Skocz do zawartości
meritum

Technik weterynarii - nabór na rok 2006/2007 Wrocław!!

Rekomendowane odpowiedzi

Policealne Studium Zawodowe "MERITUM" z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Tęczowa 60, ogłasza nabór na kierunek

 

TECHNIK WETERYNARII.

 

SZKOŁA Z 12-LETNIM DOŚWIADCZENIEM która gwarantuje wysoki poziom nauczania oraz solidność!

 

Nauka trwa dwa lata (4 semestry) w systemie zaocznym (zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele- dwa weekendy w miesiącu)

 

Ukończenie tego kierunku wiąże się z uzyskaniem tytułu- technik weterynarii i umożliwia pracę m.in. w lecznicach dla zwierząt, fermach oraz przy ocenie środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego.

 

KADRA DYDAKTYCZNA to m.in. wykładowcy z tytułem doktora Akademii Rolniczej we Wrocławiu na wydziale Medycyny Weterynaryjnej.

 

PROGRAM NAUCZANIA został w całości opracowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej i zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Obejmuje on oprócz przedmiotów związanych z weterynarią (anatomia i fizjologia zwierząt, choroby zwierząt, analityka weterynaryjna) także KURS NA PRAWO JAZDY kategorii B (teoria i 30 godzin jazdy samochodem)!!! oraz podstawy ekonomii biurowości marketingu i zarządzanie firmą.

 

Szkoła gwarantuje słuchaczom dostęp do specjalistycznych laboratoriow.

Praktyka zawodowa 2 tyg. w semestrze II, 4 tyg. w semestrze III, i 2 tyg. w semestrze IV

 

Warto wspomnieć, iż w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych technik weterynarii stanowi podstawowy personel w lecznicach dla zwierząt.

 

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość odbycia specjalistycznego KURSU JĘZYKOWEGO do wyboru:

język angielski

język niemiecki

 

wpisowe - 100 zł

czesne dla osób bez prawa jazdy- 250 zł (płatne 10 miesięcy w roku)

czesne dla osób posiadających prawo jazdy- 220 zł (płatne 10 miesięcy w roku)

 

ZAPISY DO 20.09.2006 r. pod adresem Wrocław, ul. Tęczowa 60 (budynek ZS nr 6), tel. 071 343 21 78, tel. kom. 501 08 59 18 - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły : Wrocław, ul. Tęczowa 60 (budynek ZS nr 6), tel. 071 343 21 78, tel. kom. 501 08 59 18

 

oraz drogą mailową admin@meritum-szkola.pl

 

www.meritum-szkola.pl

 

Dyrektor szkoły mgr Jan Gielarowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super sprawa, tylko jakie w Polsce ma prawa technik weterynarii!!!!!napiszcie czy w innych miastach polski sa taskie technika z tym kierunmkiem.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w nysie sie ucze. prawa są taki szczepienia, proste zabiegi jeszcze możesz weterynarzowi auto umyć jak sie zgodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technik to nie magister i pewnie z hurtowni na siebie leków brać nie moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne a wiec nie polecam tej szkoły bo po technikum trudniej sie dosyac na sudia(mało realne) po liceum szybciej. kiedyś gdy technikum było 5 letnie to bez problemu teraz materiał nauczania i prawa nam ucieli przez tą unie europejską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na tę szkołę nie narzekam uczyłem się w technikum weterynaryjnym ale w innym mieście potem bez problmu dostałem się na zootechnikę UWM w olsztynie

A z tym myciem samochodu lekarza to też przesada pracowałem w lecznicy jakiś czas i robiłem niewiele mniej od lekarza

To od niego zależy w moim przypadku był luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego może masz leprzych nauczycieli jak dobrze z chemią stoisz to do wrocka na wet sie wybierz. ja w maju praktyke będe miał lekarz mi mówił ze mnie dzieś tam na pewno samego wyśle, ale to się zobaczy. ja bardziej wole duże zwierzaki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...