z lewej i prawej strony. włączam na drugi stopien i prawy mi sie wyłącza a działa tylko lewy. tak musi byc?? czy cos jest nie tak?? jak tak to co?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam tak samo, jest tak od nowosci wiec mysle ze tak powinno byc masz u siebie zamontowane radio ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawiew działa z lewej,jak i z prawej strony- na pierwszym i drugim stopniu- chociaż czasami działa raz lewy raz prawy, ale to wina przełącznika-wyklekotał sie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...