Skocz do zawartości
sirmnemonic

Kto ogladał program o Romanowskich i ich gospodarstwie??

Rekomendowane odpowiedzi

Jak możesz to go udostępnij tak,żeby było go można ściągnąć.

Pozdrawiam

Ale ten link kieruje do strony rapida a nie do filmiku

O co Ci chodzi, chcesz przecież ściągnąć.

 

Rapidshare, wg mnie to dość dobry wybór, ale niestety trzeba czekać i to dość długo, ja 75min, ale się da, aby tylko ściągnąć ten filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nie wiedziałem jak bo myślałem, że będzie udostępniony do oglądania. Już mam prawie I część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po otwożeniu strony zieżdzasz na duł i klikasz na Free i po otwożenu strony czekasz aż upłynie czas i poiawi się kod do wpisania. Wpisujesz kod i klikasz na downland i sciągasz.

 

Plik jest w formacie rar. Do rozpadowania i połączenia potrzebny jest winrar. Po rozpakowaniu plik zajmuje 434MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam I część, ale do rozpakowania potrzebuje dalszych części, WINRAR tego żąda. Jak wrzucisz teszte to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam I część, ale do rozpakowania potrzebuje dalszych części, WINRAR tego żąda. Jak wrzucisz teszte to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, również mam część I-szą, czekam na kolejne dwie

 

Liczymy na Ciebie andrzej2110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci wielkie andrzej2110,

 

tylko trochę mi klatkuje obraz, ale da się oglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Sciagnołem pierwszy segment i teraz czas na drugi

klikam LINK 2 podany przez Andrzeja klikam FREE i wyskakuje mi okienko przegladaj Co trzeba zaznaczyć tutaj ?? Pierwszy plik ściągnięty ??

Ja tak zrobiłem i po ... minutach wyskoczyło mi passwort i emalil i coś jeszcze ? może mi ktos wytłumaczyć bo nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem w nawiasie jest czas ja miałem 29 min odczekałem wziołem WSTECZ i ponownie FREE i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz stały numer IP to musisz poczekać jakeś 1,5 godziny i dopiero wtedy będzieżmugł sciągnąć. Jeśli nie masz stałego numeru

IP to musisz się rozłączyć i połączyc ponownie i będzie można odrazu ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ściagnałem pierwsza cześć tylko szkoda że trzeba nastepne zeby dało się wypakować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też ściagnałem pierwsza cześć tylko szkoda że trzeba nastepne zeby dało się wypakować

 

trzeba gdyż plik jest podzielony WINRAR-em i po wypakowani jest jedeń plik a nie 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jakoś sobie pościągam Wielkie dzięki o ile bedzie chodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, ale ....liczyłem na coś innego jednak.

 

Z tym łysym, który tak dużo gadał raczej nie chciał bym miec do czynienia.

Ten film wyglądał mi raczej na reklamę rodziny Romanowskich(taki był chyba zamiar), ale "zrobiony" nieudolnie w związku z czym i skutek moze byc inny od zamierzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytuł filmu jest niefortunny, chyle czoła przed determinacją panów Romanowskich i ich zmierzaniem do celu, jednak to nie jest film o polskich farmerach, tylko o ludziach, którzy stworzyli wspaniale prosperujące przedsiębiorstwo rolne,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sie spisują jako dilerzy czy tak samo jak pozostali, kupował ktoś coś od nich??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Chciałem tylko dodać, ze imponuje mi fakt, ze trzymają się "w kupie" , stąd niewątpliwie ich siła. Podobnie jak mania i ja ich podziwiam za determinację w dążeniu do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Manią moim zdaniem to są przedsiębiorcy patrząc na to co maja a nie farmerzy, owszem moze na początku byli "normalnymi" rolnikami że się tak wyraże a teraz tylko sobie siedza i kase liczą, ludzie za nich wszystko robią (400 pracowników) oni temu wszystkiemu się tylko przyglądają

Nie piszę tego wszystkiego dlatego ze im zazdroszczę czy coś, bo wiem że do nich się nigdy nie dorównam, to takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Manią moim zdaniem to są przedsiębiorcy patrząc na to co maja a nie farmerzy, owszem moze na początku byli "normalnymi" rolnikami że się tak wyraże a teraz tylko sobie siedza i kase liczą, ludzie za nich wszystko robią (400 pracowników) oni temu wszystkiemu się tylko przyglądają

Nie piszę tego wszystkiego dlatego ze im zazdroszczę czy coś, bo wiem że do nich się nigdy nie dorównam, to takie moje zdanie.

ogólnie filmik fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wszystko - w ub. roku na wystawie w Szepietowie to Romanowski sam sprzedawał swoje McCorniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...