Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

wcale mi was nie zal, mam na mysli tych co maja kurniki po 50tys. i wiecej. dobrze wam tak, chceliście się nachapać to teraz zdychajcie!!! spieprzyliscie cene na rynku, ale ja mam to gdzies bo ja mam jajko ściółkowe i nie daje go po 0,10gr tak jak wy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wolny wybieg 3000 kur i tez nie narzekam, u mnie ceny nie ulegają zmianie bezwzgledu na sezon czy brak sezonu i bez problemu jest zejscie za 40gr-60gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolny wybieg wieczne choroby antybiotyk za antybiotykiem, zarobek 2 tyś miesięcznie i wielka uciecha ,3 tyś kur to potężna hodowla jak to ogarniacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolny wybieg wieczne choroby antybiotyk za antybiotykiem, zarobek 2 tyś miesięcznie i wielka uciecha ,3 tyś kur to potężna hodowla jak to ogarniacie?
Wolny wybieg to przykrywka dla jajek z klatek. Jak to sprawdzisz? A głupi miastowi kupują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bredzisz jak mały Kazio z tymi antybiotykami i zarobkiem my przynajmniej mamy teraz za co jechac na wczasy na Kanary, hahaha, a co do tel. to juz dawno nie aktualny hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kanary to pikuś ja osobiscie polecam hotel Burj Al Arab w Dubaju .

 

to kiedy Ci się to śniło?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało wiesz człowieku , oj mało. Kładz się spać bo rano koszyczek i musisz pozbierać jajeczka jutro sobota to wpadnie pare groszy,przepraszam któraś stówka.

ps.na kanary to lata moja księgowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało wiesz człowieku , oj mało. Kładz się spać bo rano koszyczek i musisz pozbierać jajeczka jutro sobota to wpadnie pare groszy,przepraszam któraś stówka.

ps.na kanary to lata moja księgowa.

 

teraz to Cie nawet na Mazury nie bedzie stać, hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wcale mi was nie zal, mam na mysli tych co maja kurniki po 50tys. i wiecej. dobrze wam tak, chceliście się nachapać to teraz zdychajcie!!! spieprzyliscie cene na rynku, ale ja mam to gdzies bo ja mam jajko ściółkowe i nie daje go po 0,10gr tak jak wy.

 

basiabasia80 czemu tak brzydko wyrażasz się o swoich kolegach hodowcach, prosimy cię byś nie brał już więcej tego paskudztwa, pamiętaj! zioła są feee !!!

Nie bierze się tego do nosa ani nie wącha zbyt długo bo można później pisać głupoty jeszcze większe niż teraz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ty nie mozesz wymyslec swojego nicka, mysle ze powod jest taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu ty nie mozesz wymyslec swojego nicka, mysle ze powod jest taki sam

 

A czemu ty nie mozesz mieć jednego nicka, mysle ze powod jest taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nikt tak nie rozbawil... od teraz " jest cenaniemaceny " jest moim nr.1 tak trzymac kolego z tym ze ja polecam Jumeirah Beach Burj...juz troche stary Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wcale mi was nie zal, mam na mysli tych co maja kurniki po 50tys. i wiecej. dobrze wam tak, chceliście się nachapać to teraz zdychajcie!!! spieprzyliscie cene na rynku, ale ja mam to gdzies bo ja mam jajko ściółkowe i nie daje go po 0,10gr tak jak wy.

 

basiabasia80 czemu tak brzydko wyrażasz się o swoich kolegach hodowcach, prosimy cię byś nie brał już więcej tego paskudztwa, pamiętaj! zioła są feee !!!

Nie bierze się tego do nosa ani nie wącha zbyt długo bo można później pisać głupoty jeszcze większe niż teraz.

Pozdrawiam

 

ale co prawda was boli, czy jak? moi koledzy ktorzy maja klatki i skromne obsady, nie spia przez was po nocach, nie maja z czego kredytow splacac, a to wszsytko przez wasza pazernosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam gniazda dla nioski ocynkowane ok. 50 szt- cena do uzgodnienia

tel. 605261313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...