Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:28 Wto 22 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 2430, 2431, 2432  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 09:40 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meda napisał:
czy to prawda, że nie ma piskląt? jeśli tak to za chwilę czeka nas powtórka z przed chwili

Przecież pisałem ze 3razy już od 2tygodni, że cała Polska zamawia jajko i będzie robić obsady tak, żeby mieć żywiec na sierpień, temu zaczyna brakować jaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filuś

PostWysłany: 09:19 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nie ma że kto ma pusty to dzwonią że nawet za darmo dadzą. Ogólnie każdy płaci Ca ły maj 80 gr za piskle . Nakręcaja zeby podnieść na 1,2 . A mieszalnie cisną kity
Powrót do góry
Meda

PostWysłany: 09:16 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to prawda, że nie ma piskląt? jeśli tak to za chwilę czeka nas powtórka z przed chwili
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:00 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zagadka
gdzie powstaje 21 kurników o wymiarach 150m x 20m ?
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 08:59 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czerwcu kolo 10 może być bardzo tanio około 2,4 także uciekać z małą kura poznie j lepiej nie będzie dopiero za rok może dwa jak duże fermy padną
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 08:59 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rozpisałem się bo w przeciwieństwie do ciebie ciulu w działalności na rzecz branży mam spore doświadczenie . Frustracja? Owszem tak , ale spowodowana faktem , że taki gnój jak ty absolutnie nie związany z produkcją drobiarską siedzi na tym forum , pierdo..li głupoty i kreuje się na drobiarskiego guru. Śmieszne ! No i oczywiście jak to u monotematycznych kreatur nie zabrakło wątku - wyzwiska Laughing No to jak napiszesz nam ile kurczaczków wyhodowałeś? Ile ton sprzedałeś? Ile masz obiektów i jak urządzone? Napiszesz? No.... chyba zaczynam kumać ........ podwójna osobowość prawda??? Ciekawe...
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:52 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noi przede wszystkim ja już zakończyłem z Tobą dyskusję, a Ty przy każdym moim poście doskakujesz jak taki pekińczyk i szarpiesz za nogawkę. Nie szkoda Ci czasu?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:49 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, aleś się chłopie rozpisał. I co wynikało z twoich działań? NIC. Jak sam przyznałeś. Jaka korzyść wynikła dla forumowiczów z Twojego pisania na forum? ŻADNA. Co wynika z twoich wyzwisk personalnych- NIC.Została Ci tylko frustracja. Ja nie jestem i nigdy nie byłem stonowany, po prostu to co piszesz nie powoduje u mnie żadnych emocji.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 08:39 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jeszcze idzie dużo żywca, to jaka ma być.Ostry brak dopiero po 20czerwca.
Żeldrob biedny nieudaczniku krytykujący i wyzywający wszystkich wokoło , bo w życiu nie wyszło. Danielaka wyzywasz, mimo , se sam nie zrobiłeś nic w porównaniu z nim, federację miałeś robić, gdzie ona jest i co robi, mnie wyzywasz, innych wyzywasz, tylko od tego nie przybywa kasy. Pleciesz coś bez ładu i składu o umowach sam nie wiesz o jakich etc. Ech, szkoda gadać.
Oj jakiś ty głupi!!!A jaki hipokryta. Nieudaczniku? Buhahahaha Powtarzasz jak mantrę - wyzywasz- i rzeczywiście to wyzywanie od deb.ili , bobów budowniczych etc. to zdecydowanie twoja bajka. O moje osiągnięcia życiowe bym się nie martwił bo są dość spore za to ty ? Kim ty jesteś? Ile kurczaków w swoim parszywym życiu wyhodowałeś? To ja ci odpowiem - ZERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy żadnego kurczaka nie wyhodowałeś , ale uczepiłeś się tej branży jak rzep psiego ogona. Masz wypłatę z naszej, hodowców ciężkiej pracy , wymądrzasz się jak "papuga" w sądzie i....tyle twojego. Własnie w przeciwieństwie do ciebie ciulu na działalność społeczną w tej branży poświęciłem lata swojego życia, sporo własnych pieniędzy .... efekt mizerny bo i jaki może być bez szerokiego zaplecza w postaci tysięcy hodowców? Wiele o tym już napisałem więc nie będę się powtarzał. Tyle tylko , że po latach oglądania tego drobiarskiego marazmu, tej dulszczyzny , olewatorstwa , roszczeniowej postawy zwyczajnie miałem dość. A Danielak? Chcesz pogadać o piknikach za nasze , z funduszu pieniądze? O pokazach strongmenów, komiksie , wyżerkach dla gawiedzi ....... i wielu innych rzeczach? Co z jego działalności wynika dla hodowców drobiu w sensie namacalnych, pozytywnych aspektów??? Pisanie pisemek do ministra, komisji EU , premiera czy głównego weta bez wsparcia całej branży to jak pisanie na Berdyczów. Mowa trawa. Ty sobie pisz , a my i tak mamy własne wizje , a przede wszystkim interesy . Cóż może kilkanaście osób ? Gó...wno. Za to zrobimy z funduszu promocji trochę imprezek oczywiście organizację zlecimy firmom zewnętrznym bo po co organizacyjnie się narobić, rozliczymy fakturkami i będzie git. Można? Można. I ty, ty który z branżą masz tyle wspólnego , że siedzisz w firmie zarabiasz kasę, masz w obowiązkach zbierać dane o wielkości produkcji , ty śmiesz coś mówić o społecznej działalności???? Pozujesz na wykształciucha z nad przeciętną wiedzą, a jesteś zwykłym ciulem , pozerem, który robi hodowcą wodę z mózgu . Jak trafi to kilka postów dziennie. Jak nie trafi to wiele dni się nie odzywa. Hodowcy go powyzywają , temat ucichnie, sytuacja w branży znów się zmieni bo to dla zainteresowanych oczywiste jak 2+2=4 i.... proszę znów wypływa pisząc- "a nie mówiłem" ? Żałosny jesteś z tym swoim proroctwem ,zadufaniem w sobie, lekceważeniem hodowców , zarozumialstwem ...... Teraz będziesz pozował na stonowanego gostka, który "brzydzi" się słownymi atakami , wyzwiskami etc. Ciulu kto nie czytał tysięcy twoich postów to może cię kupi , ale "starzy" forumowicze od dawna wiedzą , że jesteś kupą gó...wna. Sorry jeżeli komuś dalej przeszkadzają moje epitety , ale myślę , że czas pogonić tą mendę z forum.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:43 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja, jak zawsze, od stycznia w punkt przewidziane wszystko. I luty i marzec i kwiecień i maj. I załamanie po 4.50.WSZYSTKO W PUNKT. Kto posłuchał jest do przodu FURMANKĘ kasy. A ty co? Wyzywasz wszystko wkoło i co? Nic. Zadnego feedbacku z tego nie ma
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:39 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze idzie dużo żywca, to jaka ma być.Ostry brak dopiero po 20czerwca.
Żeldrob biedny nieudaczniku krytykujący i wyzywający wszystkich wokoło , bo w życiu nie wyszło. Danielaka wyzywasz, mimo , se sam nie zrobiłeś nic w porównaniu z nim, federację miałeś robić, gdzie ona jest i co robi, mnie wyzywasz, innych wyzywasz, tylko od tego nie przybywa kasy. Pleciesz coś bez ładu i składu o umowach sam nie wiesz o jakich etc. Ech, szkoda gadać.
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 07:22 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mama nadzieję że wszyscy nietającą że to forum dotyczy Cen Brojlera?
Aktualna realna cena w granicy 3,0 nie więcej.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 07:11 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Co tam dziś na psychiatrii ?
Tabletki pobrane?
Ludzkie pojęcie przechodzi ......
Chów drobiu to sen wariata Confused I.... masz rację - ludzkie pojęcie przechodzi!
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:53 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam dziś na psychiatrii ?
Tabletki pobrane?
Ludzkie pojęcie przechodzi ......
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 06:48 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te...... wróżbita..... weź namaluj sobie na ścienia tarczę strzelecką i tak długo napier....j w nią swoim durnym łbem aż zmądrzejesz . Kogo obchodzą twoje de..bilne proroctwa? Poza wkurw...eniem hodowców niczego do branży nie wnoszą no... może poza samouwielbieniem buhahahaha.... A może teraz wróżysz ze złamanego palca? Palec w dupcie , łeb w chmurkach i.......bingo! Za miesiąc cena 4 , a za 2 miesiące 1,50 . Spłyń z nurtem Wisły!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:19 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do spraw bieżących, wynika, że kto nie wstawił kur tak, żeby mieć żywiec po 20 czerwca i w lipcu ten gapa.Wszyscy zrezygnowali z takich wystawień i wszyscy wstawiają tak, żeby wyjść z żywcem na sierpień, co zapowiada w sierpniu murowaną powtórkę z kwietnia.
Natomiast przy tak małej ilości żywca po 20 czerwca i w lipcu musi tam być jakaś dobra cena, choćby nie wiem co. Albo ja nie nazywam się medox
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 21:18 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob ulżyj wszystkim i pójdź zaśmiecać jakieś inne forum z łaski swojej
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 20:07 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Juliusz Cezar"]
Żeldrob1 napisał:
medox napisał:
Sam sobie znajdź jak cię postraszyli ze związku za wyzwiska
!

Do Żela droba .Ty piszesz o matematyce i wyliczeniach przecież Ty nic w życiu nie osiągnołeś finansowo dokładnie Cię znam a politycznie :
https://www.youtube.com/watch?v=cDf-5UHlvlQ

No..... panie widzę , że szukasz rodziny Very Happy Niestety u mnie jej nie znajdziesz. Ja w rodzinie mam samych porządnych ludków i dla takich (słowo zostało usunięte).ków jak ty czy menda medox miejsc tam nie ma. Co za ciul buhahahahahaha......
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 20:04 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Wielokadencyjność Danielaka nie upoważnia do buraczanych wyzwisk w jego kierunku.Można czynić zarzuty, można wiele, ale po ch za każdym razem wyzywać jak burak. Utemperowali cię na jakiś czas i znowu wracasz z tym samym.Nigdy pierwszy, co nas różni, nie wyzywam nikogo bezpośrednio osobowo i o tym mówię. Ale mnie wyzywać możesz do woli, nie podam Cię do sądu, najwyżej na jakimś strajku ktoś podejdzie, przedstawi Ci się i dostaniesz w ryja. I tyle. Ale chyba też nie, już raz sobie tak złamałem palec, źle się zrósł i jest teraz krzywy, to tylko forum, więc nie ma się czym podniecać. Z mojej strony to tyle. Nie dyskutuje więcej w tym temacie
A ten swoje- jakie wyzwiska ??? Czy ty jesteś już tak ograniczony umysłowo , że nic do ciebie nie dociera? Co za dzban >Możesz sobie pisać co chcesz wali mnie taki kłamliwy chu..j. Burak? Ty chyba dawno w lustro nie zaglądałem. A co do dania w ryja - zawsze możesz próbować Very Happy Very Happy Very Happy i....miałeś złamanego palca to i rączkę też możesz mieć - Wow..... kozak buhahahahaha.......
Powrót do góry
Juliusz Cezar

PostWysłany: 19:55 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
medox napisał:
Ja mówię ogólnie, nie wyzywam każdego kto ma inne zdanie, nie wyzywam ad persona, chyba, że bardzo wyraźnie sprowokowany, ty za to masz taki sposób rozmowy, co mnie drażni coraz bardziej.
Nie lubię takiego pierd.olenia, nudzi mnie, wolę polać się po mordzie w razie nieporozumienia niż tak dupc.yć po próżnicy marnując czas, więc nara
To se znajdź? Coś mi zarzucasz i ja mam sobie szukać ? Pojeb...ło cię? Ale o.k. wyjaśnię bo zachowujesz sie jak pisowska kur...wa. Straszenie sądem przez Danielaka było kiedy pisałem o tym iż zgodnie z wówczas obowiązującym statutem związku prezesem mógł być 2 kadencje , a był wówczas już chyba 4? Nie miał więc umocowania prawnego do pełnienia tej funkcji . I za to pisanie bez żadnych wyjaśnień obrażony straszył mnie pozwem do czego go zresztą zachęcałem. Jakie więc były wyzwiska???? Zresztą na kilku spotkaniach w różnym gronie ten temat był podnoszony i oczywiście p.Danielak wtedy się wściekał i straszył sądem co zresztą wywoływało u nas tylko uśmiech na twarzy. Finalnie zmienili statut , wykreślili punkt 4 paragrafu 18 i teraz nie ma informacji o kadencyjności prezesa więc może być nim dożywotnio. I tyle w temacie . Po co więc wypisujesz kłamstwa ??? Tak czasami jestem chamski , nazywam hodowców głąb.ami matematycznymi i jest to wtedy kiedy czytam debi.lizmy o kosztach produkcyjnych. Oczywiście jak ktoś mnie atakuje bez konkretnego powodu bo np. nie podobają mu się moje p[posty to równie nie zamierzam być cicho i zawsze`e będę odpowiednio reagować. Z kulturalnymi ludźmi rozmawiam na odpowiednim poziomie, ale z warchołami niestety trzeba ich językiem. No . ale może porozmawiamy o twojej "kulturze" osobistej? O określeniach którymi ciągle raczysz hodowców ? Mnie wytykasz, ale twoje warcholstwo na tym forum jest zdecydowanie większe niż moje. Z nas dwojga ilość chu...jów , którymi cię tu uraczono starczyłaby na batalion wojska. Tak więc zważ co piszesz bo stawiasz się w jednym szeregu z politykami partii rządzącej , którzy na drugi i trzecie imię powinni mieć KŁAMSTWO i HIPOKRYZJA !

Do Żela droba .Ty piszesz o matematyce i wyliczeniach przecież Ty nic w życiu nie osiągnołeś finansowo dokładnie Cię znam a politycznie :
https://www.youtube.com/watch?v=cDf-5UHlvlQ
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:54 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielokadencyjność Danielaka nie upoważnia do buraczanych wyzwisk w jego kierunku.Można czynić zarzuty, można wiele, ale po ch za każdym razem wyzywać jak burak. Utemperowali cię na jakiś czas i znowu wracasz z tym samym.Nigdy pierwszy, co nas różni, nie wyzywam nikogo bezpośrednio osobowo i o tym mówię. Ale mnie wyzywać możesz do woli, nie podam Cię do sądu, najwyżej na jakimś strajku ktoś podejdzie, przedstawi Ci się i dostaniesz w ryja. I tyle. Ale chyba też nie, już raz sobie tak złamałem palec, źle się zrósł i jest teraz krzywy, to tylko forum, więc nie ma się czym podniecać. Z mojej strony to tyle. Nie dyskutuje więcej w tym temacie
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 19:30 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ja mówię ogólnie, nie wyzywam każdego kto ma inne zdanie, nie wyzywam ad persona, chyba, że bardzo wyraźnie sprowokowany, ty za to masz taki sposób rozmowy, co mnie drażni coraz bardziej.
Nie lubię takiego pierd.olenia, nudzi mnie, wolę polać się po mordzie w razie nieporozumienia niż tak dupc.yć po próżnicy marnując czas, więc nara
To se znajdź? Coś mi zarzucasz i ja mam sobie szukać ? Pojeb...ło cię? Ale o.k. wyjaśnię bo zachowujesz sie jak pisowska kur...wa. Straszenie sądem przez Danielaka było kiedy pisałem o tym iż zgodnie z wówczas obowiązującym statutem związku prezesem mógł być 2 kadencje , a był wówczas już chyba 4? Nie miał więc umocowania prawnego do pełnienia tej funkcji . I za to pisanie bez żadnych wyjaśnień obrażony straszył mnie pozwem do czego go zresztą zachęcałem. Jakie więc były wyzwiska???? Zresztą na kilku spotkaniach w różnym gronie ten temat był podnoszony i oczywiście p.Danielak wtedy się wściekał i straszył sądem co zresztą wywoływało u nas tylko uśmiech na twarzy. Finalnie zmienili statut , wykreślili punkt 4 paragrafu 18 i teraz nie ma informacji o kadencyjności prezesa więc może być nim dożywotnio. I tyle w temacie . Po co więc wypisujesz kłamstwa ??? Tak czasami jestem chamski , nazywam hodowców głąb.ami matematycznymi i jest to wtedy kiedy czytam debi.lizmy o kosztach produkcyjnych. Oczywiście jak ktoś mnie atakuje bez konkretnego powodu bo np. nie podobają mu się moje p[posty to równie nie zamierzam być cicho i zawsze`e będę odpowiednio reagować. Z kulturalnymi ludźmi rozmawiam na odpowiednim poziomie, ale z warchołami niestety trzeba ich językiem. No . ale może porozmawiamy o twojej "kulturze" osobistej? O określeniach którymi ciągle raczysz hodowców ? Mnie wytykasz, ale twoje warcholstwo na tym forum jest zdecydowanie większe niż moje. Z nas dwojga ilość chu...jów , którymi cię tu uraczono starczyłaby na batalion wojska. Tak więc zważ co piszesz bo stawiasz się w jednym szeregu z politykami partii rządzącej , którzy na drugi i trzecie imię powinni mieć KŁAMSTWO i HIPOKRYZJA !
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:06 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie po mojemu, tyko wg danych. NASZ EKSPORT DO UE TO HoReCa , myślisz, że Niemiec kupi w sklepie twoją kurę?? Ominie ją szerokim łukiem
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:38 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Niemcach już parę razy wykryli wyluzuj we Francji też ale przecież Europa po twojemu to na horece wszystko to i tak obróbka termiczna i po temacie .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:10 Sro 20 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba po raz czwarty:

Bułgarska Agencja ds. Bezpieczeństwa Żywności wstrzymała sprzedaż ponad 19,6 ton skażonego salmonellą mięsa drobiowego pochodzącego z Polski i nakazała jego zniszczenie - poinformowała w środę służba prasowa agencji. To kolejny taki przypadek w tym roku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 2430, 2431, 2432  Następny
Strona 64 z 2432

Skocz do: