Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:41 Czw 28 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 2372, 2373, 2374  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R2

PostWysłany: 16:38 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Żeldrob i to jest chyba twój największy problem twoje chore ego które nie akceptuje przede wszystkim ciebie jako zwykłego ułomnego człowieka pełnego wad które odnajduje u innych a nie u siebie.
Poszukaj słówka empatiaskromnosc pokora i spróbuj zrozumieć co to jest .
Nie trafiłeś ja jestem agnostykiem.
Modlitwa była dla części mojej rodziny dopuszczam współistnienie z osobami wierzącym . Niejednokrotnie mają wiele miłości dla ateistów i agnostyków.
Życzę ci abyś spotkał ich na swojej drodze.
Wyluzuj chłopie
Bez odbioru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 16:29 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porawcie lepiej pampersy i sprawdźcie pasy, bo wtorek już pojutrze
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 16:09 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg czy Ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem???? Ja ksenofob??? Paradne. Napisałem , że wiara to indywidualna sprawa każdego człowieka i mi nic do tego. Toleruję każdą wiarę bo rozumiem, ze ludzie mogą mieć takie potrzeby , ale tylko wtedy kiedy nie usiłuje się społeczeństwu narzucać swoich przekonań .Nigdy nie będzie mojej akceptacji na religijną indoktrynację .I to jest własnie żałosne , że tacy jak Ty pieprzą coś o miłości bliźniego, tolerancji etc. , a tymczasem zachowują się zupełnie inaczej. Już za krzyżaków to ( i nie tylko ) przerabialiśmy - nawracanie pogan i takie tam duperele. Powtórzę to po raz kolejny - Polska to zgodnie z wolą narodu i Konstytucją w przestrzeni publicznej świecki kraj.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 15:38 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak do waszych dywagacji odnośnie wiary to mnie to gówno obchodzi . Ja wierzę w siebie .
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:36 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
Demiurg napisał:
A nie uderzało w twoją wrażliwość to, iż rządzący świętowali Hanuke publicznie ?
Chanuke pisze się przez "ch" !!!
w org tak było autokorekta pozmieniała zakończenie a na początek nie zwróciłem uwagi.
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:34 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
to może dla niewierzących inkwizycja? szafot? szubienica? Brednie? Wzorzec kulturowy bez religii to irracjonalizm wg ciebie? Ogarnij się chłopie i ze swoją religią nie wpierw...laj w życie innych , którzy mogą mieć zupełnie inny światopogląd. Jeżeli wiara w cokolwiek boga, krowę , świnię, manitou , allacha czy cokolwiek jest komuś do życia potrzebna to jego sprawa i nic mi do tego . Ale jak namolnie okazuje swoją religijność oraz usiłuje przekonywać cały świat i okolice, że jego wiara jest "wiarsza" to chyba się nazywa ... fanatyzm religijny !!! i zawsze spotka się z moją reakcją. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym czyli np. islamskim , istnieje rozdział kościoła od państwa i w świetle konstytucji jako państwo jesteśmy ŚWIECKIM tworem . Daruj wiec sobie te idiotyzmym o ksenofobii i zacofaniu !!! Śmieszne!!!
A gdzie twoja tolerancja dla innych ? Rozumiem ona jest tylko dla Ciebie i Twoich poglądów... Wspaniale ile w Tobie miłości i wyrozumiałości do innych, myślących być może i czujących inaczej. Vide definicja Ksenofoba.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 15:24 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:
A nie uderzało w twoją wrażliwość to, iż rządzący świętowali Hanuke publicznie ?
Chanuke pisze się przez "ch" !!!
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 15:17 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może dla niewierzących inkwizycja? szafot? szubienica? Brednie? Wzorzec kulturowy bez religii to irracjonalizm wg ciebie? Ogarnij się chłopie i ze swoją religią nie wpierw...laj w życie innych , którzy mogą mieć zupełnie inny światopogląd. Jeżeli wiara w cokolwiek boga, krowę , świnię, manitou , allacha czy cokolwiek jest komuś do życia potrzebna to jego sprawa i nic mi do tego . Ale jak namolnie okazuje swoją religijność oraz usiłuje przekonywać cały świat i okolice, że jego wiara jest "wiarsza" to chyba się nazywa ... fanatyzm religijny !!! i zawsze spotka się z moją reakcją. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym czyli np. islamskim , istnieje rozdział kościoła od państwa i w świetle konstytucji jako państwo jesteśmy ŚWIECKIM tworem . Daruj wiec sobie te idiotyzmym o ksenofobii i zacofaniu !!! Śmieszne!!!
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:14 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:04 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
R2 napisał:
A teraz przystąpmy do śniadania.

Módlmy się. Z radością wysławiamy Ciebie, Panie Jezu Chryste, który po swoim zmartwychwstaniu ukazałeś się uczniom przy łamaniu chleba. Bądź z nami, kiedy z wdzięcznością spożywać będziemy te dary, i jak dzisiaj w braciach przyjmujemy Ciebie w gościnę, przyjmij nas jako biesiadników w Twoim królestwie. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.

Spokojnych Świat wam życzę.

To , że jesteś katolikiem nie oznacza , żeby publicznie się z tym obnosić. Od tego są kościoły!!! Polacy to również ateiści ,agnostycy, innowiercy więc epatowanie swoimi przekonaniami religijnymi to zawłaszczanie publicznej przestrzeni. !!!
Bycie Polakiem to wytwór kulturowo ideowy epatowanie tym to wyraz ksenofobii i zacofania.

Proszę skończ z tymi neoliberalnymi bredniami. To już było, niesprawdzeni się i na naszych oczach właśnie umiera. Nie istnieje wzorzec kulturowy bez wyrazu religijnego. Ten francuski i bolszewicki eksperyment jak obserwujemy się nie udał.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 14:56 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:

Módlmy się. Z radością wysławiamy Ciebie, Panie Jezu Chryste, który po swoim zmartwychwstaniu ukazałeś się uczniom przy łamaniu chleba. Bądź z nami, kiedy z wdzięcznością spożywać będziemy te dary, i jak dzisiaj w braciach przyjmujemy Ciebie w gościnę, przyjmij nas jako biesiadników w Twoim królestwie. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.

To , że jesteś katolikiem nie oznacza , żeby publicznie się z tym obnosić. Od tego są kościoły!!! Polacy to również ateiści ,agnostycy, innowiercy więc epatowanie swoimi przekonaniami religijnymi to zawłaszczanie publicznej przestrzeni. !!!
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 14:50 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:
Jeśli Włosi wyjdą z UE to za nimi Hiszpania, frau Merkel już zapowiedziała Nein! Dla kasy i dotowania ich gospodarek z budżetu Reichu. A to oznacza jedno... bankructwo, zapaść i rozpad strefy Euro itd... scenariusz już masz. Sama UE nam g. Daje liczy się tylko Schengen. Wspólny rynek. Przypominam ze od 2010 roku czy 2008 w magazynie siedzi wydrukowana Nowa Marka Niemiecka. Na to wyglada ze oni ostatnia dekadę poświęcili na wyssanie do końca czego się da z projektu Europa.
Ja pierniczę jak mozna mieć tak dyńkę zrypaną Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 14:42 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox piłeś Question to nie pisz głupot
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:13 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz, ja Wam mówię, pierwszą podwyżkę zablokuje UOKiK bo jak z 2zl skoczy kiedyś na 3.5 (czyli dobije do kosztu wytworzenia) to będzie wzrost o 75% i będzie larum jak to, czemu.
Widać, nawiasem mówiąc, gdzie nas ma ministerstwo. Ale tak to jest jak nie ma żadnego lobby i reprezentacji
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 10:57 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wogole to w mln można liczyć na świecie przypadków nowy typ koronowirusa bezobjawowego czyli prawdopodobnie każdy jest nosicielem.
Niemcy 2800 zachorowań 2700 wyzdrowin w ciągu doby
Umarły 124 po 80 ce. Teraz w krajach Europy nie ma grypy zwykłej jest tylko covid i katary z pogejrzeniem o covid.
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 10:52 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#jestem hodowcą, nie głosuje na PiS
takie pismo poszło przed świętami do ministra rolnictwa, oczywiście abstrahując od poglądów politycznych ale fajnie by było gdyby chociaż co trzeci hodowcą napisał pismo i dołączył się do akcji...ja w piśmie rozpisałem się dosyć mocno, nie mogę totalnie zrozumieć tego że do żniw jeszcze kilka miesięcy a w mediach już słychać jako pomoc popłynie do rolników gdzie duża większość za pieniądze suszowe kupi sobie samochody pomijając fakt że rolnicy mają możliwość ubezpieczenia swoich upraw, my hodowcy niestety na covid-19 ubezpieczyć się nie możemy
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 10:09 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnych i zdrowych świąt życzę wszystkim.
Powrót do góry
bili

PostWysłany: 09:38 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Demiurg"][quote="bili"][quote="Demiurg"]Jeśli Włosi wyjdą z UE to za nimi Hiszpania, frau Merkel już zapowiedziała Nein! Dla kasy i dotowania ich gospodarek z budżetu Reichu. A to oznacza jedno... bankructwo, zapaść i rozpad strefy Euro itd... scenariusz już masz. Sama UE nam g. Daje liczy się tylko Schengen. Wspólny rynek. Przypominam ze od 2010 roku czy 2008 w magazynie siedzi wydrukowana Nowa Marka Niemiecka. Na to wyglada ze oni ostatnia dekadę poświęcili na wyssanie do końca czego się da z projektu Europa.[/quote]

Źle Cię oceniłem.
Nie chce mi się z Tobą gadać na tym poziomie.[/quote]

Jak uważasz. Zdrowych Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.[/quote]

Wzajemnie wszystkiego dobrego i zdrowa!
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 08:50 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bili napisał:
Demiurg napisał:
Jeśli Włosi wyjdą z UE to za nimi Hiszpania, frau Merkel już zapowiedziała Nein! Dla kasy i dotowania ich gospodarek z budżetu Reichu. A to oznacza jedno... bankructwo, zapaść i rozpad strefy Euro itd... scenariusz już masz. Sama UE nam g. Daje liczy się tylko Schengen. Wspólny rynek. Przypominam ze od 2010 roku czy 2008 w magazynie siedzi wydrukowana Nowa Marka Niemiecka. Na to wyglada ze oni ostatnia dekadę poświęcili na wyssanie do końca czego się da z projektu Europa.

Źle Cię oceniłem.
Nie chce mi się z Tobą gadać na tym poziomie.

Jak uważasz. Zdrowych Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Powrót do góry
bili

PostWysłany: 08:45 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Demiurg"]Jeśli Włosi wyjdą z UE to za nimi Hiszpania, frau Merkel już zapowiedziała Nein! Dla kasy i dotowania ich gospodarek z budżetu Reichu. A to oznacza jedno... bankructwo, zapaść i rozpad strefy Euro itd... scenariusz już masz. Sama UE nam g. Daje liczy się tylko Schengen. Wspólny rynek. Przypominam ze od 2010 roku czy 2008 w magazynie siedzi wydrukowana Nowa Marka Niemiecka. Na to wyglada ze oni ostatnia dekadę poświęcili na wyssanie do końca czego się da z projektu Europa.[/quote]

Źle Cię oceniłem.
Nie chce mi się z Tobą gadać na tym poziomie.
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 08:28 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 08:19 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Sorry cwaniaki płaca x6;
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

https://youtu.be/q_n-j8mrdNs

Nihil novi. Coś czuje że koło historii przejedzie po drobiarstwie w PL i innych branżach. Założenie jest takie ze dyskusja powinna być dyplomatyczna nic o nas bez nas. Tego ekipa Rządowa nie rozumie. Strategicznie nieda się nic zrobić na Ukrainie bez Polski. Żeby zablokować rozwój ich trzeba by się jednak twardo postawić Germanii miejmy nadzieje iż projekt UE się rozleci. Jeśli dołożymy do tego deglobalizację i rozpięcie łańcucha dostaw z dalekiego wschodu to nikt sobie na zlikwidowanie Schengen nie pozwoli. Demografia uniemożliwia budowanie autarkii krajom Europy. Chcąc nie chcąc będziemy musieli współpracować. I niech nikt nie odważy się twierdzić że nie kupią od nas bo będą musieli. Ukraina jako kraj idzie na bankructwo, w obecnym układzie to Niemcy z Rosjanami będą syndykiem masy upadłościowej. Czego Ci durnie nie widzą...
Powrót do góry
bili

PostWysłany: 08:14 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Demiurg"][quote="bili"]Do wszystkich pisiorów,którzy licznie obsiedli to forum.
Tak wygląda sytuacja w polskim drobiarstwie jak Unia Europejska nie bierze polskiego NARODOWEGO kurczaka!
Może w waszych NARODOWYCH łbach coś wreszcie zajarzy i przestaniecie pluć na wspólnotę europejską.
Ostatnio wasi idole Ardanowski i Duda wzywali do spożywania tylko polskich wyrób.
Ciekawe jak to samo zrobią inne kraje przy naszej 50% nadprodukcji!!!!!
Sami zeżremy???
Czy to tak trudno zrozumieć?[/quote]
Zdrowych Wesołych Świat wszystkim.
Na wstępie pragnę zaznaczyć iż należę do grona osób które krytykują obecnie miiłościwie nam panującą partie Podatków i Socjalizmu, jednakowoż nazywanie kurczaka „narodowym” i twierdzenie iż to jego wina czy tam rządzących jest daleko idąca nadinterpretacją. Problemem jest 100% nadprodukcji a nie zachowanie polityczne naszego kraju. Handel to pieniądze, drugiej stronie tez siecto musi opłacać czytaj stronie „teutońskiej” bo unią to było z 20 lat temu... nie przeszkadza im za to kupować towaru narodowego z Ukrainy który jest po prostu tańszy. Kolega bili widzę wszedłby każdemu w ... żeby tylko jego towar kupili kupcząc nawet całym państwem i interesem całego narodu. Nie ma znaczenia jakie są barwy w handlu obowiązują prawidła ekonomii a nie wyobrażam sobie żeby drobiarstwo miało wpływ na decyzyjność całego aparatu biurokratycznego w UE aby te prawidła dla nas zmienił.[/quote]
Dzięki za merytoryczną odpowiedź bo na tym forum to rzadkość.
Ja myślę, że źle zrozumiałeś sedno sprawy.
To nie jest nadinterpretacja tylko szyderstwo z tych szowiństów którzy uważają, że Polacy powinni zamknąć granice dla innych towarów z Unii a sami chcą karmić pół Europy.
Jeżeli chcemy wyjść z tej czarnej dupy to teraz nie jest czas na plucie na Unię i Brukselę tylko pełna Solidarność i współpraca.
Teraz doskonale widać ile bez ich rynku zbytu znaczymy.
Mówisz, że podstawa to biznes i pieniądze,ok zgadza.
Jeżeli my przez dzialania naszego rządu wyskoczymy z Uni to oni kupią sobie kurczaka na Ukrainie.
Ich cenowo nie przeskoczymy.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 08:14 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
R2

PostWysłany: 07:59 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry cwaniaki płaca x6;
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

https://youtu.be/q_n-j8mrdNs
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 2372, 2373, 2374  Następny
Strona 57 z 2374

Skocz do: