Skocz do zawartości
bartuni

Zwolnić wszystkich pracowników arr, arimr i anr!!!

Rekomendowane odpowiedzi

załóżta GNOJOBIEG i...w pole!!! Komputery są dla NAS - URZĘDASÓW, a dla Ciebie widły, tylko uważaj żebyś sie nie nadział

 

/edit - Pią Lip 7 7:27:27

tylko równo mi orać bo my i tak wszystko widzimy na fotkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko równo mi orać bo my i tak wszystko widzimy na fotkach

aś sie (słowo zostało usunięte) popisał ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To robimy zrzutę na cegły. A dodatkowo ja bym to szczelnie uszczelnił, i wsrodek zalał woda. Po brzegi.

 

Te cegły to chyba na twoją chatę w końcu ile można mieszkać w gliniance a z czego ta zrzuta przecież rolnicy mają najgorzej w Polsce i urzędnicy źle ich traktują. Biedactwa nasze! Obiecujemy byc bardzo mili uczynni uprzejmi i kompetentni. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cegły to chyba na twoją chatę w końcu ile można mieszkać w gliniance a z czego ta zrzuta przecież rolnicy mają najgorzej w Polsce i urzędnicy źle ich traktują. Biedactwa nasze! Obiecujemy byc bardzo mili uczynni uprzejmi i kompetentni. Amen

 

nie musicie być mili, wystaczy, że nie będziecie biednym rolnikom przeszkadzali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku miałem wcześniej niż w zeszłym
moze dla ciebie starczylo ale dla innych nie musieli troche poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej to znaczy w marcu bo w zeszłym w kwietniu , więc chyba nie tak wcześnie , ale wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał, ale po cholere zostawiać nas - ODRowcow - nierobów?? .....

Zaorac i posiac na nowo;P

widać ,że jesteś pracownikiem tej instytucji dziwne ja jakoś chciałam się do was dostać ,choć mam o was takie samo zdanie jak większość. I jakoś nikt nie ucieka z tej niesamowicie ciężkiej pracy.może byś tak zobaczył jaką to kasę biorą rolnicy i jak im strasznie dobrze-idż popracuj w polu przy krówkach. Wy to żygacie na samą myśl o smrodzie w oborze. .Mam kilku kumpli w Agencjii- ,a co zapomniałes jak wprowadzaliście "SAPARD",-a wychodzicie do rolników tylko dlatego ,żę jakby przestali korzystać z waszych usług to skończyły by się sielankowe dni.Zlikwidowaliby was raz dwa.A jak przygotowaliście informacje o dopłatach ? ministerstwo miało informacje kupę czasu przed wejściem do unii-ale gdyby rolnicy znali całą prawdę to na pewno nie chcieliby do niej wejść ...Jeden taki z agencji to straszył rolników ,żę im kury też zakolczykuje (bo większość was ma rolników za idiotó) wiedz ,żę nas nie zrozumiecie-dlaczego?-nasza słodka tajemnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hi hi tylko ilu mamy rolników-oszóstów w tym kraju?- To jest margines, niewielki odsetek tylko. A ilu mamy kompetentnych urzędników- to też jest margines i bo niewielki odsetek wszystkich urzędników zna sie na rzeczy.

 

nie znam żadnego rolnika który swiadomie by wyłudził, co więcej wielu rolników podaje mniejszą powierzchnię upraw tak "na wszelki wypadek".

Oszustwa to robią głównie spekulanci z miataktórzy kupili ziemie dla zysku i dla dopłat.potem sie robi nagonkę medialna na rolników itd

Zanim weszliśmy do uni nie było dopłat, nie było całej tej machiny urzędniczej które pożera ogromą ilośc pieniędzy i uwierz mi że rolnikom nie było wcale gorzej niż teraz.Bo co z tego ze sa doplaty kiedy ceny produktów spadły, koszty produkcji wzrosły i do tego trzeba spełniać tysiace idiotycznych wymagań.

Prawda jest taka ze na unii to zyskali urzędnicy a nie rolnicy, bo rolnicy bez unii nie mieli gorzej niż jest teraz, a nie było tej calej armii urzedniczej która jest teraz.

Które państwo będzie się rozwijac jeśli zjadać je bedzię wrzód w postaci armii urzędników którzy nikomu nie są potrzebni, niczego nie produkuja, nie tworzą dochodu narodowego tylko pasożytują na innych.

A niech wszyscy zosataną urzędnikami. Będzie w tym kraju lepiej. :x

byłam na takim szkoleniu dla urzędników też ODR-I INNYCH TAKICH powiedziano tam wprost( oczywiście to nie dla nas rolników) ,że unia daje kasę od razu na wszelkiego rodzaju szkolenia dla urzędników .wierzcie mi byłam trzy dni i zrezygnowałam czułam się jakbym w g..o wdepła...Niektórzy to już któryś raz już byli--, bo nazwę szkolenia zmienili i myśleli ,że coś mądrego się dowiedzą . Stajemy się bardzo szybko niewolnikami państw ,które nas zdradziły , opuściły w czasie II wojny a teraz ogłupiają naród , a rolnictwo jest pod szczególną kontrolą i tak ma być ,żę bedzie gorzej...gorzej niż przed unią -ONI muszą się wcisnąc przecież na rynek rolny .Nie oszukujmy się jeden już napisał - z satelity wszystko widać - sami sprawdzcie na google earth.A co nie spisują Nas?- a wiecie ,żę to wszystko idzie do unii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grazynko ... ble ble ble. Napij sie melisy.

 

Ciekawe Taki milutki ...na pewno się znamy...Dzięki"ODRzyku/ko" .Tobie przyda się zapasik -bo ciężkie czasy Cię czekają.Zwłaszcza gdy ja dołączyłam na te forum;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grazynko ziomalko

nie irytuj sie

mimo wszystko ODRzyk to spoko gosc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grazynko ... ble ble ble. Napij sie melisy.

 

sprawdziłam wszystkie Twoje wypowiedzi.Zainteresowałeś?łaś mnie sobą .Od razu widać ,że masz dużą wiedzę i poziom kultury hm wysoki. Cóż szkoda ,że się marnujesz w odr...wiesz co?.nie wierzę ,że nie masz gospodarstwa bo ,że wyższe wykształcenie to oczywiste...nie czujesz się podle jak piszesz przykre rzeczy rolnikom? Po czyjej jesteś stronie?Proszę poświęć się i zrób jeszcze podyplomowe studium "zarządzania pracą " koniecznie we Wrocławiu i na Akademii Ekonomiczne- to jest na Komandorskiej.W instytucjach takich jak Ty jesteś jest kasa na to to może zrobisz je za darmo...Wierz mi długo mam kompa i internet i nie pisałam tu, ale po rozpoczęciu wyżej wspomnianych studów bo gardzono moimi poprzednimi...gotuje się we mnie co za bałwochwalstwo jest w tych ludziach -tam nie ma o czym porozmawiać,a wiedza ?.Dowiesz się oficjalnie co myśleć o sobie- i że nie trzeba liczyć się z Malućkimi... Bez wątpienia jesteś wyjątkowy, ale czas "stępi 'Ci umysł ludzie poszarpią Ci nerwy i dołączysz do reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz - praca w ODRze raczej na pewno nie rozwija.

dlaczego mam czuć sie podle, jak piszę o rzeczach przykrych? Ja jestem doradcą, nie sprzedawcą. Mówie o zaletach i WADACH. Jak chłop ma fajnie urządzoną chlewnie to go chwale, ale jak ma bajzel na podwórku to mówie, że podwórko ma jak lotnisko a nawrócić rowerem się nie da. I czasem tylko to nie skutkuje. A dlaczego mam stanąć po CZYJEJŚ stronie? Właśnie mam ten konfort, że nie muszę sie opowiadać za żadną ze stron.

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...