Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Dno totalne jeszcze tego nie bylo tak mi sie przynajmniej wydaje... !0 dni do Swiat a jajo leci do dolu.... moze za moment doslownie "do dolu " poleci ?? 1A 0-18 w porywach 0.19 i co 2 grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy wpisy, ale wielkiej wagi!!! Nadal szukają kury rosołowej.. Daje to wiele do myślenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje do myślenia, tylko ubojnie zabezpieczają się w towar, jak na razie

ubój jest na zapisy, hodowcy czekają w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodowcy wycinają kurę 50tygodniową, a na ubojniach kolejki do końca maja! Ubój na zapisy w kolejce.

Jak będzie dalej czas pokaże, osobiście nie przewiduję dobrej koniunktury przynajmniej do żniw, dopiero po zbiorach sytuacja powinna się nam na dobre poprawić gdzie będzie tańsza pasza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest sajgon oferty na cukierniach 2a 15 1b 16 1a 18 najwiekszy producent nie ma juz zapasow ale cene ma dno byle nie miec nic na magazynie ale od weekendu zacznie sie branie tak czy siak magazyny beda puste do tego zagranice robi juz zapasy na swieta Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zastanawiam sie jak to bedzie bo piszecie np. po zbiorach sytuacja powinna sie poprawic itp. itd. Ale najistotniejsze jest to ilu z nas ma nowe klatki ? W mojej okolicy nowe obiekty to ok.30-40 % reszta na zlom !!Tak wiec jak mozna wnioskowac jaka cena i sytuacja bedzie ?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak każdy jeszcze po pięterku dobuduje to będzie tak w sam raz. No bo przecież sąsiad musi kiedyś spuchnąć i zaliczyć dechy. A wtedy się odkują wszyscy za wszystkie czasy. Więc trza być twardym nie mientkim i na wakacje wstawić po stadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Biedronko i Big Jajo czy mozecie mi zdradzic po ile placicie pewnej osobie na er erke Wlk.Dzieki Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy hodowcy wpadli na pomysł, zamiast 50 tyg kury sprzedać do uboju zaczynają je przepierzać, (a nóż się uda zarobić) uważam drodzy koledzy, że to zła decyzja, nie ma innej opcji, 30% kur musi zniknąć z naszego rynku tj około 8 - 10mil szt.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kol przeoor 50 tyg stada poszły na urlop a nie do uboju, więc agonia przeciągnie się o kolejne 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak przewidywałem , cena drgnie do góry dopiero koło lipca. A po świętach "normalna" cena (nie superokazje) oprze się na 16 gr. za 1A. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz Kolego , że po świętach powiesz tylko drugą część swojego nicka - NIEMACENY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum jestem sprzedawcą nie producentem kupuje jajko 1b w cenie 17gr z giełdy obroki ostatnio czyli 12.04 1szy raz kupiłem bez pośrednio z fermy po 16 gr i jak się okazało zostałem oszukany bo dostałem kl mniejszą ja rozumie że kazdy chce zarobić ale klamstwem nie zajedzie się daleko więc moje pytanie czy jest ktoś komu opłaci sie dowieżć towar do chorzowa w ilości 2-3palet tygodniowo w cenie ok 5 zł za wytłaczanke 30szt? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...