Skocz do zawartości
Don

Dozowniki leków

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku posiadam 2 urządzeni Mix Rite zakupione w GRENE.

Niestety ale precyzja z jaka dozuja lekarstwa ostatnio pozostawia wiele

do życzenia ,

stąd moje pytanie czy wasze tego typu urządzenia sie psują czy sa dokładne, czy mozna gdzieś nabyć częśći typu sprężynki , oringi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zastosujesz filtry i blokujacy zawor zwrotny to wtedy urzadzenie niepowinno sie psuc ale tam gdzie kupywałes urzadzenie to powinni ci powiedziec co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blokujący zawór zwrotny cóż to takiego i jakie ma zadanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi oto aby woda z pobranym antybiotykiem nie cofnela sie spowrotem gdy cisnienie jest slabe , cisnienie wody tez ma znaczenie by dawkowanie było prawidlowe ,sprobuj rozkrecic co idzie i zobacz czy niejest zaklejony lub czy linia wody nie jest zaklejona ja mialem jedna wielka papke w calej lini i wszystko czysciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat zadawania leków do wody, coś mi wspominał weterynarz o tym i mówił, że jest to dobre i zwalcza choroby. A ostatnio trzoda tak mi choruje że już nie wiem co mam robić. Do takiego zadawania leków do wody potrzebny jest drugi obieg wody? Zrobiłbym to, abym miał jakiś schemat czy coś. Macie może jakieś zdjęcia? I ile taka inwestycja kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat zadawania leków do wody, coś mi wspominał weterynarz o tym i mówił, że jest to dobre i zwalcza choroby. A ostatnio trzoda tak mi choruje że już nie wiem co mam robić. Do takiego zadawania leków do wody potrzebny jest drugi obieg wody? Zrobiłbym to, abym miał jakiś schemat czy coś. Macie może jakieś zdjęcia? I ile taka inwestycja kosztuje?

 

Witam

Zadawanie leków do wody w dużym stopniu pomaga w zwalczaniu chorób u zwierząt.

Jak najbardziej polecam Ci założenie dozownika ja nie żałuję.

A czy jest potrzebny drugi obieg to zależy jak masz rozprowadzoną linię wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenia Mix-Rite są urządzeniami profesionalnymi!! nie ma możliwości by urządzenie zle dozowało z błędu produkcyjnego. Jak ze wszystkim błąd jest w postaci naszego urztkowania. Powodów nie takiego działania może być milion.To co możesz sam sprawdzić to mogę odpisać już indywidualnie, jeśli jednak nie pomoże to proponuję serwis pogwarancyjny. Tanio szybko i profesionalnie. 100% satysfakcji. Urządzenia kupywane w Grene są w 200% profesjonalne.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawór zwrotny nie dopuszcza do cofania sie wody od innych poideł gdzie po wyleczenu podawana jest już czysta woda a nie jest zakręcoy(przez zapomnienie) zawór od drugiego obiegu- montujemy zawór zwykły filtr i dosatron zawór zwrotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie takie mix rite sa serwisowane i gdzie mozna nabyc do nich czesci zamienne wymienione w katalogu (np sprężynki) pytałem w grene ale nic nie maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam DOZOWNIK MIX-RITE super mi się sprawuje dużo znajomych go posiada i twierdzą że jest lepszy niż Dosatron z Polnetu np. ja go zakupiłem z GRENE w ŁOWICZU mają do niego wszystkie części a jak nie to szybko sprowadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na mixrity, ma dwa dozowniki leków z firmy hodowlany. Ostatnio po 3 latach uzywania dozownika w pojeniu niosek rozeszła sie uszczelka, za kilka złoty dokupiłem w sklepie bez problemu i dozownik dalej działa super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się te dozowniki uważam za jedne z bardziej udanych dozowników jakie pojawiły się na ryku.

Obecnie można kupić taki dozownik 0,3 - 2 % za 999zł brutto lub jeszcze bardziej skuteczny z obejściem i dodatkowym zaworem zwrotnym już za 1330zł brutto.

Ps. Dla zainteresowanych i szukających kontaktu do firmy która zajmowała by się pogawarncyjnym serwisem wspomnianych urządzeń ( tylko mix-rite ) zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z dozowników mix-rite, nie narzekałem na nie ogólnie, jednak często pękały mi w nich korpusy...serwisanci, którzy mi to naprawiali, też nie wiedzieli od czego to, a koszt w sumie po gwarancji takiego korpusu to 350 zł...po drugim razie już wolałem kupić nowy dozownik. Tym razem zdecydowałem się na dosatrona z obejściem 1-4%. Kupiłem go w Piotrowe w Fermo, ogólnie prowadzą tam też serwis tego. Na razie pracuje sobie na nim pół roku i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...