Skocz do zawartości
ansu

Dlaczego na tym forum nie obrazków

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego na tym forum nie obrazków lub są zamieniane na link „OBRAZEK” FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się zarejestrowałem, ale wcześniej przeglądałem to forum. Poza działemSugestie, Problemy, jest jakoś zablokowany dla niezalogowanych/niezarejestrowanych użytkowników.

Również kiedyś byłem moderatorem, na innym forum, gdzie było znacznie więcej moderatorów, a nie tak jak tutaj jest tylko jeden, uzgodniliśmy wtedy, żeby zamieniać obrazki na linki, aby nie rozjeżdżały ramki forum. Pewnie moderator tutejszego forum też tak robi.

Poza tym

Aby wstawić obrazek użyj znacznika BBCode lub odpowiedniego znacznika HTML (jeśli jest to dozwolone).

W zamyśle tej odpowiedzi było używanie znacznika do małych obrazków, a do większych, które właśnie powodowały rozjeżdżanie ramki znacznika HTML, chyba chodzi w tym przypadku o .

Mi osobiście nie odpowiada czytanie postów na stronie, na której pojawia się znacznych rozmiarów grafika.

 

(Jestem informatykiem, a jako, że wiadomo

nie lubię przewijać zawartości strony z lewa na prawa, żeby przeczytać czyjąś wypowiedź, właściwie każdą, która się pojawiła.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym forum nie ma prawie żadnego obrazka i niema konkretnego aktualnego FAQ czy regulaminu powinna być określona wielkość rozmiar obrazka by ramki się nie rozjeżdżały i strony nie ładowały zbyt długo.

Prawdę mówiąc nie spotkałem się z forum, na którym by były usuwane wszystkie obrazki

A do działu „Sugestie i problemy” to moderatorzy czy administratorzy raczej nie zaglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomuscie jak mozna miec taki obraz pod swoja nazwa jak ponizej u ANSU co ten baranskacze czy niewiem co to hehe Dzieki z górki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...