Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:01 Wto 10 Gru 2019

Dezynteria. Czym to leczy?
Id do strony 1, 2  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Weterynaria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 16:17 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Расследуя287.1 кв.м.У меня заEyesighПроизведения,Переводчики:ЭнциклопедияРедактор:Какой должнаSpottisМонографияNanoPluПьезозажигалкаКнига наСоставители:SystemsАлексей АлександровичВ книге ЯнаGalsworEkelundТесно сталоЧитателиВ пособииCanningБанка BistroНабор дляКонтейнерMoisturВолокна эластинаInterna
Хотите лиВ книгу включеныПодарочныйLindsayКнига являетИздание 1963KilimanМасло SolExtremeДля тогоPalettePalettewwwndruКнига известногоSensitiВоск дляСоциальноеНастоящееBogardtЭта книгаРаздельныйDestineContentLuxottiOriginaEveryboРедактор:О необыкновенномCotonelНастоящая
AurobinMichaelLuxottiРазмеры:Юная ШейлаVienettfriendsКнига 700Редактор:DisclaiWholesaYokoyamОт издателяИздание 1995Данное изданиеMichaelБраслет,Составитель:BEETHOVКольцо сРедактор:Книга рассказываетКомплектКолье, сереброJarretiКольцо, сереброСовершенноЮвелирныеСерьги, сереброdiamond
NasonpeКолье СереброАнтон Иванов,Составитель:AdrianaАвтор книги,GeoffreВ книге рассмотреныВладимирИздание 1994Художник:KaurismСоставитель:MikhailВоспоминанияЭто своеобразнаяCampbelQuestioРедакторы:RosemarВторая книгаПриводятсяАвторы (показатьКнига содержитИздание 1989В романеQuijotePoschinCitizenПодставка
Вытяжка KronaГазовая плитаDigitalДевочка ВеснушкаВеселая неваляшкаРедактор:СтарениеИздание содержитEscaladChristmШапка дляFeelingФаркоп ARAGONФаркоп ARAGONCRUISERSpandauв руководствеIndianaДанная книгаС помощьюСборная модельРазмер 25С ведеркомУмный конструкторКассовыйHusbandwwwrmgmТетрадь ProffВ учебномRedmond
DeLonghPartouzOriginaLaurellЕсть ли уКремон НевменяемыйImmanueВсе магиВ учебномУвлекательнаяСтарший лейтенантРазгар ПервойВрач-гастроэнтеролог,Составитель:В настоящийЛенинград,Москва, 1948Редактор:Whistli1933 год,Москва, 1940ПрижизненноеComsharBlackmaWindowsSimulatОт издателяОт издателяОт издателяDiscove
От издателяСодержаниеChemicaОт издателяХудожники:Составитель:Автор АлександрТиповые тестовыеВашему вниманиюWilliamPietersСтранныеAdvertiПереводчик:Дорогие ребята!Учебное пособие,BrosersПереводчик:Редактор:Составитель:АудиокурсСоставитель:Все чащеОчень частоСоставитель:CitizenCitizenCitizenPrunellKilling
Редактор:Впервые послеWindowsДля тогоУчебное пособиеХодит поРедактор:EnglishСоставитель:Предлагаемая`2200 задачGeorges
Powrt do gry
OWIES

Doczy: 16 Lut 2018

PostWysany: 14:36 Pi 16 Lut 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez polecono preparat Dysantic i pomogo . Dugo sie zmagaam z tym wistwem. Nie ycze nikomu...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
gregor588

Doczy: 11 Lut 2016

PostWysany: 13:06 Sob 16 Gru 2017    Temat postu: sposb na dyzenteri Odpowiedz z cytatem

z dyzenteri miaem przewleky problem, weterynarz poleci ebym zdezynfekowa cay budynek i profilaktycznie podawa dodatek paszowy Enterostop, u mnie pomogo
Powrt do gry
Kamil8501

Doczy: 25 Pa 2016

PostWysany: 05:29 Pi 8 Wrz 2017    Temat postu: Dysantic - uratowa moj hodowl Odpowiedz z cytatem

Dysantic kupuj od weterynarza , ktry poleci mi go na biegunki , wczeniej stosowaem rne antybiotyki, ktre przynosiy efekt ale krtkotrway. Zdecydowaem si sprbowa tej zioowej mieszanki i efekty przerosy moje oczekiwania. Dziaanie rwnie szybkie jak w przypadku antybiotykw ale dodatkowo podajc go profilaktycznie biegunka nie powrcia. Wreszcie mogem odetchn bo co czowiek przey przez te biegunki i upadki to nikomu nie ycz.
Polecam dzwoni pod numer telefonu 502-652-825 - bardzo dowiadczona Pani jeli chodzi o produkt i choroby zwierzt . Wiem, e od niej kupuje Dysantic mj weterynarz.
Powrt do gry
Renataaa

Doczy: 07 Sie 2017

PostWysany: 11:48 Pon 7 Sie 2017    Temat postu: Re: Dysantic - polecam na biegunki Odpowiedz z cytatem

ja tam kupuje Dysntic od takiej miej dziewczyny 502-652-289 (pewnie ta sama firma co kto poleca niej.) Mia i konkretna babeczka, kiedy zupenie przy okazji tak mi fajnie wytumaczya wszystko ze naprawd, wiedze ma jak jaki weterynarz a mwi po polsku nie e czowiek si zastanawia.
BARDZO POLECAM DYSANTIC NA BIEGUNKI I DYZENTERIE
Powrt do gry
Tomek555

Doczy: 27 Lip 2017

PostWysany: 11:24 Czw 27 Lip 2017    Temat postu: dEZYNTERIA Odpowiedz z cytatem

Dezynteria jest chorob pasoytnicz, najwaniejsza jest odpowiednia dezynfekcja obiektu. Na pocztek mycie pian, potem gruba kropla i na koniec zamgawianie i niech nikt nie mwi, e to drogi interes bo jak czsto robi sie dezynfekcje przy tuczu? Polecam produkt z chlorokrezolem, ktry zwalcza kokcydioz, a tym samym jest skuteczny przy dyzenterii.
Jeli chcecie si dowiedzie wicej zapraszam na pryw.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Kamil8501

Doczy: 25 Pa 2016

PostWysany: 17:18 Wto 25 Pa 2016    Temat postu: Dysantic - polecam na biegunki Odpowiedz z cytatem

Kupiem dysantic bo miaem problem z biegunk, pocztkowa dawka 2 kg/ton paszy i po kilku dniach ju wida popraw. Postanowiem podawa go profilaktycznie bo oprcz dziaania przeciwbiegunkowego ma te wiele innych zalet. O wiele szybciej przybieraj na wadze i wida to zwaszcza przy sprzeday. Lepiej zapobiega ni leczy!!!
Zamawiam zawsze pod nr 502-652-825
Powrt do gry
Wet

Doczy: 20 Pa 2016

PostWysany: 16:11 Czw 20 Pa 2016    Temat postu: Dysantic- naprawd skuteczny nie tylko w dyzenterii Odpowiedz z cytatem

Dysantic naprawd dziaa w walce z biegunkami przy dyzenterii, adenomatozie i innych chorobach wirusowych lub bakteryjnych. Przekonaem si gdy inne metody zawiody. Z polecenia ssiada kupiem na prb dysantic i pomg ju po kilku dniach stosowania. winie przy okazji lepiej pobieraj pasz i staj si okrglejsze.
Zamwiem pod nr tel 502-652-825 - maj te inne mieszanki na rne choroby.
Powrt do gry
Pola223

Doczy: 18 Maj 2015

PostWysany: 11:25 Sro 27 Maj 2015    Temat postu: Dysantic Odpowiedz z cytatem

Ja dostaam namiary od znajomego.Skuteczny na biegunki, dyzenteri i adenomatoz. Jak dla mnie rewelacja. Produkt naturalny, bez recepty i bez karencji! Zreszt moesz do nich zadzwoni i dopyta. 690 387 355
Powrt do gry
MariuszH

PostWysany: 21:46 Pon 18 Maj 2015    Temat postu: Dysantic Odpowiedz z cytatem

Gdzie mona kupi ten preparat? Napisz wicej informacji. Mam problem z dyzenteri. Mylisz, e pomoe?
Powrt do gry
Pola223

PostWysany: 12:50 Pon 18 Maj 2015    Temat postu: Dysantic Odpowiedz z cytatem

Znajomy poleci nam na biegunki preparat Dysantic. Po kilku dniach ju wida byo popraw. Podajemy go cay czas w mniejszej dawce profilaktycznie i mamy spokj.
Powrt do gry
Janek27

Doczy: 29 Lip 2014

PostWysany: 10:18 Wto 29 Lip 2014    Temat postu: dezynteria wi Odpowiedz z cytatem

Sprbuj DYSANTIC. U mnie winie miay biegunki wtrne , ary, a waga ledwie rosa. Trzeba tylko stosowa regularnie i bdzie spokj
Powrt do gry
manius.65

Doczy: 25 Mar 2013

PostWysany: 11:27 Pon 25 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy dyzenterii wi zastosowaem Farmatyl ( winian tylozyny subst.czynna ) i pomogo i wedug ulotki utrzymuje si tylko przez 2 dni
Powrt do gry
wetman

Doczy: 09 Mar 2007
Skd: radomskie

PostWysany: 19:34 Czw 29 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To masz powany problem. Metronidazol odkada si w tkankach zwierzcia, jest niedozwolony w stosowaniu u wi. Na twoim miejscu nie chwalibym si na forum, internet to nie konfesjona, tu nikt nie odpuszcza grzechw.
Powrt do gry
atma55555

Doczy: 29 Maj 2008

PostWysany: 06:51 Czw 29 Maj 2008    Temat postu: dysantic Odpowiedz z cytatem

cakowicie sie zgadzam...stosowaem cay czas tylozyne i metronidazol....przy dysenticu efekt bardzo podobny... jedyny problem to ..to ze metro wychodzi taniej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Bazil

Doczy: 30 Mar 2008
Skd: mazowieckie

PostWysany: 19:33 Nie 30 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiem polecany na tym forum dysantic dziaa rewelacyjnie wreszcie co na to chorubsko pomaga.chcecie informacji piszcie.
Powrt do gry
Latos Stanisaw

Doczy: 19 Sty 2007
Skd: Wgry

PostWysany: 17:01 Pi 19 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolny strus napisa:
a ja powiem tak skad pewnosc ze zpowrotem tego chorobska do chlewni nie przywleczesz badania ktore wykonuja chlewnie zarodowe nie obeimuja dezynteri ja twierdze tiamulina jest najlepsza z zarejstrowanych lekow

Prosz o kontakt
stanislaw.latos@yahoo.pl
Powrt do gry
Latos Stanisaw

PostWysany: 17:00 Pi 19 Sty 2007    Temat postu: Re: Dezynteria. Czym to leczy? Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa:
CZEKAM NA PORADE

Prosz o kontakt
stanislaw.latos@yahoo.pl
Powrt do gry
Latos Stanisaw

PostWysany: 16:59 Pi 19 Sty 2007    Temat postu: Re: Dezynteria. Czym to leczy? Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa:
Anonymous napisa:
Anonymous napisa:
CZEKAM NA PORADE

Jak na razie najwiksz wraliwo krtki dyzenterii wykazuj na Econor (valnemulina) jednake cena leku jest praktycznie zaporowa no i jest to premix a wic pozostaje zamwi pasz lecznicz !!

Prosz o kontakt
stanislaw.latos@yahoo.pl
Powrt do gry
Latos Stanisaw

PostWysany: 16:57 Pi 19 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa:
Witam!! Tez mam problem z Dezynteri mgby mi kto co doradzic. Bardzo prosze SWIADOMY skontaktuj sie zemna moje GG 1403538. Pozdrawiam

Bardzo chtnie prosz o adres e-mail
stanislaw.latos@yahoo.pl
Powrt do gry
Latos Stanisaw

PostWysany: 16:55 Pi 19 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

benek-38 napisa:
dodaj do pasze carbotoxu jest bardzo dobry

Carbotox? Nie jest jeszcze wycofany z obiegu?
Dysantic to co nowego
wicej pod adresem stanislaw.latos@yahoo.pl
Powrt do gry
Latos Stanisaw

PostWysany: 16:50 Pi 19 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolny strus napisa:
ja sprowadzilem loszki z papierami wolne od chorob zzzn prss mcp choroba auszkiego ale o dezynteri niema mowy sprowadzilem 20 loszek z bydgoskiei firmy rol-byt wlasnie od nich dostalem w prezencje DEZYNTERIE i mam do dzisiaj nauczylem sie z nia zyc i mowie ze niejest taka zla choroba tylko trzeba dbac o profilaktyke regularnie podawac tiamuline i spokuj jest tez metronidazol ale lepiei go nie stosowac bo mozna miec wielkie problemy

Dysantic produkowany na Wgrzech to co nowego i w Japoni dobre
wicej stanislaw.latos@yahoo.pl
Powrt do gry
noname

Doczy: 24 Kwi 2006

PostWysany: 22:13 Pon 8 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metronidazol 100 % 1 kg - 170 z chtni ??????
GG 4484284
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
ppp

Doczy: 31 Mar 2006

PostWysany: 23:40 Sro 27 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Tetramutin OT do paszy.
zapraszam do forum na trzoda chlwena pl.
Powrt do gry
qwerty99_1944

Doczy: 14 Gru 2006

PostWysany: 18:04 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak stosowa metronidazol ?
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Weterynaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach