Skocz do zawartości
CYGAN

Pasze

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ja powiedziałem że jest najlepszy?

 

Nie wiem czy czytałeś post kolegi o tym jak wygląda produkcja pasz w Polsce.

 

każdy chce tylko kawałek rynku dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 lloch u nas w małopolsce to ponoć dużo od 5lat przejechałem sporo firm odcentral soja,fima sano dolpasz LNB i.t.p.najlepiej firme sprawdzić na prestarterze jak 4tygodniowe wyczymają 14dn to pasza ok.jak nie to firma do du... tutaj nic nieda sie oszukać W tucznikach czy maciorach można a w prosiętach jast po nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam inaczej.

Czy ktoś słyszał o tej firmie i może cośm o niej powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak postawione pytanie jest tylko jedna odpowiedź: trawa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest najlepsza pasz do krów mlecznych???

 

Ja nie wiem jaka pasza jest najlepsza. To zależy głównie od ich wydajności. Ja daje pasze z Nutreny już od ponad roku i narazie jest wszystko wporządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zastanawiałem się nad nutreną!!!a wzrosła wydajność po stosowaniu tej paszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zastanawiałem się nad nutreną!!!a wzrosła wydajność po stosowaniu tej paszy??

 

Nie dość że wzrosla średnio 4-5 l od sztuki to krowy przestaly chorować i teraz lekarz przyjeżdrza najwyżej jak są jakieś problemy z porodem a wcześniej bywały takie okresy że był przynajmniej raz w tygodniu bo były problemy ze żwaczem.

Wcześniej dawałem pasze z himy nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już drugi czy trzeci głos na forum, że pasza z himy "szkodzi". Chyba coś w tym jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robern moze ty jestes z konkurencji i Ci szkoda, ze maja 30%rynku (lider jesli chodzi o bydło)zabierz sie do roboty zawsze sa jacys niezadowoleni , z mercedesa mój ojciec tez nie jest zadowolony a ja z mojej alfy tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robern moze ty jestes z konkurencji i Ci szkoda, ze maja 30%rynku (lider jesli chodzi o bydło)zabierz sie do roboty zawsze sa jacys niezadowoleni , z mercedesa mój ojciec tez nie jest zadowolony a ja z mojej alfy tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że szkodzi, przestałem ja dawać jak dowiedziałem się ile tam pakują mocznika. Dzięki himie jast duża wydajność ale kosztam krów. Na dłuższy okres to się wcale nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimcio a kto nie daje(masz laboratorium) mocznika z jakiej choinki sie urwałes a jeszcze jedno himy już nie ma nie wiem kiedy dawałej ich pasze teraz jest De Heus chyba tak to sie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze wszyscz dają ale nie w takich ilościach a dawałem ponad rok temu. może teraz coś zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimcio piszesz ze jestes z zamojskiego duzo u was zboza wiec moze sam na premiksach cos pomieszasz taniej Ci wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy1234 chyba sam rozprowadzasz pasze DuHeus!! Skoro tak bronisz i doskonale znasz poziom mocznika. Jeśli ktoś podaje konkretne dowody szkodliwości paszy to przyjmij to z pokorą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robern smieszny jestes tak sie sklada ze jade na provimi , widze ze ty chyba jestes z jakies konkurencji tej firmy a o poziomie chyba nie pisałem wes sie do roboty i nie placz ze wszystkie twoje porazki to wina firm paszowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robern smieszny jestes tak sie sklada ze jade na provimi , widze ze ty chyba jestes z jakies konkurencji tej firmy a o poziomie chyba nie pisałem zabierz sie do roboty i nie placz ze wszystkie twoje porazki to wina firm paszowych, a jakie masz dowody poza swoim marnym gadaniem (pewnie tak ci kaza gadac twoi szefowie) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...