Skocz do zawartości
Gość VEDER

Jak się zatrudnić w ARIMR?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc Wy też szanujcie rolnika. Ostatnio jak składałem wnioski o dopłaty to jedna Pani była spoko , a druga

 

no popatrz a ja ostatnio zostałem objechany do 10 pokolenia włącznie o godzinie 23:45 że nie chce bidokowi wniosku wypełnić a 15 przed nim było miłych z wypełnionymi. i taka czarna owca psuje reputacje

Ale co tam nie każdy może być miły

 

Acha może Ty startniesz na posadę w ARiMR na stronie jest BIP i tam oferty pracy może coś dla siebie znajdziesz i bedziesz odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i bym wystartował, ale mam gospodarstwo i nie mam odpowiedniego wieku jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty taki poinformowany niby szanowny kolego jesteś? Nie znam nikogo w Agencji ze średnim wykształceniem a i historyków ani filozofów tez nie. Z tych co znam wszyscy maja adekwatne wykształcenie do stanowiska, geodeci weterynarze zootechnicy itp. zawody rolnicze.

wiec nie opowiadaj głupot chyba ze sam jesteś historykiem pracujacym w ARiMR

 

DOMINATROR:

Wam wszyscy kłody pod nogi rzucają, zawsze tak było jest i bedzie. Przynajmniej wg. Was.

Poczekasjcie beda zmiany zobaczycie na jakich wtedy oszołomów trafisz. Szanuj urzednika swego możesz miec gorszego ( tak samo urzedniku : szanuj rolnika swego możesz mieć gorszego)

 

Napewno ma Kolega Aplegatt (jedyną słuszną) racje,

Na dowód elitarności kadry w ARiMR przesyłam artykuł zamieszczony bodajże w Rzeczypospolitej

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3492349.html

Niech pan Aplegatt nie wmawia że gdzie indziej w ARiMR jest inaczej, jestem z wielkopolski i powiem tak w najbliższym sąsiedztwie mam 2 kierowników ARiMR filozofów, 1 technolog żywienia, 1 technologa hutnictwa - a kadra szeregowych pracowników to ludzie bez wyższego wkształcenia, lub po marketingu, politologii, chemii, szkołach handlowych, jest nawet ratownik medyczny i z innych zawodach które nijak mają się do profilu działalności ARiMR (no może poza politologią )

Z tego co się oriętuję administratorzy i informatycy w centrali także nie posadają wykształcenia informatycznego Póżniej niech niekogo nie dziwią umowy hostingowe z HP za bajońskie sumy

Zresztą po co mam mówić więcej - opóźnienia w realizacji i kulejący od kilku lat ( ) system inforamtyczny na którym pracuje agencja mówi sam za siebie ...

Jakość pracy i jej rzetelność również ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą u mnie też tak przyjmowali jak jest wyższe nie ważne jakie to jest ok. i praca czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty taki poinformowany niby szanowny kolego jesteś? Nie znam nikogo w Agencji ze średnim wykształceniem a i historyków ani filozofów tez nie. Z tych co znam wszyscy maja adekwatne wykształcenie do stanowiska, geodeci weterynarze zootechnicy itp. zawody rolnicze.

wiec nie opowiadaj głupot chyba ze sam jesteś historykiem pracujacym w ARiMR

 

DOMINATROR:

Wam wszyscy kłody pod nogi rzucają, zawsze tak było jest i bedzie. Przynajmniej wg. Was.

Poczekasjcie beda zmiany zobaczycie na jakich wtedy oszołomów trafisz. Szanuj urzednika swego możesz miec gorszego ( tak samo urzedniku : szanuj rolnika swego możesz mieć gorszego)

 

Napewno ma Kolega Aplegatt (jedyną słuszną) racje,

 

Mam kilku znajomych po różnych agencjach- obydwoje macie rację.Różnie to bywa

Na dowód elitarności kadry w ARiMR przesyłam artykuł zamieszczony bodajże w Rzeczypospolitej

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3492349.html

Niech pan Aplegatt nie wmawia że gdzie indziej w ARiMR jest inaczej, jestem z wielkopolski i powiem tak w najbliższym sąsiedztwie mam 2 kierowników ARiMR filozofów, 1 technolog żywienia, 1 technologa hutnictwa - a kadra szeregowych pracowników to ludzie bez wyższego wkształcenia, lub po marketingu, politologii, chemii, szkołach handlowych, jest nawet ratownik medyczny :!: i z innych zawodach które nijak mają się do profilu działalności ARiMR (no może poza politologią :lol: )

Z tego co się oriętuję administratorzy i informatycy w centrali także nie posadają wykształcenia informatycznego :!: Póżniej niech niekogo nie dziwią umowy hostingowe z HP za bajońskie sumy

Zresztą po co mam mówić więcej - opóźnienia w realizacji i kulejący od kilku lat ( :!: ) system inforamtyczny na którym pracuje agencja mówi sam za siebie ...

Jakość pracy i jej rzetelność również ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...