Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:27 Pon 28 Maj 2018

Wszystko o Massey Ferguson
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 353, 354, 355  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michu8

PostWysłany: 22:03 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledzy cos mi nie zagra?o wsiadam do mf 3680 -sta? 3 miechy a tu wpad? peda? hamulca ,odpalam i brak hamowania . odpowietrzy?em ok. nazajutrz sytuacja sie powtarza cos nie tak.podpowied?cie co to mo?e byc - gdzie szukac?
a opa? koledzy on hurt ok3,9 z?-vat-pare groszy z gminy iwychodzi cena poa?u
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
herki

PostWysłany: 21:51 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: olej Odpowiedz z cytatem

adi48 napisał:
siemka wszystkim mam pytanie jakie parametry powinien miec olej do skrzyni do mf 61** bo ja ostatnio zalalem go agrol-u ale ktos cos kiedys muwil ze to nie jest dobry olej wie ktos cos na ten temat jaki to olej jest najlepzy?

Ja do swojego 6150 nala?em taki http://www.orlen-oil.pl/modules/kat_show.php?id=200

Posiada odpowiednie parametry do takich fergusonów i w dodatku nie jest zbyt drogi (co? ko?o 10-12z? za litr).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kip

PostWysłany: 20:18 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Re: mf 3070 Odpowiedz z cytatem

pawel1991 napisał:
witam, jak w??cz? przedni nap?d w moim MF 3070 to si? co? tucze, co to mo?e by?? zacz??o si? chyba od tego jak nie zauwa?y?em ?e blokada na wszystkie 4 ko?a by?a w??czona i je?dzi?em troch? na niej, co mog?o si? sta?? Prosz? o odpowiedzi

Prawdopodobnie masz na wa?ku atakuj?cym zerwane frezy, jak sprawdzi? zdejmij tulej? z walka przy przednim mo??ie - wa?ek który przekazyje nap?d na przedni? o? - przyczyna prawdopodobnie niew?a?ciwy rozmiar opon. Ka?dy dory takarz ci to naprawi. Naspawa? wa?ek i wyfrezowa? nowe frezy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawel1991

PostWysłany: 19:01 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: mf 3070 Odpowiedz z cytatem

witam, jak w??cz? przedni nap?d w moim MF 3070 to si? co? tucze, co to mo?e by?? zacz??o si? chyba od tego jak nie zauwa?y?em ?e blokada na wszystkie 4 ko?a by?a w??czona i je?dzi?em troch? na niej, co mog?o si? sta?? Prosz? o odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kon28

PostWysłany: 10:23 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czym sie ró?ni? MF 3115 od 3080 oprócz KM i czy w tych ci?gnikach s? wadliwe skrzynie?
Powrót do góry
tomko1112

PostWysłany: 16:24 Wto 19 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czym ró?ni? Mf 235 i 255? interesuje mnie zw?aszcza ró?nica w budowie silnika i nap?du. Czy to prawda ?e maj? inne skrzynie?
Powrót do góry
kacpers21

PostWysłany: 13:42 Wto 19 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Bardzo pilnie potrzebuje ksi??k? techniczn? lub instrukcje obs?ugi do ci?gnika Massey Ferguson 365. Bardzo prosz? o pomoc.
Powrót do góry
Qurde

PostWysłany: 13:42 Wto 19 Lut 2008    Temat postu: mf6150 Odpowiedz z cytatem

ja sam mam takiego mf i pyta?e? si? o olej do skrzyni i zalecaj? aby nie zalewa? olejem hydraulicznym ani agrolem.
Powrót do góry
adi48

PostWysłany: 12:03 Wto 19 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemka wszystkim mam pytanie jakie parametry powinien miec olej do skrzyni do mf 61** bo ja ostatnio zalalem go agrol-u ale ktos cos kiedys muwil ze to nie jest dobry olej wie ktos cos na ten temat jaki to olej jest najlepzy?
Powrót do góry
center

PostWysłany: 22:19 Pon 18 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kto? wie jaki jest rozmiar szpilek oraz ich rozstaw w MF255 ? Gdzie mo?na kupi? felgi do mi?dzy??dzi? oraz czy ko?a od C330 pasuje Do MF ? Dzi?ki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gienek9

PostWysłany: 21:29 Pon 18 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek1036 napisał:
Witam. Panowie mam problem z hamulcami w swoim MF 3070. Po d?u?szym postoju zapowietrzaja mi sie hamulce. I zauwazylem ze scieka olej z tego wezyka co idzie od pompek do rozdzielacza. Co moze byc przyczyna??? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

sorki ze sie wcinam mam 595 ale sie jeszcze nanim nie znam no i z tym przekaznikiem mam problem ten symeryng wymienic bo olej cieknie noi przetdtem ten wlek chodzil mi ok wlanczal sie i wylanczal a teraz kreci sie caly czas czy ta wajcha w dole czy na gorze i zagladalem i nie moge znalezc przyczyny pozdrawiam
Powrót do góry
gienek9

PostWysłany: 20:54 Pon 18 Lut 2008    Temat postu: Re: Wra?liwe na paliwo Odpowiedz z cytatem

tom24 napisał:
Znajomy ma MF i mówi? ?e nie b?dzie chodzi? na opale On ma narazie 5500MTG i sprawuje sie dobrze

mam tego 595 78 rok i chodzi na opale bez problemu ,od gosc od ktorego kupilem ma same fergusony rozne modele i te nowsze ,mowil ze pracuje na opale pozdrawiam
Powrót do góry
miron

PostWysłany: 20:12 Pon 18 Lut 2008    Temat postu: Re: mf6150 Odpowiedz z cytatem

Qurde napisał:
czy w mf6150 akumulatory s? 24 czy 12 V . Bo mam w swoim 2*12V 74ah . aniepatrza?em jak s? pod??czone . Z góry dzi?ki

12V
Powrót do góry
mariusz20082008

PostWysłany: 18:03 Pon 18 Lut 2008    Temat postu: Re: Mf 3125 Odpowiedz z cytatem

radas.dj napisał:
Witam wszystkich. Mam pro?be, szukam instrukcji napraw do Mf 3125. Jesli znajdzie si? taka osoba, prosze o kontakt na pooprad@vp.pl. Z góry dzi?kuje

chcesz instrukcje napisz pod ten num gg tylko po angielsku bedzie 9739397
Powrót do góry
Qurde

PostWysłany: 16:44 Pon 18 Lut 2008    Temat postu: mf6150 Odpowiedz z cytatem

czy w mf6150 akumulatory s? 24 czy 12 V . Bo mam w swoim 2*12V 74ah . aniepatrza?em jak s? pod??czone . Z góry dzi?ki
Powrót do góry
miron

PostWysłany: 15:35 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafik256 napisał:
miron napisał:
rafik256 napisał:
Skoro jedn? sprawe mamy za?atwiona to teraz prosi?bym o pomoc w inne kwestii, a mianowicia czy ktos móg?by mi doradzic jak w ?atwy sposób wymieni? krzy?aki (?ozyska w krzy?akach) w przednim mo?cie, moze ma kto? na to jakis patent ?eby zrobic to ?atwo i szybko????

witam ;patent nato jest jeden ?atwy i szybki moge ci to zrobi? po 100 z? od krzy?aka pozdrawiam Very Happy Question

Z krzyzakami jeszcze moze sam sobie poradze ale mam jeszcze sprz?g?o do roboty bo uszczelniacze pu?ci?y i olej cieknie na tarcze,a to tez wypada?oby usun??. Teraz mam pytanie ile wzi??bys za zrobienie tego sprz?g?a??? Bo w?a?nie poszykuje osoby która mog?aby si? tym zaj??. Sam nigdy nie robi?em sprz?g?a w tym sprz?cie i troche sie obawiam robic to samemu, dlatego moje pytanie jest jak najbardziej powazna.

jako? tam ?mieszno sume 500 z? Wink
Powrót do góry
rafik256

PostWysłany: 11:43 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miron napisał:
rafik256 napisał:
Skoro jedn? sprawe mamy za?atwiona to teraz prosi?bym o pomoc w inne kwestii, a mianowicia czy ktos móg?by mi doradzic jak w ?atwy sposób wymieni? krzy?aki (?ozyska w krzy?akach) w przednim mo?cie, moze ma kto? na to jakis patent ?eby zrobic to ?atwo i szybko????

witam ;patent nato jest jeden ?atwy i szybki moge ci to zrobi? po 100 z? od krzy?aka pozdrawiam Very Happy Question

Z krzyzakami jeszcze moze sam sobie poradze ale mam jeszcze sprz?g?o do roboty bo uszczelniacze pu?ci?y i olej cieknie na tarcze,a to tez wypada?oby usun??. Teraz mam pytanie ile wzi??bys za zrobienie tego sprz?g?a??? Bo w?a?nie poszykuje osoby która mog?aby si? tym zaj??. Sam nigdy nie robi?em sprz?g?a w tym sprz?cie i troche sie obawiam robic to samemu, dlatego moje pytanie jest jak najbardziej powazna.
Powrót do góry
Daniel56

PostWysłany: 10:33 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daniel56 napisał:
Witam mam pytanie.Mój Massey Ferguson 3670 kiedy si? nagrzeje podczas ruszania z miejsca przy puszczaniu sprz?g?a szarpie cho? sprz?g?o puszczam bardzo po woli.Natomiast kiedy jest zimny tego problemu nie ma rusza sie ok.Powiedzcie co morze by? tego przyczyn??
Question
Powrót do góry
Daniel56

PostWysłany: 09:52 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie.Mój Massey Ferguson 3670 kiedy si? nagrzeje podczas ruszania z miejsca przy puszczaniu sprz?g?a szarpie cho? sprz?g?o puszczam bardzo po woli.Natomiast kiedy jest zimny tego problemu nie ma rusza sie ok.Powiedzcie co morze by? tego przyczyn??
Powrót do góry
miron

PostWysłany: 09:19 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafik256 napisał:

Powrót do góry
radas.dj

PostWysłany: 23:40 Pią 15 Lut 2008    Temat postu: Mf 3125 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam pro?be, szukam instrukcji napraw do Mf 3125. Jesli znajdzie si? taka osoba, prosze o kontakt na pooprad@vp.pl. Z góry dzi?kuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafik256

PostWysłany: 20:18 Pią 15 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
rafik256

PostWysłany: 17:34 Pią 15 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzi?ki za pomoc miron
Powrót do góry
miron

PostWysłany: 15:08 Pią 15 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafik256 napisał:
miron napisał:
rafik256 napisał:
Czy mo?e kto? z uzykowników forum orientuje si? jak dokona? regulacji ustawienia si?ownika zmieniaj?cego grupy biegów A/B w ci?gnikach serii 30xx. Znalez?em rysunki jak sie to robi jednak opis jest po niemiecku i nie jestem pewien jak to dok?adnie zrobi?. Wed?ug rysunków regulacji dokonuje sie poprzez odpowiednie wkr?cenie lub wykr?cenie takiej du?ej ?ruby przez która mozna wyj?c ca?y si?ownik.

witam ogulnie to jest ustawione fabrycznie nacodzie? takich regulacji si? nieprzeprowadza mia?em taki przypadek biegi A poprostu zg?yta?y i my?la?em ?e ten si?owniczek ma zama?y skok ?e niedopycha doko?ca

Z tego co uda?o mi si? zrozummiec z tych rysunków to w?a?nie takiej regulacji nalezy dokonac po kazdej wymianie uszczelnien na si?owniku a tak?e po wymianie trybów i wodzika od zmiany grup biegów a poza tym nie jestem pewien jak to by?o ustawione fabrycznie bo ktos to ju? rozbiera? i wkr?ci? t? ?rube na ta?me izolacyjn? zamiast uszczelnienia. Mia?bym do ciebie pro?be je?eli mia?bys mo?liwo?c to czy móg?bys zmierzyc ile mm ta ?ruba wystaje poza obudow? (jak mocno jest wykr?cona) to czymóg?bys podac mi ten wymiar??? Z góry dzi?kuje i pozdrawiem.

ja zawsze t? ?tube 77 co siedzi naniej oring 76 wkr?cam natyle aby oryng schowa? sie za gwint w obudowie i niepuszcza? oleju czyli jak najmniej wtedy t?oczek ma jajwi?kszy skok umnie jest wkr?cona natyle ?e wydac tylko jeden gwint z obudowy
Powrót do góry
darek18055

PostWysłany: 13:37 Pią 15 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

massey 690 lub 698
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 353, 354, 355  Następny
Strona 265 z 355

Skocz do: