Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

no napiszesz te dane czy nie bo jak nie napiszesz to uznam cię za kłamcę i oszusta.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyssane z palca bo ceny do końca roku nie będziemy widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że hodowcom w dalszym ciągu musi się jakoś powodzić bo dzisiaj znowu słyszałem o promocjach na Ib po 0,11. Nie rozumiem takiej sytuacji bo to tylko szybciej doprowadzi ich na skraj przepaści, ale z drugiej strony znam takich co już czekają jak banki przejmą obiekty i będą mogli wylicytować za grosze całe fermy z nowym sprzętem i klatkami. Ktoś celowo dusi ceny, żeby spowodować taki kryzys z którego niewielu się wydźwignie, a później to wykorzystać (i niekoniecznie z Polski). I to nie są moje teorie tylko rzeczy które powtarza wiele osób ale nikt o tym głośno nie mówi.

A handel póki co słaby ale eksport ratuje sytuację no i oczywiście promocyjne ceny jajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka cena hest bo to jest wina hodowców ktorzy maja za duzo towaru czyt(stary) i musza go gdzies sprzedac wiec zanizaja ceny a handlarze sie ciesza bo kupuja tanio a sprzedaja drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli ktoś potrzebuje opróżnić magazyn w promocyjnej cenie to proszę dzwonić: 506 300 310.

Kupię 2 - 3 Tiry.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy hodowcy, wiosnę budzą się wszelkie nadzieje, więc bądźmy dobrej myśli oby, sytuacja w polskim drobiarstwie poddała się wiosennej metamorfozie i odrodziła się prawdziwa hossa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widać tych tirów z towarem po 11gr , widać tylko te same osoby które piszą o promocjach i niskich cenach, u nich to jak cena za jedynke była 28gr to i tak pisali że kupują po 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam KOlego Jacku po to Kogucik podaje telefon aby sie weicej dowiedziec zadzwon a sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. Gall.. 'kogucik'' nie ma co się ode mnie dowiedzieć ja nie sprzedaję jaj po promocyjnych cenach, po prostu nie stać mnie na coś takiego.

- czy rok promocji to jeszcze mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż zadajemy sobie pytanie, dlaczego mamy tak długo niezadowalająco sytuację w jaju?

O tuż prawda jest taka….., wstawień piskląt w 2009r kształtowało się w granicach 23 mil szt, a już w 2010r 34mil szt., gdzie 2009 roku mieliśmy bardzo duży export jaj do krajów UE.

- wnioski wyciągnijmy sami…

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski są takie: w 2008/2009 była taka kasa na produkcjii jaj , że producenci oszaleli ze szczęścia , stwierdzili , że chcą jeszcze więcej (kasy) i .... DOSTAWILI Kur, które miały znosić "złote jajka" . Rynek zareagował zdrowo - przy nadprodukcji cena siadła. Pazerność czasami wychodzi bokiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.Numerek lekko Cie ponioslo !! Owszem 2009 byl rokiem b.dobrej ceny natomiast 2008 cena 1A przez ok.pol roku oscylowala w okolicy 0.19-0.22 gr. to taki szal dla Ciebie ?? Dziwi mnie ze osoby z takimi pogladami nie sa dzis producentami ??? Przeciez to pikus dla Was !! Brac kredyty lub gotowka jeszcze lepiej i zapraszamy do naszego grona ! 2.000.000 zl. na poczatek wystarcza ! Pozdrawiam ps. co do aktualnych cen to jest pieknie 1A-0.18- 0.20 przy obecnych kosztach zyc nie umierac !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol Jajcarek myślałem że ty płacisz po 8gr za 1A a ty normalnie przepłacasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Jajcarek laduje nas pod siusiu, bo tak naprawde to on ani po 15gr ani po 8gr nie kupuje, a nawet po 4gr! Domyslam sie, ze jemu placa za odbior! Prawdziwy gieroj sawieckawa sajuza z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo, z pewnych zródeł słyszałem , jeśli na obecną chwile nie zostaną wybite kury po wyżej 60tyg życia, tak na poprawę ceny jaj nie ma co liczyć, nadal jest nadprodukcja, na ubicie 10mil kur potrzeba około 1.5 -2 m-cy,

-nie ma co się oszukiwać taka jest realna rzeczywistość

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli , że po świętach cena padnie jeszcze kilka groszy w dół , a z początkiem Lipca zacznie iść do góry. Możliwe , a nawet bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam wszystkich z branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZyli , że po świętach cena padnie jeszcze kilka groszy w dół , a z początkiem Lipca zacznie iść do góry. Możliwe , a nawet bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam wszystkich z branży.

 

 

Mało kilka groszy, ale kilka naście tylko że do góry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Jacku później będzie do góry - ale chyba nie wierzysz ,że po świętach zdrożeje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIMY DO UBOJU KAŻDĄ ILOŚĆ KURY MIĘSNEJ( CIĘŻKIEJ) I ROSOŁOWEJ(LEKKA) ubojnia drobiu

 

woj Pomorskie

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...