Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:24 Sro 23 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 2430, 2431, 2432  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 10:21 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12% wzrostu produkcji co rok. Ci ludzie mają serio sieczkę zamiast mózgu. Teraz albo 30% tego będzie stało puste przez rok minimum( to że 30% to super optymistycznie, bo raczej potrzebne jest więcej ograniczenia niż 30%) albo cena będzie non stop poniżej 3zl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool

PostWysłany: 09:59 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kto dostarcza tuszkę naszym kosztem ,do tego je....go lidla.Albo kaufland ,albo lidl, na zmianę promocja na drób.To powinno być zgłoszone do UOKiK.U siebie nie pozwolą sobie na takie promocje po 1 euro za kg.,bo zaraz zajęła by się tym prokuratura.Ale tam dbają o swój wew.rynek i interes nie tylko konsumentów,ale i producentów.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 09:57 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co na Pomorzu obsady w zasadzie bez większych zmian. Nawet trudno znaleźć fermy , które pozmniejszały obsady .Każdy psioczy na ceny , deklaruje postojowe i.......robi swoje. Ubojnie dzwonią , proszą o zdecydowane zmniejszenie obsad , informują iż nie mogą zagwarantować opłacalnej ceny , ale to nic nie daje . Niestety każdy rozsadny wie , że zatowarowanie w mrożniach jest przeogromne i przy braku zmniejszonej produkcji chów to kumulowanie przeogromnych strat. Niestety banki wkroczą do akcji i może tak być, że w porozumieniu z ubojniami , a przede wszystkim wytwórniami pasz to te ostatnie staną się właścicielami tych ładnych , nowych kurników. Zero problemu z pozyskaniem terenu , papierologią , pozwoleniami, protestami mieszkańców .......gotowe do produkcji obiekty przejęte za zadłużenie paszowe. Ale największą dla mnie zagadką jest to co siedzi w głowach ludzi aktualnie budujących i przystępujących do budowy nowych obiektów. Logiki w tym nie ma żadnej Mad
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:32 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
" W SUMIE W TRZECH PIERWSZYCH MIESIĄCACH BIEŻĄCEGO ROKU WYPRODUKOWANO 345.2MLN SZTUK PISKLAT KURCZĄT RZEŻNYCH. BYŁO TO O 38.3 MLN SZTUK WIĘCEJ NIŻ W ANALOGICZNYM OKRESIE ROKU 2019 (WZROST O 12.4%)
W SAMYM MARCU NASTĄPIŁ WZROST PRODUKCJI W PORÓWNANIU DO LUTEGO BIEŻĄCEGO ROKU O 14.6 MLN SZTUK

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing POŁOWA DO ZBURZENIA

-70%
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 09:23 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kto dostarcza tuszkę naszym kosztem ,do tego je....go lidla.Albo kaufland ,albo lidl, na zmianę promocja na drób.To powinno być zgłoszone do UOKiK.U siebie nie pozwolą sobie na takie promocje po 1 euro za kg.,bo zaraz zajęła by się tym prokuratura.Ale tam dbają o swój wew.rynek i interes nie tylko konsumentów,ale i producentów.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:53 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" W SUMIE W TRZECH PIERWSZYCH MIESIĄCACH BIEŻĄCEGO ROKU WYPRODUKOWANO 345.2MLN SZTUK PISKLAT KURCZĄT RZEŻNYCH. BYŁO TO O 38.3 MLN SZTUK WIĘCEJ NIŻ W ANALOGICZNYM OKRESIE ROKU 2019 (WZROST O 12.4%)
W SAMYM MARCU NASTĄPIŁ WZROST PRODUKCJI W PORÓWNANIU DO LUTEGO BIEŻĄCEGO ROKU O 14.6 MLN SZTUK

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing POŁOWA DO ZBURZENIA
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:40 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.lidl.pl/pl/p/oferta-czwartkowa/rzeznik-kurczak-tuszka/p103057
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:30 Sob 23 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- 70%
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 22:28 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste bo tu na tym forum tylko trzeba operować pustym mózgiem bez szarych komórek przecież tu nie ma z kim I o czym pisać to jest typowy jałowy dialog u medixa monolog już tu B rzadko zaglądam po prostu nie ma sensu . Cyna na początek czerwca ma być w okolicy 2 tak mówią ubojnie piskle znów oferują za darmo i nikt nie chce
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 22:25 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliusz Cezar napisał:
Żeldrob1 napisał:
medox napisał:
Myślę, że problemem największym będzie zrozumienie, że przez długi czas będzie można hodować kury na 60 no może, ale to może , maks maksów 70% dotychczasowej ilości. Nikt tego nie zrobi, bo każdy myśli, że przecież jego parę tysięcy w tą czy w tamtą niczego nie zmieni . Będą musiały to ograniczyć ceny grubo poniżej kosztów, które będą non stop , jedyny moment w którym może pojawić się zysk to okres po 20czerwca do 20, no może do maks 25 lipca. Reszta to straty wg mnie. Z apogeum strat w sierpniu, bo tam żywca więcej jak w kwietniu i 1.80 bankowe, we wrześniu pewnie odbije z 1.8 na 2.6, co dalej zrobi stratę tylko mniejszą.
Jak czytam wypociny tego ciula to rzygać mi się chce!!! Copperfield sie kur...wa mać znalazł.

Żeluś mój kolega wygrał z gościem proces o zniesławienie i gość musiał zapłacić na cele charytatywne 200 tys zł uważaj Żeluś bo Ci braknie majątku i zostaniesz w majciorach.
Akurat dla ciebie fusie mam tylko jedną informacje- SPIERDAL>>>AJ na szczaw śmieciu!!!I nie ośmieszaj się do reszty z tym straszeniem!!! co za kreatura Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 22:17 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Toś ni złapał nic ja z pół mln zielonych jak nic zaladowalem do bagażnika picapa

Szkoda że łapałeś tylko zielone a o szarych zapomniałeś ( komórkach ) co z tego że picap pełny jak makówka pusta Very Happy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:38 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toś ni złapał nic ja z pół mln zielonych jak nic zaladowalem do bagażnika picapa
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 21:34 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
https://finanse.wp.pl/marihuana-pomoze-w-leczeniu-koronawirusa-zaskakujace-wyniki-badan-6513246634051713a
Przerabiać kurniki na legalne plantacje jedyne wyjście z owej sytuacji jeszcze dodatkowe mln dotaje na zmianę profilu produkcji

Ja to czekam na te dolary z helikopterów co mieli zrzucać tak jak pisałeś Very Happy
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 21:20 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Do tego wszyscy z łańcucha pobrali miliony dotacji z pięciu tarcz, a ci którzy najwięcej stracili i jeszcze stracą, czyli hodowcy, nie dostali nawet złotówki.
Ale jak dziewczyna zorganizowała ostatnio protest w Warszawie, między innymi właśnie przeciw temu, to przyjechała garstka ludzi i więcej było strażników miejskich niż protestantów bo akurat cena zaczęła rosnąć i wszyscy pomyśleli, że już po problemie. Haha. Jakby głupota unosiła, to latałoby wielu, jak gołębice. To nawet nie jest początek problemów, to początek początku.
Minister miał jednak rację

Potwierdzam, działalność z działów specjalnych o ile nie jest ujęta w CEDIG to nie jest objęta tarczą...
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 21:18 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Na kogo medix lud ma głosować???

Na Marsjan Wink
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:08 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kogo medix lud ma głosować???
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:01 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego wszyscy z łańcucha pobrali miliony dotacji z pięciu tarcz, a ci którzy najwięcej stracili i jeszcze stracą, czyli hodowcy, nie dostali nawet złotówki.
Ale jak dziewczyna zorganizowała ostatnio protest w Warszawie, między innymi właśnie przeciw temu, to przyjechała garstka ludzi i więcej było strażników miejskich niż protestantów bo akurat cena zaczęła rosnąć i wszyscy pomyśleli, że już po problemie. Haha. Jakby głupota unosiła, to latałoby wielu, jak gołębice. To nawet nie jest początek problemów, to początek początku.
Minister miał jednak rację
Powrót do góry
funia

PostWysłany: 21:00 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FILO JEDNAK JESTEŚ MEGA ZJEBE.M
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:32 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://finanse.wp.pl/marihuana-pomoze-w-leczeniu-koronawirusa-zaskakujace-wyniki-badan-6513246634051713a
Przerabiać kurniki na legalne plantacje jedyne wyjście z owej sytuacji jeszcze dodatkowe mln dotaje na zmianę profilu produkcji
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:17 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolo 10 czerwca może być w okolicy 2 zł ograniczać o połowę wstawien bo do jesieni cyny nie będzie tak mówią
Powrót do góry
Juliusz Cezar

PostWysłany: 17:18 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
medox napisał:
Myślę, że problemem największym będzie zrozumienie, że przez długi czas będzie można hodować kury na 60 no może, ale to może , maks maksów 70% dotychczasowej ilości. Nikt tego nie zrobi, bo każdy myśli, że przecież jego parę tysięcy w tą czy w tamtą niczego nie zmieni . Będą musiały to ograniczyć ceny grubo poniżej kosztów, które będą non stop , jedyny moment w którym może pojawić się zysk to okres po 20czerwca do 20, no może do maks 25 lipca. Reszta to straty wg mnie. Z apogeum strat w sierpniu, bo tam żywca więcej jak w kwietniu i 1.80 bankowe, we wrześniu pewnie odbije z 1.8 na 2.6, co dalej zrobi stratę tylko mniejszą.
Jak czytam wypociny tego ciula to rzygać mi się chce!!! Copperfield sie kur...wa mać znalazł.

Żeluś mój kolega wygrał z gościem proces o zniesławienie i gość musiał zapłacić na cele charytatywne 200 tys zł uważaj Żeluś bo Ci braknie majątku i zostaniesz w majciorach.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:18 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko rumakuje. Jestem specjalistą od rumakowania
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 15:39 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ja mu jednak jeb.ne albo każe zrobić to chlopakom
Wiesz co cieniasie możesz mi zrobić???? No..... właśnie to ciulu. Ale zawsze możesz próbować Cool Twój poziom samouwielbienia to zrywanie boków ze śmiechu Laughing Laughing Laughing Ale, ale..... jak tam "twoje"m ptaszki na kurniku? Zdradź jakie masz obsady , może napisz ile obiektów , gdzie sprzedajesz , masz umowę czy rumakujesz ........ No...... medox nie wstydź się i zdradź nam te najgłębiej skrywane przez ciebie tajemnice Laughing Podziel się z hodowcami swoim bólem finansowym Laughing Laughing A może napisz kiedy tak naprawdę ostatni raz widziałeś kurnik od środka? Widziałeś w nim kury? Wąchałeś kurnikowe zapachy? Pewnie ciężko w pamięci znaleźć prawda? No dobra David poużywaj sobie , a my się pośmiejemy Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:28 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślałeś że ta mrożonka rozplynie się w powietrzu, albo kupią ją kosmici? O tym też pisałem 10x żeby nie wychodzić z kurami w drugiej połowie maja i pierwszej połowie czerwca, ale też nikt nie posłuchał.
Tak Żeluś, Copperrfield to jest przy mnie małe miki, wszystko dokładnie jak przepowiadam w 9 na 10 przypadków, a w tym roku 10 na 10 i 100% skuteczności, nawet komputerowe modele nie mają takiej sprawdzalności, nic nie ma takiej sprawdzalności, Copperrfield też tak nie umie Laughing
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 15:17 Pią 22 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie wina ilości tylko Cedrob znowu wywalił tuszkę. Ciekawe do jakiego poziomu spadnie? 2,5 czy znowu 1,9? Robimy zakłady? Jeszcze niech im dadzą pieniądze za przechowalnictwo
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 2430, 2431, 2432  Następny
Strona 62 z 2432

Skocz do: