Skocz do zawartości
basik

UBOJNIE -> pytania, rady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

witam . Ja handluje z Rafalem Bandura od ponad 5 lat i nigdy nie narzekalam na terminy platnosci od 14 do 20 dni. nie bede komentowac glupich postow . zycze wszystkim hodowcom tak krotkich terminow i jak najdluzej 4 z przodu. kolezanko manka moze byl jakis inny powod przeciagnieci terminu platnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Bandurą handluje nie od dziś.Wszystko jest okej dopóki godzę się na warunki Rafałka, bo to żadna tajemnica że cenę ustala on a nie wy.Cena na fakturze zależy od jego dobrego humoru.To że płaci w terminie najlepiej opłaci się właśnie jemu.Dajcie się dalej okradać.

Pozdrawiam Mańka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Bandurą handluje nie od dziś.Wszystko jest okej dopóki godzę się na warunki Rafałka, bo to żadna tajemnica że cenę ustala on a nie wy.Cena na fakturze zależy od jego dobrego humoru.To że płaci w terminie najlepiej opłaci się właśnie jemu.Dajcie się dalej okradać.

Pozdrawiam prawdziwych hodowców a nie frajerów .Mańka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolezanko manka kazdy ma dobre i zle dni. jesli nie odpowiada mi cena to poprostu nie sprzedaje. z mojego doswiadczenia wiem ze jesli ubojnia placi tanio to znaczy ze wogóle placi, bo znam pare zakladow ktore zawsze dadza ci 10 gr wiecej ,jesli wogole ci kiedys zaplaca np. z rzutu na rzut. nawet gdy kurczaka jest bardzo duzo to go nie maja. a ja po rozmowie tel, z panem Rafałem nie zauwazylam u niego braku towaru do uboju. w zeszlym tygodniu ubijal po 3 samochody. wiadomosci na temat niewyplacalnosci rozchodza sie bardzo szybko poczta pantoflowa, wiec to co piszesz o upadlosci wlozmy miedzy bajki. A co do ubojni Grzebinoga to tez znam lepiej sytuacje bo bylam, pare razy u Pana Mariusza i wyplacil mi co do zl, chociaz chwile to trwalo , powodem zamkniecia zakladu nie byl zakup nowego audi a8 jak mysli kolezanka manka poprostu nie mial mozliwosci dostosowania starego zakladu do wymogow ue a na nowy nie dostal kredytu. chociaz dzialke kupil i stoja zalane fundamenty. jest jednak mala szansa ze ruszy z ubojem na rynek krajowy jak w zeszlym roku. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja handluję z Bandurą od kilku lat i jak dotąd nie miałem problemu z płatnościami. Nawet jeżeli czasami nie wyrabiał się w terminie 2-tygodni to zawsze uprzedzal o opóżnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Koleżanko

To bardzo dobrze że sprzedajesz do takich ubojni które perfidnie okradają,oczywiście za zgodą hodowcy.Dzięki takim jak droga koleżanka mogą sobie pozwolić na niezłe wczasy i zakupy w Londynie,a tobie zostaje na szmateks i obuwie z CCC. Gratulacje !!!

 

Drogi Kolego

Odnosze wrażenie że lubisz być wykorzystywany.To że Bandura zapłaci w ciągu 2 tygodni o niczym dobrym nie świadczy,ponieważ zabiera kilkanaście groszy na kilogramie wmawiając że hurtownia obniżyła cenę. to powinien być jego problem a nie hodowcy,są jednk tacy któży na takie zachowanie sobie nie pozwalają,dzięki temu mogą sobie pozwolić na weekend w SPA. Pozdrawiam Mańka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, poszukuje wspólnika na budowę ubojni drobiu w małopolsce, posiadam wszystkie zezwolenia plus miejsce budowy, czy byłby ktoś zainteresowany????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! UWAGA!!!

Uważajcie na ubojnie KIELDRÓB. Bartków 71a,26-050 Zagnańsk. Kurczaki sprzedałem w styczniu ,a pieniądze dostałem w zeszłym tygodniu. Właściciel niekompetentny i na dodatek chamski. Kiedy łaskawie po milionie prób oDebra1ł telefon na pytanie kiedy wpłaci mi pieniądze usłyszałem ze słuchawki warknięcie ze wpłaci kiedy będzie miał i zero tłumaczenia . Pan Michał chyba myśli że jest jedynym ubojnistą w tym kraju i że robi nam łaske kupująć kurczaki. Z takim podejściem do dostawców to daleko nie zajedzie. Jeszcze raz ostrzegam ten pan nie liczy się z hodowcami i im nie płaci. NIE ODDAWAJCIE MU KURCZAKÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem od znajomego to ta ubojnia już zbankrutowała i prawdopodobnie kupuje ją jakaś rodzinka i ponoć są to pożądni ludzie bo mój znajomy ich zna osobiście ,a ten obecny zarządca to kupa h...a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, rece mi opadaja nie moge znalezc takiego ptaka. Co znajde to sie okazuje ze jednak "troche" jest zraszany woda. Nie wiadomo wam gdzie mozna znalezc kurczaka suchego, zchladzanego jedynie powietrzem.

pozdrawiam Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem jedno auto. Jak na razie dużo powiedzieć nie mogę. Pieniądze w terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE UBOJNISCI! NAJWYZSZY CZAS ABYSCIE SIĘ OPAMIETALI, ZJEDNOCZYLI I UREGULOWALI RYNEK SPRZEDAZY PO UBOJOWEJ. NIE PORA ABYSCIE ROZSZARPYWALI TYCH, KTÓRZY DAJA WAM SUROWIEC. W INNYM PRZYPADKU BĘDZIECIE PATRZEC NA TE PIEKNE UNIJNE UBOJNIE ZE ŁZĄ W OKU, ZE TO ONE DOPROWADZILY WAS DO RUINY I BANKRUCTWA. WIEMY ZE NIE JEDNA Z NICH, ABY ISTNIEC OBCIAŻONA JEST KREDYTAMI, GDY WIDZE NA WAZYCH STRONACH OFERTE SPRZEDAZY TUSZKI DO NEGOCJACJI CENOWEJ TO NÓŻ MI SIĘ W KIESZENIE OTWIERA BO WIEM, ŻE TE NEGOCJACJE ODBEDĄ SIĘ KOSZTEM HODOWCY, KTÓREMU Z GARDŁA WYRWIECIE KOLEJNY GROSZ. GDY PRZESTANIECIE KONKUROWAC MIEDZY SOBA, KTÓRY SPRZEDA TANIEJ TUSZKE, TYLKO DOGADACIE SIĘ CO DO JEDNEJ CENY OPŁACALNEJ, WTEDY HURTOWNICY NIE BĘDĄ SKAKAĆ JAK PCHŁY PO PSIM GRZBIECIE. NIE TLUMACZCIE, ŻE PÓJDĄ DO MOLOCHÓWW NA ZAKUPY. ONI OD DUŻYCH KURCZAKA NIE CHCĄ Z JEDNEJ PROSTEJ PRZYCZYNY. BRAKUJE IM TOWARU W POJEMNIKACH A KURCZAK JEST MAŁY Z KTÓREGO UDKO PO PODZIELENIU WYGLADA JAK MYSI OGONEK I FILECIK JAK MYSIA SKÓRKA. TO NIE JEST TOWAR DO HANDLU NA NASZYM RYNKU. JEDNOCZAC SIĘ POWINNISCIE WYWRZEC PRESJE NA GŁÓWNYM LEKARZU WETERYNARI ABY KONKTROLI JAKOSCI PODDAWANY BYŁ DRÓB DO NASZYCH PRZETWÓRNI I NA RYNEK Z ZEWNATRZ, TO ONI POWINNI TWORZYC BARIERY DLA MIESA NIEDOPUSZCZALNEGO DO HANDLU, ZA ICH PRZYZWOLENIEM PAKUJEMY W SIEBIE DIOKSYNY I MĄCZKI MIĘSNO-KOSNTE I INNY TYFUS KUPUJĄC KIEŁBASKI I TANIE NIE PRZETWORZONE MIĘSIWO. PANOWIE OD SAMOUNICESTWIENIA! ODPOWIEDZCIE SOBIE NA PYTANIE DLACZEGO NA DZIEN DZISIEJSZY MOLOCHY SPRZEDAJA POUBOJOWO DRÓB PO 5ZŁ ZA KG A WY PO 4,7.

A TAK NA MARGINESIE PANIE UBOJNISTO W Z WRÓBLEWAW! NIECH PAN ZMIENI ZDJĘCIE KURCZAKA NA SWOJEJ STRONIE GIEŁDY. ON PSUJE WIZERUNEK NASZEJ PRODUKCJI I WYGLĄDA JAK POĆWIARTOWANA MYSZ. KONIEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEACMAKER bardzo mądre słowa. Chętnie podyskutował bym na ten temat ale wydaje mi się że to nie realny projekt.

Pozdrawiam.

Konrad

tel. 502704383

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to by wyglądało jakbym chciał sprzedać co ubojni( nigdy nie sprzedawałem) na początek 200 sztuk a potem do 600? Trzeba by było zbadać mieso? coś jeszcze? Wzieli by takie ilości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to by wyglądało jakbym chciał sprzedać co ubojni( nigdy nie sprzedawałem) na początek 200 sztuk a potem do 600? Trzeba by było zbadać mieso? coś jeszcze? Wzieli by takie ilości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ubojnia gosz rżnie na 2 samochodach po 1,2 ton jedyne co to można się dogadać na 1%żeby pożniej dodał

 

zgdzam się z przedmówcą, myślę, żeby zacząć jeździć na ubojnie po oddaniu i czekać na taśmie, żeby zobaczyć ile rzeczywiście kilogramów poszło na ubytki. Jedna ubojnia zaczęła oszukiwać, to w ślad za nią poszły inne. Ukróćmy ten proceder i zacznijmy jeździć na taśmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE UBOJNISCI! NAJWYZSZY CZAS ABYSCIE SIĘ OPAMIETALI, ZJEDNOCZYLI I UREGULOWALI RYNEK SPRZEDAZY PO UBOJOWEJ. NIE PORA ABYSCIE ROZSZARPYWALI TYCH, KTÓRZY DAJA WAM SUROWIEC. W INNYM PRZYPADKU BĘDZIECIE PATRZEC NA TE PIEKNE UNIJNE UBOJNIE ZE ŁZĄ W OKU, ZE TO ONE DOPROWADZILY WAS DO RUINY I BANKRUCTWA. WIEMY ZE NIE JEDNA Z NICH, ABY ISTNIEC OBCIAŻONA JEST KREDYTAMI, GDY WIDZE NA WAZYCH STRONACH OFERTE SPRZEDAZY TUSZKI DO NEGOCJACJI CENOWEJ TO NÓŻ MI SIĘ W KIESZENIE OTWIERA BO WIEM, ŻE TE NEGOCJACJE ODBEDĄ SIĘ KOSZTEM HODOWCY, KTÓREMU Z GARDŁA WYRWIECIE KOLEJNY GROSZ. GDY PRZESTANIECIE KONKUROWAC MIEDZY SOBA, KTÓRY SPRZEDA TANIEJ TUSZKE, TYLKO DOGADACIE SIĘ CO DO JEDNEJ CENY OPŁACALNEJ, WTEDY HURTOWNICY NIE BĘDĄ SKAKAĆ JAK PCHŁY PO PSIM GRZBIECIE. NIE TLUMACZCIE, ŻE PÓJDĄ DO MOLOCHÓWW NA ZAKUPY. ONI OD DUŻYCH KURCZAKA NIE CHCĄ Z JEDNEJ PROSTEJ PRZYCZYNY. BRAKUJE IM TOWARU W POJEMNIKACH A KURCZAK JEST MAŁY Z KTÓREGO UDKO PO PODZIELENIU WYGLADA JAK MYSI OGONEK I FILECIK JAK MYSIA SKÓRKA. TO NIE JEST TOWAR DO HANDLU NA NASZYM RYNKU. JEDNOCZAC SIĘ POWINNISCIE WYWRZEC PRESJE NA GŁÓWNYM LEKARZU WETERYNARI ABY KONKTROLI JAKOSCI PODDAWANY BYŁ DRÓB DO NASZYCH PRZETWÓRNI I NA RYNEK Z ZEWNATRZ, TO ONI POWINNI TWORZYC BARIERY DLA MIESA NIEDOPUSZCZALNEGO DO HANDLU, ZA ICH PRZYZWOLENIEM PAKUJEMY W SIEBIE DIOKSYNY I MĄCZKI MIĘSNO-KOSNTE I INNY TYFUS KUPUJĄC KIEŁBASKI I TANIE NIE PRZETWORZONE MIĘSIWO. PANOWIE OD SAMOUNICESTWIENIA! ODPOWIEDZCIE SOBIE NA PYTANIE DLACZEGO NA DZIEN DZISIEJSZY MOLOCHY SPRZEDAJA POUBOJOWO DRÓB PO 5ZŁ ZA KG A WY PO 4,7.

A TAK NA MARGINESIE PANIE UBOJNISTO W Z WRÓBLEWAW! NIECH PAN ZMIENI ZDJĘCIE KURCZAKA NA SWOJEJ STRONIE GIEŁDY. ON PSUJE WIZERUNEK NASZEJ PRODUKCJI I WYGLĄDA JAK POĆWIARTOWANA MYSZ. KONIEC

 

pisz małymi literami, bo duże litery są nieczytelne, chciałeś na siebie zwrócić uwagę, ale ci się nie udało, przepisz swój tekst,aby był czytelny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zareklamuję Ubojnię z terenu woj. Mazowieckiego. Obecnie jesteśmy zainteresowani zakupem kury lekkiej i ciężkiej oraz brojlerem. Tel kontraktacyjny 509-165-129. Płacimy w umówionym wcześniej terminie. Więcej o nas dowiecie się Państwo z naszych stron www.grupadunaj.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedawajcie do mławy, nie płacą!!!!!!!!!!!!!!

czekam na pieniądze już 50 dni!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sprzedawajcie do mławy, nie płacą!!!!!!!!!!!!!!

czekam na pieniądze już 50 dni!!!!!!!!!!

 

 

 

Do Mławy? Tzn do której ubojni? Wipasz, Uniszki czy jeszcze innej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sprzedawajcie do mławy, nie płacą!!!!!!!!!!!!!!

czekam na pieniądze już 50 dni!!!!!!!!!!

Wipasz płaci w 21 dni i pieniążki są wcześniej, chyba że coś się zmieniło bo sprzedawałam do nich w lipcu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...