Skocz do zawartości
Gość erykol

Ciągniki MTZ Oraz Pronar i Belarus

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z was wychylane przednie błotniki w MTZ w tych na kołoch 24 jak tak to ile one kosztują i gdzie je można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś z was wychylane przednie błotniki w MTZ w tych na

kołoch 24 jak tak to ile one kosztują i gdzie je można kupić?

u mnie byyły zamontowane fabrycznie od nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na piszcie mi jak z trwałością starych MTZ-ów,kiedyś kt

 

os w tym temacie napisał,że kiepska.

jest akurat odwrotnie , mam MTZ-82 z 1984 r od nowego i dopiero w tym roku robiłem kapitalkę, np;cylindrów nie wymieniałem , bo nie było progu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stukania - to kiedyś rozmawiałem z rolnikiem (nie bijcie jak źle napiszę) ale doszedł, że stukot dochodził od luźnego sprzęgła WOM. Wymienił w nim jakieś części i wszystko grało - znaczy ucichło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BOGUMIŁ JAK SIE SPRAWUJĄ WARTO JE KUPIĆ?

mowimy o1221 z 1serii mam go juz trzy lata i nie mam powodów do nazekan-oby tak dalej pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pronara 1025 z 2004 r ma 500 mth i już tarcza sprzęgłowa jest do wymiany, leje z rozdzielacza, reduktor w skrzyni biegów ledwo dycha,hamulce się blokują ,ale ma też plusy,mało pali,silnik też jest ok.Ale drugi raz bym go niekupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

do Maruś

Mam pytanie ile hektarów obrabiasz tym mtz 1025 i jakie narzędzia nim ciągniesz?Czy oprócz tego co wymieniłeś jeszcze coś się popsuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO MARUŚ

COŚ MOCNO CI SIĘ PSUJE TEN PRONAR U BRATA W 82A TO JUŻ 3 POMPY WODNE JEDEN ROZDZIELACZ. ŁOŻYSKA NA WOM .MA W DWA LATA ZROBIONE 2000 MTH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian witam

Wszystko zalezy od sztuki znam pewnego gościo ktury w swoim pronarze 82 a zrobił 4000 mt iwszystko gra ja w zegarku pewnego dnia skonczą się kłopoty w twoim pronarze a jazda bedzie dostarczła coraz więcej przyjemnosci( wszystko ucihnie ) ZYCZE TYSIĘCY SOBIE I WAM ( TEŻ MAM PRONARKA82a) NIEZAWODNIE PRZEPRACOWANYCH MTG .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA MAM ORGINALNEG BELARUSA I SKR MA PRONARA I BELARUSA. PRONAR SIĘ PSUJE A BELARUS 1000MTH I JEST SPOKO! JA ZROIŁEM OD MAJA 500MTH WYMIENILI MI ZAWORY HAMULCOWE I DALEJ ZASÓWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do badi

 

Pracuje ten Pronar na 30ha lekkiej ziemi.Na ciągniku od roku jest zamontowany ładowacz czołowy. Ciągnik współpracuje z agregatem uprawowo-siewnym 3m szerokosci,talezówka szer. 3,20 ,prasa zwijająca,pług 4 skibowy.W tej miejcowosci jest kilka Pronarów i każdym sa jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakimi olejami był zalewany układ wspomagania kierownicy w MTZ82?? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do badi

 

Pracuje ten Pronar na 30ha lekkiej ziemi.Na ciągniku od roku jest zamontowany ładowacz czołowy. Ciągnik współpracuje z agregatem uprawowo-siewnym 3m szerokosci,talezówka szer. 3,20 ,prasa zwijająca,pług 4 skibowy.W tej miejcowosci jest kilka Pronarów i każdym sa jakieś problemy.

MTZ 82 chodził u mnie 10latek i jedyne co robiłem to zawór rozdzielacza i odkręcona nakrętka siłownika -niestety 1025 to wyjątkowo nieudana seria moi znajomi też narzekają ,a ja chwale sobie 1221 pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KORSARZ JEŻELI MASZ WSPOMAGANIE STAREGO TYPU TO SUPEROL

POZA TYM ZAWSZE SĄ ZALANE SUPEROLEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki musze dolać bo coś mi już kierownicą szarpie a od nowości tam niezaglądałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem 1025 miałem MTZ82 z 89r i chodził jak żyleta ale zachcilo mi się nowego no to mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Belarusy 1025 są tak samo awaryjne jak Pronary 1025.Użytkuje ktoś Belarusy 105 km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do korsarz

w uzupełnieniu do instrukcji obsługi MTZ z 92 roku jest olej w układzie kierowniczy typu:Hydrauliczny 20 M-10G2 jakaś nazwa ZSRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...