Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:47 Czw 15 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 2598, 2599, 2600  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alek1981

PostWysłany: 11:14 Pią 22 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ceny na niedzielę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goliathus

PostWysłany: 11:13 Pią 22 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
cedroby szukają jeleni na umowę..3,30 Very Happy Very Happy
Mało tego pisklak od nich pasza od nich Very Happy Very Happy
a za rok pewnie gumowce i widły też od nich Very Happy
szczyt hipokryzji sięga zenitu...

3.30 to paszy samej nie pokryje i pisklaka a gdzie reszta
Powrót do góry
Kurczakos

PostWysłany: 10:57 Pią 22 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów szukają jeleni? W grudniu rozmawiałem z przedstawicielem i mówił, ze nie potrzebują nowych hodowców. A teraz juz tak. Czyli będzie dobrze Very Happy najgorzej że ludzie lykaja takie oferty jak pelikany...
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 10:34 Pią 22 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cedroby szukają jeleni na umowę..3,30 Very Happy Very Happy
Mało tego pisklak od nich pasza od nich Very Happy Very Happy
a za rok pewnie gumowce i widły też od nich Very Happy
szczyt hipokryzji sięga zenitu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Goliathus

PostWysłany: 10:32 Pią 22 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliusz Cezar napisał:
Radas napisał:
Meda napisał:
3,8 - 4 oferowano mi dzisiaj, załamała mnie dzisiejsza oferta paszy 1360zł netto Finiszer bez kokcydiostatyku, gotówka, z max rabatem. ktoś niedawno wspominał o kosztach w okolicy 3,4 chwilę temu śmiałem się z tego a teraz staje się to faktem.

Pisałem po nowym roku ile podrożały surowce do produkcji paszy tylko jednego czy drugiego wybranego dnia. Nie po to żeby sobie popisać z nudów, tylko uświadomić (o ile to możliwe) co nas czeka. Mieszalnie mają kontrakty podpisywane na przestrzeni roku, więc reakcja cenowa w ich przypadku trwa kilka dni po zwyżkach. Po zniżkach oczywiście też trwa, tylko 2-3 razy dłużej, bo po co się spieszyć z obniżką, jak niewolnik-hodowca i tak musi kupić paszę, bo ma kurczaki na kurniku i jest na przymusie kupowania. Tak to działa i tak się na hodowcach zarabia pieniądze.
A najlepsze w tym jest to, że hodowca podpisuje umowę z ubojnią w zmowie z integratorem ....... (nazwę wstawcie sobie sami) przeświadczony, że ma gwarancję pokrycia kosztów produkcji. Tylko, że po wstawieniu piskląt dostanie informację, że surowce podrożały i "integrator" musi podnieść cenę paszy, a ubojnia w podziękowaniu za złapanie "jelenia" przekaże integratorowi prowizję 3-5 groszy za kilogram produkcji "jelenia-hodowcy". Potem się zrobi imprezę integracyjną, napoi, nakarmi, uchleje, naobiecuje i kolejny rok jakoś przeleci na podobnych warunkach. A dlaczego to tak działa przez tyle lat Question
Bo hodowca-jeleń-idiota nie będzie się zrzeszał w grupę, bo grupa go z pewnością wydyma, zechce składki 100 zł/rok albo żeby coś zrobić dla grupy przez godzinę w ciągu roku. A integrator jest aja i cacy. Nawet impre zakrapianą zorganizuje taką, że zapomni jakim jest debilem. i świat ciągle jest kolorowy Laughing

100 % racji

Prawda mądra wypowiedź
Powrót do góry
Juliusz Cezar

PostWysłany: 09:24 Pią 22 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
Meda napisał:
3,8 - 4 oferowano mi dzisiaj, załamała mnie dzisiejsza oferta paszy 1360zł netto Finiszer bez kokcydiostatyku, gotówka, z max rabatem. ktoś niedawno wspominał o kosztach w okolicy 3,4 chwilę temu śmiałem się z tego a teraz staje się to faktem.

Pisałem po nowym roku ile podrożały surowce do produkcji paszy tylko jednego czy drugiego wybranego dnia. Nie po to żeby sobie popisać z nudów, tylko uświadomić (o ile to możliwe) co nas czeka. Mieszalnie mają kontrakty podpisywane na przestrzeni roku, więc reakcja cenowa w ich przypadku trwa kilka dni po zwyżkach. Po zniżkach oczywiście też trwa, tylko 2-3 razy dłużej, bo po co się spieszyć z obniżką, jak niewolnik-hodowca i tak musi kupić paszę, bo ma kurczaki na kurniku i jest na przymusie kupowania. Tak to działa i tak się na hodowcach zarabia pieniądze.
A najlepsze w tym jest to, że hodowca podpisuje umowę z ubojnią w zmowie z integratorem ....... (nazwę wstawcie sobie sami) przeświadczony, że ma gwarancję pokrycia kosztów produkcji. Tylko, że po wstawieniu piskląt dostanie informację, że surowce podrożały i "integrator" musi podnieść cenę paszy, a ubojnia w podziękowaniu za złapanie "jelenia" przekaże integratorowi prowizję 3-5 groszy za kilogram produkcji "jelenia-hodowcy". Potem się zrobi imprezę integracyjną, napoi, nakarmi, uchleje, naobiecuje i kolejny rok jakoś przeleci na podobnych warunkach. A dlaczego to tak działa przez tyle lat Question
Bo hodowca-jeleń-idiota nie będzie się zrzeszał w grupę, bo grupa go z pewnością wydyma, zechce składki 100 zł/rok albo żeby coś zrobić dla grupy przez godzinę w ciągu roku. A integrator jest aja i cacy. Nawet impre zakrapianą zorganizuje taką, że zapomni jakim jest debilem. i świat ciągle jest kolorowy Laughing

100 % racji
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 23:33 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meda napisał:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Weteran

PostWysłany: 23:27 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja optymistycznie obstawię 3,0. Very Happy
Jutro sprzedaję ostatnie zestawy i robię sobie przerwę bo swoje już zarobiłem na to półrocze (szczerze to tylko dzięki przepowiedni Medoxa), a przy obecnych kosztach producji po prostu nie wierzę że w najbliższym czasie można cokolwiek zarobić. Ewentualnie można się dorobić garba albo depresji.

Pozdrawiam brać drobiarską.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:28 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma w ogóle kur, jest zablokowana Ukraina na Europe i jest 3.8. To teraz niech ktoś powie jaka będzie cena na wiosnę, jak kur będzie dużo a Ukraina przewalczy regionalizacje.2? 1.80? 2.50? Jak obstawiacie? Ja obstawiam, że jakieś 2-2.20. Przy koszcie 3.50.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:30 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dopiero początek podwyżek
Powrót do góry
Meda

PostWysłany: 21:17 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
miko

PostWysłany: 20:27 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to brak kury i taka słaba cena
Powrót do góry
M222

PostWysłany: 20:03 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki region płaci 3,95?
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 18:22 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Laboratorium genXone poinformowało o tym, że brytyjski wariant koronawirusa jest w Polsce. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wykryto go u jednego z pacjentów w Małopolsce

No już, nie otworzymy się do końca kwietnia jak włosi i inni
!

my mamy wariant Tuska , wstystko po pińć zlotych .
Chleb , madlo i Żywiec
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 15:03 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:
M222 napisał:
3.80 Śląsk więcej nie chcą płacić a nawet jedna 3.70

Bardzo słabo wam tam płacą ja kończę 3,95 dziś ale ollicorn jakiś podobno płaci dziś 4.2

Cena na dziś 3,9 do 4 Śląsk
Powrót do góry
Mlodykurak

PostWysłany: 14:36 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto wytrzymał na wolnym, albo zrobił wakacje ten Pan, kto utopił to utopił, albo poszedł w kontrakt też w sumie utonie
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 12:57 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M222 napisał:

Bardzo słabo wam tam płacą ja kończę 3,95 dziś ale ollicorn jakiś podobno płaci dziś 4.2
Powrót do góry
M222

PostWysłany: 12:40 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 11:49 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy2020 napisał:
Biją nawet z soboty na niedzielę czujecie jaki jestem ssanieeee

ciekawe co bija
chyba pracownikow
Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 11:48 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Nie zaznaczyłes ale mają 99,9 % prawdopodobieństwo że ty właśnie jesteś kanalio nosicielem pośrednim

ciekawe co bija
chyba pracownikow
Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 11:46 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Nie zaznaczyłes ale mają 99,9 % prawdopodobieństwo że ty właśnie jesteś kanalio nosicielem pośrednim

ciekawe co bija
chyba pracownikow
Powrót do góry
kurczak666

PostWysłany: 11:33 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Na Śląsku cena 3.80 mało kury ale też brak zejścia na hurtownie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler 95

PostWysłany: 11:14 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto?
Powrót do góry
Nowy2020

PostWysłany: 11:09 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biją nawet z soboty na niedzielę czujecie jaki jestem ssanieeee
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 10:21 Czw 21 Sty 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 2598, 2599, 2600  Następny
Strona 57 z 2600

Skocz do: