Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

tzn podobno maja byc albo gdzies w okolicy pedalu hamulca albo z tylu po prawej stronie ale to sa ogolne okreslenia i nie moge zlokalizowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz kabinę na tej 60 bo u szwagra to kabina zasłania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ROBERTD a co na przeglądzie nie chce cię puścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NOO DLUGO BY TLUMACZYC COS W TYM RODZAJU

 

pewn papiery masz na inny ciągnik chcesz swojego zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO CHCIALBYM MIEC DWA- ALE NIE MAM. MAM JEDNEGO I MUSZE ZROBIC PRZEGLAD BEZ CIAGNIKA TYLKO Z DOWODEM REJ. I MUSZE BYC PEWNY NUMEROW BO DIAGNOSTA/ZNAJOMY/JEST WPORZADKU I JA TEZ CHCE BYC DLA NIEGO WPORZO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mieć znajomego diagnostę ostatnio jak braciak jechał na przegląd to prosto z pola i diadnosta powiedział tylko że "kogut" jest potrzebny jak się z turem jeździ a tak to już od samego początku niema nic do gadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I DLATEGO TRZEBA GO SZANOWAC I W TRABE Z NIM NIE LECIEC BO JESZCZE SIE MOZE NIE RAZ PRZYDAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kogut z turem- a do c-330 teżto się tyczy? Do czego jesczekogut?

pewnie tak bo to była 60 a 30 mało mniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiecie PAnowie gdzie mogę kupić jak najtaniej wałek przekaźnika tylko długi taki do kopaczki kombajnu czy beczki, może być nawet i używany bo miałem oczywiście wałek ale postawiłem beczke na polu razem z ciągnikiem, poszedłem na obiad i jakaś kur... mi go zapier.... przepraszam za wyrażenie ale nogi bym mu z dup.. powyrywał gdybym tego skur...... dorwał. Byłem w sklepie a oni mi krzykneli 1200zł dlatego szukam czegoś tańszego.

A może ktoś z Was ma na sprzedanie taki wałek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początek może w ogłoszeniach ten post powinien być a tak to na polu nic nie należy zostawiać masz szczęście że ci ciągnika nie rombneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie patrze teraz i powiem Wam szczerze że są tylko niewiem jaki kupić bo są różne długości a ja przyznam się wam że nigdy tego wałka nie mierzyłem i mam teraz problem bo sa takie wymiary: 51cm przed rozłożeniem i 95cm pl, drugi ma 71cm przed i 120cm po a trzeci ma 101cm przed i 200cm po. Jak myślicie, który będzie najlepszy do kopaczki przedewszystkim i do beczki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do prasy kupywałem to dałem ok 600 zł (nowy 2 lata temu) a kumpel na wisne dorwał za 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko ta kolosalna różnica w cenie. W sklepie za taki wałek krzykneli 1200zł a na allegro nowy i z tego co tam piszą to również ma atest i kosztuje 900zł mniej bo zaledwie 300zł. Dziwne?? Pisałem do tego szłowieka i napisał że ten 380nM i 71czm przed rozłożeniem będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny,to sprzedawca w sklepie narzuca sobie niemała marżę na takie części,a na allegro wystawiają nowy jak piszesz,bo mają tego dużo,więc wystawiaja po atrakcyjnych cenach żeby ludzie kupowali.Bierz bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziędoberek mam pytanie posiadam ursusa C-360 3P i chce kupić sobie agregad do niego i czy ktoś mugł by doradzic jaki szeroki i brony czy łapki od kultywatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle nad remontem wizualnym mojej 60-tki,wszystko już ustaliłem,ale mam dylemat z kolorem felg Mysle nad kolorem MF-owski(srebrny).Doradzcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maska i błotniki czerwone.Kabina,silnik,tylny most czarne.Tylko te felgi,może białe i dach na biało,lub pod kolor maski ten dach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...