Skocz do zawartości
Bart

Programy pomocowe 2007-13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś ma dostep do w miare wiarygodnych projektów programów (PROW) na lata 2007-13? Interesują mnie szczególnie warunki dotacji do sprzętu, budowy budynków oraz zakupu/powiekszenia stada podstawowego.

za jakieś info - z góry dzięki.

 

bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy już obowiązujące będą w nowym PROW - oprócz dostosowania gospodarstw do ochrony środowiska (dofinansowanie do płyt i zbiorników w wysokości 100%).

W zadaniach inwestycyjnych dofinansowanie (wg projektów ministerialnych ) będzie wynosiło od 40 do 60% inwestycji w zależności od wieku rolnika i położenia gospodarstwa (ONW, Natura 2000).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Programy już obowiązujące będą w nowym PROW - oprócz dostosowania gospodarstw do ochrony środowiska (dofinansowanie do płyt i zbiorników w wysokości 100%).

.

gdzie to wyczytałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym, że nie będzie dofinansowań na budowę zbiorników na gówieństwo poinformowała miła pani z OR Olsztyn, która referowała nowe założenia PROW. A tak ogólnie UE przysłała Lepperowi te założenia do poprawki i nowe działania w tym momencie najwcześniej od kwietnia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jesteś zbytnim optymistom . Jeśli pod koniec roku to ruszy to będzie cud . W poprzednim okresie na logo dla PROW zatwierdzali pół roku

Oby twoje słowa się sprawdziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim optymista - zwykłym realistą - po prostu marzec (2008) jest też po kwietniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wiadomo coś więcej? kied to ruszy? podobno wcxzoraj miało być głosowanie w sejmie wiecie coś na ten temat?bo zaczynam sie konkretnie wkurzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegłosowali - że odkładają wejście w życie na niewiadomokiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to pieony jedne Oni mało co kiedy na czas umią zrobić a ja jestem ciekaw czy będą jakieś programyu pomocowe poo 2013 roku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa dobreeee... heheehhh to po cholere ja gospodarke roziwjać jak i tak za 5 lat wszysko podzie z dymem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy z dymem czy pod ziemie kurde czy to wazne ma być koniec świata i tyle..... buuuu ja chce dozyć 50tki:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...