Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:41 Czw 25 Lut 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 2570, 2571, 2572  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mały1

PostWysłany: 09:11 Pią 4 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-michal-kolodziejczak-ludziom-marza-sie-traktory-w-warszawie-,nId,4893453
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuń

PostWysłany: 09:02 Pią 4 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2,40, myśle ze po niedzieli w gore.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 08:58 Pią 4 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żywca coraz mniej a cena trzymana za mordę
Powrót do góry
dex

PostWysłany: 08:31 Pią 4 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinniśmy brać przykład w kontekście długotrwałego problemu z ukrainą i fileta z kością

https://www.farmer.pl/fakty/polska/rolnicy-pod-ubojnia-w-wielkopolsce-blokada-tirow-z-tucznikami-z-zachodu-aktualizacja,101890.html
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 08:02 Pią 4 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ko-Ko Kozyra 2,35
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 04:46 Pią 4 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z ceną jaka jest na wolnym rynku 2.50 net ,a może 2.70 net
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 01:28 Pią 4 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jak tak jeb.nie ptasia w województwie gdzie jest np Cedrob i mu zablokują eksport to ......skaczemy w przepaść .

Już tak się nie podniecaj Very Happy bo ostatnie ognisko ptasiej to właśnie woj. mazowieckie "Gospodarstwo położone jest w miejscowości Nakory, w gminie Suchożebry, w powiecie siedleckim, w województwie mazowieckim." A Cedrob to też woj. mazowieckie i Wipasz też Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:46 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak jeb.nie ptasia w województwie gdzie jest np Cedrob i mu zablokują eksport to ......skaczemy w przepaść .
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 23:40 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponawiam -------Ja proponuję wstrzymać wstawienia do maja ----czerwca . Ubojnie i mieszalnie,praktycznie wszyscy którzy nas tak jawnie wyzyskują poczują to co każdy hodowca czuję w tym czasie i Tylko wtedy gdy sami to doświadczą być może zrozumieją że bez hodowcy to ich piękne bogate firmy są praktycznie niepotrzebnie i nic nie warte . Pół roku,a jak trzeba to i dłużej -----tak by mieszalnie miały przepełnione magazyny surowcem do produkcji pasz do tego stopnia że w porcie cumowały by statki z nieodebranym surowcem------ zróbmy to jakoś damy radę nie patrzeć że za chwilę będzie cena tylko przetrzymać te minimum pół roku. Tak nie ma ceny to zatrzymać produkcję i ten wyzysk.-----------UBOJNIE-Muszą się szybko wyczyść z zapasów magazynowych bo inaczej cały czas będzie nadprodukcja i co za tym idzie brak opłacalnej ceny . Czy to jest takie trudne do zrozumienia.------- Musimy stanąć na kilka miesięcy----Inaczej sami siebie wykończymy
Powrót do góry
j p

PostWysłany: 19:41 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby dureń zrozumiał że jest durniem automatycznie przestałby być durniem.Z tego wniosek że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych że nie są durniami.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:38 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nigdzie i nic nie pojedzie ani z mazowsza ani z wielkopolski. Wiecie ile tam jest ubojni eksportowych? A TO DOPIERO POCZĄTEK. Tak, że ten, wstawiajcie, wstawiajcie Laughing Kolejne 1.50 na horyzoncie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:34 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję , że będzie za 2 miechy trzecia fala i ptasia grypa w większej połowie województw. I nastąpi reset drobiarstwa w końcu. Bo wtedy nie sprzedamy już po prostu tych kur nigdzie, ani do Afryki ani ci Unii ani po prostu nigdzie, tymczasem wszystkie zaległe jajka wyjechały z magazynów, czyli wstawień będzie za 3tyg do wuja
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 16:14 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
Byłem dzisiaj u kolegi starszy facet niewiele hoduje ale jednak płazuje "bo się nie opłaca" czyli nie wszyscy hodowcy to samobójcy. Ja już swoje spałowałem w tym roku ale na wiosnę mijam jeszcze przynajmniej jeden termin. Czego i wam życzę.

Powiedzcie mi jak można wyjść na zero jak pasza 100 w górę a będzie jeszcze droższa a mięso z 3,3 na 2,7 i to na umowach bo bez za 2.00 golą? Jak wy to liczycie że wam się to zamyka jak doliczycie opał? Ja tego nie rozumiem jak można wstawić wiedząc, że się dołoży? Stoi ktoś za wami z karabinem i wam każe?

Oczywiście ze się nie opłaca ale są tacy co im jest to obojętnie bi maja kasę lub są tacy którzy muszą mieć obrót bezwzględnie na to czy zrobią czy nie są też tacy którzy mają umowę na odbiór pisklęcia i dostawę żywca do ubojnie i nie mogą stanąć bo jak wyskoczą to już nie wskoczą na swoje miejsce generalnie wstawiać teraz to jest kupe nerwów i zdrowia szkoda
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 16:02 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj u kolegi starszy facet niewiele hoduje ale jednak płazuje "bo się nie opłaca" czyli nie wszyscy hodowcy to samobójcy. Ja już swoje spałowałem w tym roku ale na wiosnę mijam jeszcze przynajmniej jeden termin. Czego i wam życzę.

Powiedzcie mi jak można wyjść na zero jak pasza 100 w górę a będzie jeszcze droższa a mięso z 3,3 na 2,7 i to na umowach bo bez za 2.00 golą? Jak wy to liczycie że wam się to zamyka jak doliczycie opał? Ja tego nie rozumiem jak można wstawić wiedząc, że się dołoży? Stoi ktoś za wami z karabinem i wam każe?
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 14:55 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kali i Kaduk oczywiście.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 14:54 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak działają wszystkie umowy z dużymi firmami. W skrócie to działa wg prawa kaduka lub prawa Kalego . Kali ukraść krowę to dobrze Kalemu ukraść to źle. Jaki Kaduk mają tupet i autobus prawników hodowca ma zero wiedzy.
Powrót do góry
Pozwac_deheus

PostWysłany: 14:22 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie na adres pozwac_deheus@wp.pl, jest juz nas troszkę.
Powrót do góry
Pozwac_deheus

PostWysłany: 14:18 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam że każda umowa z de hujs jest ważna i nie ma podstaw prawnych aby twierdzić inaczej. Należy fakturować zywiec zgodnie z umową a wiec cena de hujs a jak nie zapłacą to skompensować w paszy.

Dla ułatwienia podam obowiązujące ceny wynikające z zapisów umowy nie jest to wyzsza matematyka wystarczy od minrolu odjąć 30 gr.
11-17.10 2.92
18-24.10 2.90
25-31.10 2.87
1-7.11 2.86
8-14.11 2.84
15-21.11 2.82
22-28.11 2.78
29-5.12 2.76

W PISMIE KTORE OTRZYMALISMY ROWNIE DOBRZE PAN KIEROWNIK MOGL SOBIE NAPISAZ ZE MAMY MU KUPIĆ FERRARI.
Powrót do góry
wujas097

PostWysłany: 09:50 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miko napisał:
Gdzie jesteś ten załadunek,ile i kiedy

Narazie nie mam kur, Wielkopolska
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:54 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny atak grypy ptaków w Polsce. Tym razem wirusa wykryto w województwie mazowieckim w powiecie siedleckim.Tak spora odległość między pierwszym i drugim ogniskiem grypy ptaków w naszym kraju w tym sezonie jesienno – zimowym sugeruje, że powinniśmy w najbliższych dniach oczekiwać kolejnych zgłoszeń występowania HPAI na terenie kraju – alarmuje Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz"

Czy ja zawsze muszę mieć rację? Mówiłem, że za miesiac czy maks dwa, będzie zajęte 3/4 województw, a wtedy NIE SPRZEDAMY NA EKSPORT NIC I NIGDZIE. A WTEDY CENA BĘDZIE NIE 1.50 TYLKO MINUS 1.50
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 07:41 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie jesteś ten załadunek,ile i kiedy
Powrót do góry
wujas097

PostWysłany: 01:26 Czw 3 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuje ekipę łapaczy do załadunku w skrzynki.Dobra cena.
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 23:38 Sro 2 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medi przestań już straszyć ile razy dziennie można zmieniać pampersa
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:26 Sro 2 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dwa miechy to będzie ognisko w każdym województwie w tym tempie. A wtedy w ogóle nic nie sprzedamy nigdzie, do tego dojdzie 3fala pandemii i nastąpi TOTALNY RESET DROBIARSTWA W PL
Powrót do góry
lysonzi1

PostWysłany: 21:30 Sro 2 Gru 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnia A jeździ i proponuje tucz nakładczy. Nie ubliżając nikomu, naprawdę nie wiem kto to podpisuje. Przy pierwszej lepszej poważniejszej awarii nie starczy nam na nią zwyczajnie pieniędzy. Ja tak to widzę. Choć z terenu się słyszy, że hodowców na to połapali.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 2570, 2571, 2572  Następny
Strona 72 z 2572

Skocz do: