Skocz do zawartości
W@Ri@ToReX

Co rolnicu ukrywaja po stodołach ??

Rekomendowane odpowiedzi

mam w stodole wyrzutnie rakiet ale brakuje mi działa do niego ;( czy ktoś nie ma /?? tylko tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w okolicy w jednej stodole gaz przelewali i skonczyło sie tym ze jak pierd***neło to pół stodoły (słowo zostało usunięte)*** i dwóch typów poleciało razem z tym gazem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: u pewnego starsze małżeństwa kumpel znalzł BMW Sachare, w stodole oczywiście.

I nawet po niewielkim trudzie odpaliła, gośc twierdził, że od 58r nikt się do niej nie dotykał, bo leżała zakopana w sianie. To jest technika po tylu latach żeby motor nadal chodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas kiedys gosciu ognisko rozpalil w stodole , przez glupiego malo brakowalo by cala wies poszla z dymem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem w gazecie ze pewien gościu rozpalił sobie ognisko w domu az dopiero sąsiad zobaczył i wezwał strażaków a ten winny tłumaczył sie tym tylko ze mu zimno bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a ja pedze bimber 40% a jak paly przyjechały to powiedziałem im ze to nałęczowianka i sie napili

 

 

Mnie tam nikt jeszcze nie pędził.

 

 

Kilka lat temu sąsiad miał w stodole CZAJKE - ale to była ruska limuzyna, a jaka szeroka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego sąsiada policja kiedyś znalazła URSUSa 16-stkę ( tylko niestety sąsiad się dowiedział po fakcie, bo mieszka w innym miejscu - przynajmniej tak mówił ).

A ci którzy chcieli pobrać okup za traktor uciekali na gołych felgach jak policja przestrzeliła opony przy aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w stodole jest wszystko od maszyn do piasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozebrałem cały dach,tylko ściany zastały.Mam trochę żalu do tego niemca co stawiał ją 200lat temu że mury postawił bez solidnego fundamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wybacz - 200 lat
Wiadomo że Szwaby ino buble robią, takie autobany jak zbudowali to nasi już po 70 latach musieli remontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wybacz - 200 lat

Zamki stoją po 800 lat i na pewno będą stały a tu tylko 200lat i tylko mury zostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wybacz - 200 lat
Wiadomo że Szwaby ino buble robią, takie autobany jak zbudowali to nasi już po 70 latach musieli remontować

noo, za to polacy robią o wiele lepsze Na temat niemieckich budowli mam inne zdanie. Sam mam obore, zbudowana w 1939r i ma się dobrze,oczywista sprawa że trzeba dbać o takie rzeczy jak szczelny dach, ale za to nie miałem problemów przy kontrolach - miałem spełniony wymóg odpowiedniego oświetlenia. Myślisz że 200 lat temu, jak stawiano ten budynek, to ktoś się spodziewał że tak długo bedzie stał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że Szwaby ino buble robią, takie autobany jak zbudowali to nasi już po 70 latach musieli remontować

: Na temat niemieckich budowli mam inne zdanie.

NIE PANIAŁ, że to była ironia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale jak mówią o stodole, i jeszcze że są tam bardzo potrzebne rzeczy to odrazu kojaży mi się sprawdzanie cukru w cukrze !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam w stodole wyrzutnie rakiet ale brakuje mi działa do niego ;( czy ktoś nie ma /?? tylko tanio
A ROLNICZY TWÓJ TRAKTOR PO ZNALEZIENIU SIĘ W OBIEKTYWIE WRAŻEGO SAMOLOTA SZPIEGOWSKIEGO ODPOWIEDZIAŁ OGNIEM Z DZIAŁEK P-LOT???? TO MI BRAT PRAWDZIWY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas kiedys gosciu ognisko rozpalil w stodole , przez glupiego malo brakowalo by cala wies poszla z dymem Very Happyw /w moich stronach jest' dyplomowany komunistyczny likwidator 'z praktyka ( zlikwidował już mleczarnie w tomaszowie maz. społdzielnie produkcyjnąw studziankach k/ czerniewwic) ,w ostatni poniedziałek chcial ale mu sie nie udalo zlikwidować ( spalić wieś studzianki ,- podpalil trzcine na pustuch stawach ok 100 -150 metrow od stodoł był wiatr i fruwały 10 do 50cm kawałki opałkow trzciny z otwartym ogniem, a wieś gesta i tak ze stykaja sie szczytami, była straż pożarna plicja i straż leśna ALE PO CO - NAPISALI NU TYLKO POUCZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!! CZEMU NIE KOLEGIUM?????????? WLADZA MU NIE ZROBILA!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w stodole czołg - a jak mi znowu podniosą podatek to podjade pod urząd gminy i zrobie DYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tego gościa z tomaszowa Wynajął szwagra firmę (tartak) i zlecił wycięcie 200 sztuk drzew topoli na "starej mleczarni" i w niżej omawianych studziankach, nic mu nie zrobili mimo iż to było wykonywane w lato gdy nie winno się wycinki prowadzic. Takiego to za jajko i na latarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam tego gościa z tomaszowa Wynajął szwagra firmę (tartak) i zlecił wycięcie 200 sztuk drzew topoli na "starej mleczarni" i w niżej omawianych studziankach, nic mu nie zrobili mimo iż to było wykonywane w lato gdy nie winno się wycinki prowadzic. Takiego to za jajko i na latarnie

u nas 500 buków wycielo nadleśnictwo od wiosnay do jesieni i najwięcej w wakacje, jednak można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można można nie przeczę tylko jeśli ma się zgodę jakiegos tam konserwatora zieleni czy kogoś takiego a ten mistrzu nie miał tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...