Skocz do zawartości
przem

Jakie automaty paszowe dla tucznikow

Rekomendowane odpowiedzi

WITAm musze kupic automaty paszowe skrzynkowe do tuczarni co byscie radzili: do karmienia na sucho czy ze zraszaczem, czy ktos porownywal ich dzialanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czemu chcesz kupić skrzynkowe? Uważam, że tubomaty sa dużo lepsze od skrzynkowych, niezależnie czy ze zraszaczem czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero rozpoczynam przygode z chodowla trzody chlewnej i na poczatek kupuje uzywane automaty, teraz uzytkuje bez zraszaczy i zastanawiam sie jakie kupic nastepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
WITAm musze kupic automaty paszowe skrzynkowe do tuczarni co byscie radzili: do karmienia na sucho czy ze zraszaczem, czy ktos porownywal ich dzialanie?
dla tuczników lepiej z zraszaczem mniejsze zapylenie w chlewni lepiej wyjadają paszę nie przebierają paszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtaniej wychodzi zrobic z rozsiewacza nawozów (opis top agra) mój wuja tak zrobil ładujesz do pełna i tydzień spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak inwestujesz w żywienie i wydajesz pieniądze to zastanów się czy możesz na mokro. To się bardzo szybko zwraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automaty firmy roland z poidełkiem u mnie bardzo dobrze sie spisują zasyp na około 70kg i 2 stanowiska do karmienia w naszej okolicy 520zł/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem taki karmik i rozsypuja jak jasna cholera

moze mam zle wymiary korytka, albo wysokosc (gora jest jakies 20 cm nad ziemia a od przedniej sciany do tylnej jest 25cm, krytko ma glębokosc 10cm)

sa to tuczniki ok 80kg i juz mnie wkur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam same autokarmiki własnej roboty. ja ich nie zrobiłem bo to mój ojciec potrafi wszytko zrobic na początku też rozsypowały ale teraz po poprawkach jest super ani grama nie mam rozsypanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miki jakbys mogl mi przeslac jakąs ich fotke, i opis najlepiej z wymiarami

radzioha@gofotki nie mam ale jutro zmierze i ci wymiary podam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysoki na 120cm wielkosc to 70cm na 40cm i wysokosc scianki korytka 15cm. oczywiscie jesli chcesz żeby wiecej wchodziło to morzesz zrobic szerszy albo wyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...