Skocz do zawartości
itagra

Komputerowe prowadzenie ksiegi rejestracji bydla

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam progam Ranczo - sluzy do komputerowego prowadzenia ksiegi rejestracji bydla oraz drukowania calej dokumentacji zgloszeniowej do ARiMR. W przygotowaniu dalsze funkcje do zarzadzania hodowla.

 

www.republika.pl/itagra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm bardzo mnie zainteresowała taka plikacja.

może wiecie czy istnieje jakaś wersja demo badz ile kosztuje instalka ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARiM zapowiada, że zgłoszenia bydła będzie przyjmować elektronicznie.

To dopiero będzie ... się działo. Jak z papierami nie dają sobie rady, a jak z nudów sobie siedzę w BP to mam okazję się zapoznać ze stanem wyedukowania informatycznego pracowników - makabra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w biurze rejonowym rejestracją zajmuje się pielęgniarka , więc jak kogoś szlag trafia pomoc fachowa jest na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas w biurze rejonowym rejestracją zajmuje się pielęgniarka , więc jak kogoś szlag trafia pomoc fachowa jest na miejscu

 

 

A potem mówią że brakuje personelu w szpitalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz do nich wysłać meila a oni podeślą ci program na Cd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem 2 wersie Ranczo i jak dotychczas są problemy . Bardzo miły kontakt i zaangażowanie w pomoc . Po wysłaniu mejla bez problemu dostałem demo . Jeśli więcej nas będzie go testować łatwiej będzie wykryć błędy . Zachęcam do testowania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem testowanie programu Ranczo , okazało sie że problem tkwił w moim kompie , teraz wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku Polecam ten program wszystkim hodowcom bydła , więcej informacji

http://www.itagra.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z tu obecnych osub ma zakupioną wersię powyżej 25 szt ijak się sprawuje przy większej bazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mógłby ktoś wrzucić program ranczo na jekiś serwer w stylu rapidshare.com

Bym był bardzo wczieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-gospodarstwo to kompletne rozwiązanie informatyczne umożliwiające producentom (rolnikom posiadającym hodowlę bydła) dostęp do danych własnego stada, a także do kompletnej historii każdej sztuki bydła. Dodatkowo producenci wykorzystując aplikację mają możliwość generowania formularzy potrzebnych do zgłaszania zdarzeń związanych z ich bydłem. Formularze te zgodnie z wymogami Unii Europejskiej są wymagane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Adres internetowy aplikacji: www.e-gospodarstwo.jcom.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E-gospodarstwo to kompletne rozwiązanie informatyczne umożliwiające producentom (rolnikom posiadającym hodowlę bydła) dostęp do danych własnego stada, a także do kompletnej historii każdej sztuki bydła. Dodatkowo producenci wykorzystując aplikację mają możliwość generowania formularzy potrzebnych do zgłaszania zdarzeń związanych z ich bydłem. Formularze te zgodnie z wymogami Unii Europejskiej są wymagane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Adres internetowy aplikacji: www.e-gospodarstwo.jcom.pl

 

Tylko zeby cos przeczytac, trzeba od razu sie rejestrowac - paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...