Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:34 Sob 24 Cze 2017

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 2013, 2014, 2015  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misio

PostWysłany: 23:03 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co to forum jest zajebiste lepsz niz du.pczenie a spuszczanie jest tak dlugie i intesywne jak bol zeba Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
balbina

PostWysłany: 23:01 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUSZYN napisał:
balbina napisał:
A któż może wstawiać w tym terminie.. tylko KTOŚ... wybitnie inteligentny..
Cena do góry!! Zaczynam sprzedaż na full, może się coś uratuje..
termin jak kazdy inny ,pożyjemy,zobaczymy ale chetnie balbinko poczytam dlaczego taki zły termin i jaki to glupi jestem-rozwin myśl,przepowiadaj Laughing

Nie o Tobie pisałam.. Kto jest najmądrzejszy na tym forum??... Very Happy Very Happy
Termin jest bardzo dobry... Od ok.3-ch rzutów to trwa.. Jeśli ktoś wstawia w odstępach ok.1,5 - 2-ch tygodni.. Niestety przeważnie idzie się swoim cyklem.. Zresztą jak już udowodniono reguły nie ma.. Sad
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 22:58 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
maciek72_72 napisał:
Koniec grudnia i poczatek stycznia braki kurczaka w zeszlym tygodniu i na dzien dzisiejszy wylengarnie legnom o 50% mniej pisklat.

Dokładnie.I taka sytuacja trwa do 3-5 grudnia.Jest to rzeczywiście 50% tego co norma.A chyba z 75% mniej niż te wysypy.Będzie się działo.
Wszyscy się poprzesuwali do przodu,opóznili i dlatego też po 5 grudnia jest już więcej a po 15grudnia jest tyle wstawień ,że chyba pobije to dotychczasowe rekordy,bo tam też będzie wstawiać cała ta masa z początku grudnia.A jak jeszcze cena drgnie teraz o parę groszy na parę dni (nie więcej ,bo za chwilę mega-wysyp),to jeszcze nowi chętni podomawiają.Choć już chyba nie starczy dla nich miejsc w aparatach.Ależ będą jaja
Tak więc Ci którzy wstawiają teraz czy za tydzien,nie ma buca, zarobią i to pewnie sporo
balbina czytasz Question
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 22:03 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAPIERDALAJCIE N RZESZÓW CZY INNYCH................................. I TAK NAS WYDUPCZĄ PO 3,80 NETTO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 21:57 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek72_72 napisał:
Koniec grudnia i poczatek stycznia braki kurczaka w zeszlym tygodniu i na dzien dzisiejszy wylengarnie legnom o 50% mniej pisklat.

Dokładnie.I taka sytuacja trwa do 3-5 grudnia.Jest to rzeczywiście 50% tego co norma.A chyba z 75% mniej niż te wysypy.Będzie się działo.
Wszyscy się poprzesuwali do przodu,opóznili i dlatego też po 5 grudnia jest już więcej a po 15grudnia jest tyle wstawień ,że chyba pobije to dotychczasowe rekordy,bo tam też będzie wstawiać cała ta masa z początku grudnia.A jak jeszcze cena drgnie teraz o parę groszy na parę dni (nie więcej ,bo za chwilę mega-wysyp),to jeszcze nowi chętni podomawiają.Choć już chyba nie starczy dla nich miejsc w aparatach.Ależ będą jaja
Tak więc Ci którzy wstawiają teraz czy za tydzien,nie ma buca, zarobią i to pewnie sporo
Powrót do góry
real

PostWysłany: 21:48 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon330 napisał:
a czy to się musiały w tym miesiącu budować te budy żeby zrobić taka nadpodaż żywca akuratnie w tym czasie? poprostu od kilku lat trwała moda na drobiowych biznesmenów, ale mam nadzieje że się ona będzie powoli konczyć, a teraz prawdziwym biznesmenem będzie ten który potrafił odłożyć sobie na gorsze miesiące albo i nawet na zaprzestanie produkcji na jakiś czas bo niestety a może stety tym którzy nie potrafili liczyć się z ryzykiem jakie może przynieść taka wielka produkcja pozostaną tylko gumowce i te piekne garniturki od armaniego, to było oczywiste, że taka głupota to tylko na krótką mete...i jeszcze do cichonm, kolego nie chciałbyś wiedzieć do czego doprowadziłoby przystopowanie eksportu bo puki co idzie on pełną parą, za nasza sytuacje odpowiedzialni są tylko ci którzy budowali bez umiary, dlatego tego rok wydaje mi się że będzie bardzo kijowy ale za to Ci którzy go przetrwają odbiją sobie wszystko w 2014 roku i to z nawiązką...

KIJOWY MOŻE I BĘDZIE BO PSZENICE WYWOZĄ I BEDZIE PO 1200 NETTO ,SOJA PO 2OOO NETTO A ŻYWIEC MOŻE 3.8=4.0NETTO -TO DA PO DUPIE. KURNIK WYBUDOWAŁEM TEŻ---A KTO NIE????????????????CIAMAJDY.,NIEUDACZNICY,NO KTO???????ALE PODOBNI JESTEŚMY CO NIE Question Exclamation Idea Idea Embarassed
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 21:36 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy to się musiały w tym miesiącu budować te budy żeby zrobić taka nadpodaż żywca akuratnie w tym czasie? poprostu od kilku lat trwała moda na drobiowych biznesmenów, ale mam nadzieje że się ona będzie powoli konczyć, a teraz prawdziwym biznesmenem będzie ten który potrafił odłożyć sobie na gorsze miesiące albo i nawet na zaprzestanie produkcji na jakiś czas bo niestety a może stety tym którzy nie potrafili liczyć się z ryzykiem jakie może przynieść taka wielka produkcja pozostaną tylko gumowce i te piekne garniturki od armaniego, to było oczywiste, że taka głupota to tylko na krótką mete...i jeszcze do cichonm, kolego nie chciałbyś wiedzieć do czego doprowadziłoby przystopowanie eksportu bo puki co idzie on pełną parą, za nasza sytuacje odpowiedzialni są tylko ci którzy budowali bez umiary, dlatego tego rok wydaje mi się że będzie bardzo kijowy ale za to Ci którzy go przetrwają odbiją sobie wszystko w 2014 roku i to z nawiązką...
Powrót do góry
real

PostWysłany: 21:22 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zlejcie reklame z dołu bo to ni moje
Powrót do góry
real

PostWysłany: 21:17 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichonm napisał:
Dzisaj rozmawiałem z resdrobem i na ten tydzien mieli chętnych do zdania o 200 tys szt więcej niż ich możliwości ubojowe, podobnie w Animex opole. Nie chcą odbierać żywca,bo tyle mają chętnych do zdania. Może jednak jest tak że powstało za dużo kurników? U mnie w okolicy Kielc powiedzmy w promieniu 50 km w ciagu ostatniego roku powstało kurników na ok 500 tys szt na rzut. Popytajcie w ubojniach z którymi współpracujecie jaka jest podaż żywca na najbliższe 2 tygodnie, oraz proszę napiszczie co się u was w okolicy pobudowało. Da nam to może lepszy obraz rzeczywistości. Być może nie ma żadnych importów tylko raz ,że siadł export a dwa że możę już faktycznie przegieliśmy z ilością kurników i czeka nas w najbliższych latach "walka" o byt w związku ze zbyt dużą podarzą.zdrawiamyy

k u r e w s k i e molochy z was są ,i hodowcą w głowach nie mieszajcie.Cena w góre idzie. >>>>>Kaszuby po 3,80 goniną na jutro. dziwne że w ciągu miesiąca tyle bud powstało.moda na sukces sie kużwatwa mać znalazła

www.gappa.com.pl
Powrót do góry
maciek72_72

PostWysłany: 20:57 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teken kiedy wstawiasz lub kiedy wstawiles.
Powrót do góry
real

PostWysłany: 20:57 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszuby na dziś w nocy zdaje po 3,80-sama ubojnia zaproponowała więc ciągnijcie cene w góre.bo ja już kończe zdawanie.życze ceny chociaż na zero a lepiej na plus. a ta ubojnia to mkielewczykowie a propo. pozdro
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 20:54 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyjemy zobaczymy każdy wie ile może pociągnąć dokładają do produkcji i niebawem się okaże kury bedzie jak na lekarstwo to i cena wróci Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
maciek72_72

PostWysłany: 20:43 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
cichonm

PostWysłany: 19:55 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisaj rozmawiałem z resdrobem i na ten tydzien mieli chętnych do zdania o 200 tys szt więcej niż ich możliwości ubojowe, podobnie w Animex opole. Nie chcą odbierać żywca,bo tyle mają chętnych do zdania. Może jednak jest tak że powstało za dużo kurników? U mnie w okolicy Kielc powiedzmy w promieniu 50 km w ciagu ostatniego roku powstało kurników na ok 500 tys szt na rzut. Popytajcie w ubojniach z którymi współpracujecie jaka jest podaż żywca na najbliższe 2 tygodnie, oraz proszę napiszczie co się u was w okolicy pobudowało. Da nam to może lepszy obraz rzeczywistości. Być może nie ma żadnych importów tylko raz ,że siadł export a dwa że możę już faktycznie przegieliśmy z ilością kurników i czeka nas w najbliższych latach "walka" o byt w związku ze zbyt dużą podarzą.
Pozdrawiam

www.gappa.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LUSZYN

PostWysłany: 19:38 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
termin jak kazdy inny ,pożyjemy,zobaczymy ale chetnie balbinko poczytam dlaczego taki zły termin i jaki to glupi jestem-rozwin myśl,przepowiadaj Laughing
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 19:33 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek moze ta cala milewczykowa jest poprostu jak sama nazwa wskazuje mila do ciebie w jakis Surprised inny sposob
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 18:54 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 18:11 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Taaaaa ,to mówicie ,że medox głupi.
No dobra
To powiedzcie mnie ,moi drodzy ekonomiści ,kto z was wsadza kurki teraz i najpózniej do 3 grudnia
ja wstawiam na koniec miesiaca
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 18:08 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Ciagnac cene do gory ile sie da !!!!!!!!! Ja wczoraj konczylem sprzedaz [ 3,60] i na kilku ubojniach sie zarzekali ,ze cena nie pojdzie do gory,a dzisiaj juz podniesli na 3,70 i to swiadczy,ze im jednak brakuje towaru. MNIE ODARLI Z RESZTEK GODNOSCI I I ZROBILI W CIULA . NIESTETY NA MOIM PRZYKLADZIE WIDAC JAK WYGLADA WIELOLETNIA WSPOLPRACA Z TA SAMA UBOJNIA . PO PROSTU MAJA NAS ZA DEBILI ,A NIE ZA PARTNEROW . Sad
niech zgadne-wyrebski?
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 16:53 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Ciagnac cene do gory ile sie da !!!!!!!!! Ja wczoraj konczylem sprzedaz [ 3,60] i na kilku ubojniach sie zarzekali ,ze cena nie pojdzie do gory,a dzisiaj juz podniesli na 3,70 i to swiadczy,ze im jednak brakuje towaru. MNIE ODARLI Z RESZTEK GODNOSCI I I ZROBILI W CIULA . NIESTETY NA MOIM PRZYKLADZIE WIDAC JAK WYGLADA WIELOLETNIA WSPOLPRACA Z TA SAMA UBOJNIA . PO PROSTU MAJA NAS ZA DEBILI ,A NIE ZA PARTNEROW . Sad

do KAszubek: czyli jak zawsze ! Wszyscy czekają co powie Milewczykowa , dopiero wtedy oni się zdeklarują . To jakiś obłęd , Konkol czy Gosz bija tylko trochę mniej . O co tu chodzi? Niestety Mielewczyk jako pierwszy spowoduje spadek ceny .
Powrót do góry
maciek72_72

PostWysłany: 16:45 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox ja wstawiam w piatek powiec mi coto wrozy.
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 16:19 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dniach cena ruszy koniec tego poczatek nastepnego ZOBACZYCIE
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 16:17 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja 6 .12.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:01 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaaa ,to mówicie ,że medox głupi.
No dobra
To powiedzcie mnie ,moi drodzy ekonomiści ,kto z was wsadza kurki teraz i najpózniej do 3 grudnia
Powrót do góry
koks

PostWysłany: 15:39 Wto 20 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="ross308"]Widzę (po telefonie) lekkie ssanie na pn-wsch. Nie wiem dlaczego, może rzeczywiście zaczyna brakować... Smile[/q
Chyba skrzynek do załadunku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 2013, 2014, 2015  Następny
Strona 844 z 2015

Skocz do: