Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:56 Nie 17 Lis 2019

niewiem co robic??doradzcie cos!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamus

PostWysłany: 00:30 Wto 14 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mlodym rolnikiem jest osoba ponizej 40 lat i musisz wystapic o pomoc w ciagu roku od przejecia gosp. do tego wymagane jest wyksztalcenie rolnicze. mozesz skorzystac tez z kredytow inwestycyjnych. po zlozeniu biznezplanu i wykonaniu inwestycji mozesz dostac zwrot50% kosztow. zobacz tez program rolnosrodowiskowy.wszysko to jest opisane w nowym PROW 2007-2013 ktory znajdziesz na str Ministerstwa Rolnictwa: www.minrol.gov.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robern

PostWysłany: 21:50 Pią 10 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnośnie "młodego rolnika": nie ma żadnych wymagań co do obrotów - liczy się wiek (rolnika - jak wskazuje nazwa programu;)) i czas przejęcia gospodarstwa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miki z Rawicza

PostWysłany: 21:33 Pią 10 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale chyba młody rolnik nie wchodzi w gre bo nie masz jakis wiekszych obrotów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
robern

PostWysłany: 20:24 Pią 10 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na starcie możesz liczyć na wsparcie gospodarstw niskotowarowych, gdzie nabór wniosków znowu ruszył - więc do dzieła. Możesz liczyć na ok. 6 tys. przez 5 kolejnych lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomek331

PostWysłany: 05:57 Sro 25 Paź 2006    Temat postu: niewiem co robic??doradzcie cos!! Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich!mam problem i mam nadzieje ze mi pomozecie otoz chodzi mi o pomoc na jaka moge liczyc z unii europejskiej.Ponad rok temu rodzice przepisali mi niewielkie gospodarstwo 5 ha ja chcialbym to w najblizszej przyszlosci rozwinac dokupic maszyn rozwinac jakas produkcje i oczywiscie wziasc w dzierzawe ziemi badz dokupic,czy moge liczyc na jakas unijna pomoc jesli tak o co moglbym sie ewentualnie starac czy premia mlody rolnik tez wchodzi w gre?pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: