Skocz do zawartości
Marek Sz

Instrukcje obsługi, katalogi części

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, Pan pisze ze ma orginalne katalogi - nówki za 250 zł - >>> ciekawe ? Bo ja wczoraj jeszcze dzwoniłem do Firmy w Pyrzycach i się dowiedział że tam ktalog kosztuje tak powyżej 400 zł !!!

Wiec zajstanawiające jest to z kąd Pan podaje cene o prawie 200 niższą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie np można kupić jeden zrobić np 5 kopii i sprzedając po 200 zł jest to zysk. ja mam np katalog części i serwisu do john deere serii 6020 na płycie dostałem za darmo a jeśli ktoś by potrzebował to po kosztach mogę wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes dobrym przykałdem tego forum aby tak dalej A to możliwe ze jest tak jak mówisz, ale poczekam na wypowiedz samego zainteresowanego!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak to jest ty sie czepiaja katalogów a nie czepiaj sie takich ogłoszen gdzie sa "sprzedam kompletna dokumentacje do ciągnika M-F" i to jest bardzo interesujące

co sadzicie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was zabieram się do remontu silnika T-25 (i tego co wyjdzie przy okazji) potrzebuję ksišżkę aby sobie życie ułatwić i czego nie spie.. zepsuć tak przy okazji co powinno się wymienić przy przebiegu 3000 mtg chodzi mi o (końcówki wtrysków itp) dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam was zabieram się do remontu silnika T-25 (i tego co wyjdzie przy okazji) potrzebuję ksišżkę aby sobie życie ułatwić i czego nie spie.. zepsuć tak przy okazji co powinno się wymienić przy przebiegu 3000 mtg chodzi mi o (końcówki wtrysków itp) dzięki i pozdrawiam

 

 

Cześć użytkowniku T25! Mogę tobie pomoc bo mam książke i katalog! A co wymienic trzeba po 3000mtg to nie wiem bo mój ma dopiero 1394mtg, ale mogę tobie pomóc bo pracuje z innymi dislami!! A pomóc mogą tobie także chłopaki z forum http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=506

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byłem u kolesia który ma ten katalog to maił tez wersję multimedialną do własnego użytku.wchodził na odpowiednia strone www, hasło, login i juz... wszystkie modele MF...

także pytam się jeszcze raz.ma ktoś może jakieś "notatki" do MF5455??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak byłem u kolesia który ma ten katalog to maił tez wersję multimedialną do własnego użytku.wchodził na odpowiednia strone www, hasło, login i juz... wszystkie modele MF...

także pytam się jeszcze raz.ma ktoś może jakieś "notatki" do MF5455??

 

Czesc mam takie notatki. A są moje to takie zrobione na kolaznie ! bo byłem na prezentacji ciągników to mowili tam ze jaki sie leje olej do skrzyni na jakie trzeba wymieniać części (filtry, węże hydrauliczne ) oraz najważniejsze mówili jaką lepkośc powinnien mnieć olej napędowy lany do zbiornika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o takich katalogach na stronie www. ... to nie słyszałem ze się logujesz i już są dostane to tej strony adres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym chciał adres takiej strony...

mi potrzebne są informacje na temat filtrów a poza tym lepiej mieć katalog niż nie mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też bym chciał adres takiej strony...

mi potrzebne są informacje na temat filtrów a poza tym lepiej mieć katalog niż nie mieć

 

No mogę je jak tam już jeden Pan napisał zamieścić na forum "Wszystko o M F" . Ale jestem zaskoczony nie jestem sam że mam takie notatki Pozdrawiam Pana Smarownica A co do katalogu co będzesz musiał sobie go jakoś sprawidz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak z tym adresem ? tej strony gdzie sa dostep do takich katalogów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re; panowie dlaczego nikt niema katalogów do fenda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re; panowie poszukuje schematu instajacji elektrycznej do MF 30xx

czy ktos wogule posiada takie schematy ; bo sa napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również potrzebuję schemat elektryki do modeli 30xx a konkretnie 3080. Jeżeli ktoś posiada bardzo proszę o kontakt jan222@op.pl

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam instrukcję do Claasa dominatora 68S w jezyku polskim (ksero). Pasuje ona również do modeli 66,76,86 czy 96. Praktycznie wszystkie rozwiązania techniczne są takie same. zainteresowanych proszę o kontakt lipek80@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

chcialem odkupic ksiazke i katalog czesci do Wladimirca T25(lub T25a). Interesuje mnie rowniez kserokopia, bo wiem ze niekoniecznie ktos bedzie sie chcial pozbywac orginalu. prosze o odpwiedz prywatna zainteresowanych.

 

Pozdrawiam, Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam katalog i książke i nie chce się pozbywać, ale mogę zeskanować te rzeczy jakie potrzebujesz. A pomoć możesz też uzyskać informacji na temacie Władimirec T25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym potrzebował instukcje do MF 3120 albo do innego MF 3xxx bo są chyba podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam katalog części do jd955, tylko ze w języku angielskim; jak ktos potrzebuje to mogę wysłać: geo2@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...