Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Na 27czerwca ceny w których sprzedaję w ilościach paletowych:

S-27

1a-20

1b-17

2a-15gr

 

moja lokalizacja:powiat żuromin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i S to ogolnie chyba nikt nie ma. U mnie zeszła jeszcze cała 2a lub jak kto woli M bo export znowu zaczyna ruszac.

Ps. Dzieki za ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schłodzę Panów oczekiwania: 1a-17, 1b-15, 2a-13 tyle dziś płaciłem i wydaje mi się , że w tym tygodniu przy kolejnych 2 dostawach , więcej nie zapłacę.

1A-20 wątpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W.Kogut racja te ceny co podales i grosz nizej , mysle ze to ozywienie cenowe bedzie trwalo 3 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , odbiór w dniu dzisiejszym płatne gotówką

2a - 16 gr

1b - 18 gr

tak jest u nas i słyszałem , że ma być drożej. Odbierają jak najwięcej jaj bo cena ruszyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczeło się fermy dostały wiatr w żagle i myślą że cena od razu pójdzie 10 gr do góry , Panowie niech będzie i 15gr , ale po woli delikatnie w innym przypadku znów zrobią się wam zapasy i sprzedacie za przysłowiowe pińć !!groszy przykład ostatnie ożywienie cenowe (Długo ten festiwal nie potrwał żeby nie było powtórki )

 

Ceny na ten tydzień

1A-0,17

L- 0,16-0,17

1B - 0,14

2A - 0,13

Ceny u stałego odbiorcy

 

A dwa to mam pytanie jak cena spada to nic nie wiecie ale jak idzie do góry to 3 sekundy i cała polska juz wie że są podwyżki co wy macie jakies radio węzeł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.WIELKI KOGUT nie musisz mnie schladzac ! 1A- nie oddaje nizej niz 0.20 i to jest fakt !! Towaru mam 0 na magazynie i nic nie wskazuje aby mial sie zrobic zapas . Wrecz przeciwnie klienci sie denerwuja ze nie ma tyle ile by chcieli ! Jeden mamy paradoks ceny ZBYT WOLNO podnosimy panowie !!! Ps. a moze podaj kol.namiary na ta 1A po 0.17 bo chetnie dokupie nawet po 0.18 . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy po co te nerwy?!!??!?!?

jak jajo drożeje to handlarze nie wiedzą a gdy tanieje to kurnikarze też nie wiedzą i wkoło to samo .

co do cen to 1A od 17 do 20gr

kto w tym tygodniu będzie sprzedawał drożej niż 0.21gr ??!!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jaja brakuje, a na magazynie pustki. Wszystko idzie z bieżącej produkcji. U nas już sprzedają 1 A po 0,21 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na większy ruch w jaju chwile trzeba poczekać jak wybijanie zejdą ze starych zapasów gdzie będą zmuszeni kupować jaja trochę drożej jak do tej pory, jak na razie bardziej detal zareagował na brak towaru (świeżego)

- magazyn pusty, zejście na bieżąco

 

Ceny jaj jak wszędzie

 

O /0,35zł

S / 0,25zł

1a / 0,20zł

1b / 0,17zł

2a / 0,14-0,15zł

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB w Żukowie zakupi każdą ilość kury mięsnej i rosołowej do uboju.

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Ferma 07 , wiesz dobrze , że w sytuacji gdy straszycie , że 1A ma dojść do 20 gr. nie mam powodów by dobrze rokujące "Akcje" - (czytaj jajka) tobie sprzedać za 18 gr. Telefonu też nie podam , bo to nie są kurniki załadowane starociami , które mają towaru "skolko godno" , ale moją transzę (po 1 aucie na tydzień) mam zapewnioną. Jeżeli masz frajerów ,którzy przepłacają to gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.WIELKI... "straszycie ze 1A ma DOJSC do 20 gr." czy ty kol.jestes powazny ?? Co to jest 0.20 za 1A ty zejdz juz na ziemie !!! A frajerzy przeplacaja... to jest niepojete . Logika Ci podpowiada ze to jest bardzo drogo prawda ?? Bez komentarza . A teraz konkrety do hurtu 1A-0.21-0.23 itd sort ponizej 3gr.roznicy, "0'' i ''S'' nie pisze ceny bo kol. WIELKI.. zawalu dostanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Wielki Kogut. Sam Pan jesteś frajer. To, czym Pan się zajmujesz zarobkowo, to nie handel ale zwykłe cwaniactwo i skubanie producentów. Nie zapominaj Pan, że masz Pan pracę tylko dzięki temu, że wcześniej ktoś zainwestował dużo pieniędzy w produkcję czegoś, czym Ty teraz handlujesz. Od wielu, wielu lat współpracuję z kilkoma odbiorcami, którzy doskonale rozumieją ten trudny rynek. Trochę mnie to ruszyło, że nazwałeś takich ludzi frajerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Na dzien dzisiejszy cenki u mnie na fermie:

1a-22gr

1b-20gr

2a-17gr

Dziesiątki telefonów dziennie,podbijają cene.To co podałem to cena dla stałego klienta.

Zachód szuka jajka,dziś płacą 1euro za kg netto !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. Jajcarek. miałem propozycję z wybijalni na dostawę jaj w ilości 1.... sk. tygodniowo, zagwarantowano mi cenę 3,5zł za kg do końca roku.

- zrezygnowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol Jacku rozmawiałem ze znajomym który pracuje w takim kombinacie powiedział przytrzymaj towar 3,4 dni będą płacić 4zł , bo jajo nie idzie na wybijalnie tylko jest przepakowywane i idzie na zachód.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...