Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

ty użytkownik w no sie pochwal jaki ty masz sprzet i co chodujesz skoro jestes taki bogaty ze mozesz innym sugerowac ze na cos ich nie stac no dawaj smialo jak taki z ciabie biznesmen to sie pochwal z czego te pieniadze zrobiles?? smialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiek_rolnik: co ty się tak w każdym temacie trzęsiesz z tym swoim ursusem czego on tam nie potrafi Jak nie użytkujesz to nie zabieraj głosu to sa tylko twoje domysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farmer a jaki ty masz sprzet u mnie znajomy kupil nowego NH i jest zalamany bo mu sie j...bie jak nic a wydal 200tys zl nawet cos przy skrzyni seerwis robil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha ha ha ha ha i znalazl sie ten co uzytkuje...he he he no nie najpierw sie rzuca a potem przyznaje ze nie ma takiego sprzetu to wez no sie jeszcze poiszz jaki ten twoj zetor??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dziecko kochane... troche to znaczy co wujek ci sie dal z przyczepa przejechac??i to jeszcze w pole pusta tak??bo pelna pewnie sie bal zreszta ja tez bym sie bal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiuu nie denerwuj się i jak pisze ze robiłem to nie znaczy ze jeździłem z przyczpką tylko robiłem cięższe prace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty użytkownik w no sie pochwal jaki ty masz sprzet i co chodujesz skoro jestes taki bogaty ze mozesz innym sugerowac ze na cos ich nie stac no dawaj smialo jak taki z ciabie biznesmen to sie pochwal z czego te pieniadze zrobiles?? smialo

 

Bardzo sie cieszę, że tak cię to zabolało co napisałem. Normalnie bym sobie tobą dupy nie zawracał, ale widzę że po sposobie pisania jesteś gówniarzem jeszcze. Mam w dupie twoich znajomych i ich historie z NH bo większość "oświeconych" na forum pisze to co słyszeli a nie to co sami doświadczyli. Liczy się to co ty masz na czym robisz bo piszesz za siebie a nie za znajomego albo wujka. Jak nie pracujesz na New Hollandach, nie znasz się to na cholere brednie piszesz. Ja jestem bardzo zadowolony i nic mi nie walnęło w ciągniku chociaż rocznie robi 500 mth. Poza tym zbyt duży z ciebie burak żebym ci pisał jak trzeba rządzić na gospodarstwie żeby na coś zarobić a nie wegetować. Ja żyję tylko z tego co uda mi się z pola zebrać i nie potrzebuję iść do miasta do roboty albo pole sprzedawać żeby sobie kupić nowy ciągnik czy kombajn. Nie mam o czym z tobą więcej gadać bo jesteś na etapie, że jak zobaczysz fendta albo JD to mokro ci w gaciach robi. Generalnie żałosny typ z ciebie. Taki chłopek roztropek małorolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada buraku ze ja tez nie wegetuje i tez zyje tylko z mojej malej "gospodarki" i jeszcze ciekawe ilu letni ten twoj NH jak ty sie tak rozpisujesz ze 500mtg rocznie!!i nie potrzebuje rad od jakiegos (slowo usuniete) jak prowadzic gospodarstwo bo potrafie to robic sam a nie musze sie chwalic jak to potrafie na ciagnik zarobic... he he he zalosny jestes jednym slowem i wez juz nie pisz bo mi sie plakac ze smiechu chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada buraku ze ja tez nie wegetuje i tez zyje tylko z mojej malej "gospodarki" i jeszcze ciekawe ilu letni ten twoj NH jak ty sie tak rozpisujesz ze 500mtg rocznie!!i nie potrzebuje rad od jakiegos cipka jak prowadzic gospodarstwo bo potrafie to robic sam a nie musze sie chwalic jak to potrafie na ciagnik zarobic... he he he zalosny jestes jednym slowem i wez juz nie pisz bo mi sie plakac ze smiechu chce

 

Przecież ty dzieciakiem jesteś więc w żadnym urzędzie by cię nie przyjęli, a ty wyskakujesz o prowadzeniu gospodarstwa. Chłopku małorolny nie żartuj sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet do "NH" się doczepił... misiek jesteś W I E L K I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropos mojego ciagnika to chetnie bym go sobie wymieniel na cos nowoczesniejszego ale niestety brak funduszy... swinki po 3,20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulowac pomysłowości !!!

W moich oczach zmalałeś do zera tymi swoimi wypowiedziami. Nie pomyslałeś zeby zapytać ??? A może teraz jest ci troche wstyd twojej WIELKIEJ inteligencji i próbujesz nas otumanic swoim postem ????

Dodatkowo gołym okiem widac ze forum nie ma moda i robi sie zajeb.... syf. Pisałem do moda i nic. Pisałem do moda strony ppr i znowu nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ROBILEM TO SAMO TEZ PISALEM...I NIE MUSICIE WIERZYC ALE JAKOS MI SIE TO FORUM NUDZI CO TO WOGULE ZA OBCOJEZYCZNE TEMATY PRZECIEZ TO SA ZWYKLE SPAMY KTORE MODERATOR POWINIEN USUNAC...SZKODA ZE NIE MA KTO SIE TYM ZAJAC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...