Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:28 Pon 28 Maj 2018

C-360 3P luz w zwolnicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seweryn7701

PostWysłany: 16:38 Nie 15 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo w 60-ce to z jakiego? dziadostwa zrobione. Ursusa c-4011 dwadzie?cia lat mia?em i nigdy mi to nie popu?ci?o. Jak gwint jest w porz?dku i da si? dokr?ci? to spawnij lekko ?eby sobie kosztów nie robi?. Jak si? nie uda to kombinuj jak kolega pisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jahooo

PostWysłany: 16:16 Nie 15 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przetoczy?em o? i da?em nakr?tk? od Bizona. Odpuka?, 6 lat si? nie luzuje. Wcze?niej by?y problemy, zw?aszcza z prawym ko?em, po ka?dej jesiennej orce. Mo?na kupic now? o? z d?u?szym gwintem (do Ostrówka) i da? dwie nakr?tki i zakontrowa?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tekmie

PostWysłany: 14:06 Nie 15 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Aby zapobiec luzowaniu si? nakr?tki,to sprawdzonym sposobem jest zespolenie na sta?e podk?adki zabezpieczaj?cej z pier?cieniem(w katalogu https://picasaweb.google.com/lh/photo/-IqMpfLB_ud65Mnm7NkiCQ?feat=directlink element 44 i 45).Ja migomatem po??czy?em w trzech miejscach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mirekmarian

PostWysłany: 19:13 Sob 14 Maj 2011    Temat postu: zwolnica Odpowiedz z cytatem

U mnie jak zawsze prawie u ka?dego pu?ci?a ta nakr?tka pod pokrywk? osi ko?a gwint zerwany wytarty niektórzy daj? do warsztatu i robi? gwint nowy ja kupi?em now? os dwa ?o?yska nakretka podk?adka uszczelniacz uszczelk? z koleg? pó? dnia zrobili cz??ci ok 450 z? z trzy lata temu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norbert94n-1

PostWysłany: 15:13 Czw 12 Maj 2011    Temat postu: C-360 3P luz w zwolnicy Odpowiedz z cytatem

Witam. Otó? kiedy? w prawej zwolnicy co? zacze?o mi pochrupywa? i usta?o a wczoraj zobaczy?em ?e ko?o ma luz co si? tam rozdupczy?o? prosz? o odp i o przybli?on? cen? naprawy...Very Happy z góry dzi?kuj?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: