Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:46 Wto 30 Sie 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1853, 1854, 1855  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smakowity

PostWysłany: 11:04 Nie 18 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/530719,oszustwo-exodusa-dostawcy-drobiu-utopili-2-mln-zl,id,t.html

Czy jest wielu pokrzywdzonych hodowcow?

Czy nie mozna wykorzystac funduszu promocyjnego na rekompensate dla tych co zostawili kase w takich krzywych ubojnia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 21:44 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek123 napisał:
no niestety, musze przyznac, eddie, ma bardzo duzo racji. I teraz świete oburzenie wszystkich hodowców............... bo przeciez robia to wszyscy inni hodowcy (te (słowo zostało usunięte)y , te debile), tylko nie ja. Ja tylko krytykuje innych (bo jestem anonimowy) i po cichutku zawamiam nastepne wstawienie. Trza , niestety czasami spojrzec w lustro.................... zapewniam nie jeden z was nie zobaczył by tam nic ciekawego. Ale zgrywac pierwszego oburzonego i sprawiedliwego, to pewnie .każdy chętny. no niestety. ale co ja się dziwie....przeciez jestem taki sam :evil:

Nooooooo,parę mądrych postów widać.
Szczególnie ten.
Może pójdzie ku lepszemu?
Ale czy to możliwe po tylu latach?
Wątpię,ale kto wie
Powrót do góry
eddie

PostWysłany: 21:24 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebik napisał:
Witam 8)

Świętokrzyskie piątek i sobota 3.7

No więc tak: facet proponuje 3,7, ja mówię że niestety to cena złodziejska i mogę sprzedać za 3,9. Niestety ON nie kupi /kupi inny ale kłopot jest bo jakieś plany istnieją/. Ale jego ubojnia pracuje, bo kupi za 3,7 gdzieś indziej. Jesteście chorzy, chcecie dużo ale żeby wam samo skapnęło, pracujecie na spekulantów i jeszcze się cieszycie. Nic z was nie będzie, zawsze będziecie wyrobnikami bo jak pisałem /przez pęd do wstawień/ gubi was chciwość.
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 20:35 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to da ze napiszecie ze zaniza. to ceny nie podniesie.
Powrót do góry
ross1

PostWysłany: 19:37 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebika nie ma co słuchać bo to ubojnista i celowo zaniża ceny
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 19:04 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie sebik nie wiem gdzie sprzedajesz ale w świętokrzyskim cena na piątek i sobotę 3.9- 4n ie zaniżaj i nie rób paniki Twisted Evil Evil or Very Mad
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 17:28 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety, musze przyznac, eddie, ma bardzo duzo racji. I teraz świete oburzenie wszystkich hodowców............... bo przeciez robia to wszyscy inni hodowcy (te (słowo zostało usunięte)y , te debile), tylko nie ja. Ja tylko krytykuje innych (bo jestem anonimowy) i po cichutku zawamiam nastepne wstawienie. Trza , niestety czasami spojrzec w lustro.................... zapewniam nie jeden z was nie zobaczył by tam nic ciekawego. Ale zgrywac pierwszego oburzonego i sprawiedliwego, to pewnie .każdy chętny. no niestety. ale co ja się dziwie....przeciez jestem taki sam Evil or Very Mad
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 15:42 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cool

Świętokrzyskie piątek i sobota 3.7
Powrót do góry
eddie

PostWysłany: 13:44 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek123 napisał:
zmowa, zmowa. Nie dajcie się omamic nie ma żadnej zmowy. jest zbyt duza konkurencja. lepiej popatrzcie na kursy walu. to wam wiele wyjasni.

Dajcie spokój z walutami, tu reguły nie znajdziecie. Reguła to są wasze wstawienia na 3-5 dni po sprzedaży, przetrzymywanie.
Ubojnia bąknie że słabo schodzi kurczak, a Wy macie pełne pory że nie zdążycie sprzedać przed wstawieniem no i akceptujecie KAŻDĄ cenę.
A ubojnie namawiają na harmonogramy co 8 co 9 tygodni i ściana przed Wami.
Chciwość Was zgubi.
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 11:13 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KONIEC STYCZNIA EURO-4.4 A KRCZAKA SPRZEDAWALEM PO 3.4 (OKOLO 20-STEGO)
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 10:33 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za wiele to wyjaśnia bowiem euro było po 4 a kurczak po 4,30 dokładnie dwa lata temu a teraz euro 4,12 a kurczak 3,80 Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
maniek123

PostWysłany: 06:22 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmowa, zmowa. Nie dajcie się omamic nie ma żadnej zmowy. jest zbyt duza konkurencja. lepiej popatrzcie na kursy walu. to wam wiele wyjasni.
Powrót do góry
ździsio87

PostWysłany: 01:18 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chickenfree napisał:
fakty napisał:
jaka jest cena na kaszubach bo cos sie wydaje ze ubojnie sa w zmowie...

Ubojnie w zmowie, wytwórnie, wylęgarnie też, tylko ku..wa hodowcy dają się du...pczyć. Zaraz tylko cena spadnie znowu będą pomysły o zrzeszeniach, grupach i innych tworach naszej wyobraźni a jak 4 z przodu to wszyscy w dvpie mają.

ludzie było tak i jest że kazdy narzeka ale nikt nic nie robi w tym kierunku abyśmy to my rzadzili rykiem tylko jak to w naszym biznesie bywa "kazdy ch...j na swój stroj"jak jest po 4 to kazdy mowi trzymaj cene ale jak przychodzi co do czego to 0.5gr sprzeda taniej od ciebie byle by cie wydymac.a przeciez w grupach moglibysmy razem tak wiele osiagnac własne paszarnie rzeznie przetwórstwo a nawet wylegarnie.sami tego nie osiagniemy ale razem to jest mozliwie i wtedy nawet cedrob czy wipasz a takze zadna inna ubojnia nam nie podskoczy.zrozumcie to wreszcie ze oni daza do tego zebysmy za grosze hodowali dla potentatow.mam nadzieje ze mniejsii hodowcy wreszcie to zrozumieja ze dla nich to ostatnia deska ratunku.zobaczcie z kazdym rokiem jest coraz gozej a my nic z tym nie robimy!!!!zobaczycie co sie stanie za 10 lat zostana potentaci i ci ktorzy maja prodykcje powyrzej 100 tys.ale pewnie nawet nikt z was nie przeczyta tego bo po co tyle czytac lepiej ponarzekac.a mowiac ze to sie nie uda tez do niczego nie dojdziemy.spojrzcie jak ten system dziala w niemczech tam hodowca ma stala cene i sie niczym nie przejmuje pasza w gore to tamci tez w gore piskle do gory oni tez w gore.grupy maja ze soba kontakt i przedewszystkim nie robia nad produkcji nie lepiej zrobic 4 rzuty a zarobic na kazdym niz 5 i na 2 zyskac a na 2 stracic a na 1 wysc na 0????ale u nas to jest nie mozliwe bo jak to polaczkowi ktos bedzie mowil kiedy ma wstawiac? mam ochote to wstawiam a najlepiej za tydzień zaraz po sasiedzie zeby za duzo nie zarobił.podsumowujac jedna wielka MASAKRA I GŁUPOTA!!!a cena 3.90 świętokrzyskie
Powrót do góry
chickenfree

PostWysłany: 18:23 Pią 16 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakty napisał:

Ubojnie w zmowie, wytwórnie, wylęgarnie też, tylko ku..wa hodowcy dają się du...pczyć. Zaraz tylko cena spadnie znowu będą pomysły o zrzeszeniach, grupach i innych tworach naszej wyobraźni a jak 4 z przodu to wszyscy w dvpie mają.
Powrót do góry
sebawet

PostWysłany: 13:01 Pią 16 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duże zakłady eksportowe sie zmówiły i puściły tania tuszke na polskie sklepy aby zbić cene tuszki w kraju co za tym idzie zywca. dzieki temu mogą kupić taniego kurczaka i drogo go sprzedać za granica.

juz od tygodnia z dwóch dużych zakładów słyszę "żebym nie skakał bo po 15-stym i tak cena spadnie''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MD

PostWysłany: 10:48 Pią 16 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/530719,oszustwo-exodusa-dostawcy-drobiu-utopili-2-mln-zl,id,t.html
Powrót do góry
fakty

PostWysłany: 08:50 Pią 16 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
doktor

PostWysłany: 23:54 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ceny idą w góre!Spokojnie ,nie dajcie się nabrać na niby spadki cen .Owszem troche więcej towaru się pojawiło ale już ubojnie próbują sobie zabezpieczyć towar na przyszły tydzień,niby mówią że kicha itd....ale jednocześnie pytają się o kurczaki hihoi .Wygląda na to że ubojniści sie dogadali pod stołem i stąd to co obserwowaliśmy w tym tygodniu.A jeśli chodzi o psucie rynku to jest oczywiste że winne są wielkie firmy typu Cedrob ,Exdrob Indykpol itd.Oni muszą sprzedać swój towar ,wiec jak mają go w nadmiarze to opuszczają cene,odrobią gdzie indziej! A najszybciej to wyciągną z kieszeni producenta na kontrakcie gdzie człowiek dostaje 3,60 i jest happy że mu zabiorą ptaki, pasze dadzą i umrzeć nie dzadzą a że robi na swoich prezesów urlopy pod palmami to już jego sprawa ,on może sobie posiedzieć pod kurnikiem i ptaków przypilnować co by mu się nie podusiły.pozdrawiam i nie dawajcie się!!!!! Rolling Eyes
Powrót do góry
breeder

PostWysłany: 22:40 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje że u naszych sasiadów jest dobrze ale tylko dlatego ,że tam państwo dba o to by żadne swiństwo nie wpływało do nich statkami, luszyn jak mówią 3,8 to znaczy że zapłaca 3,9 wspólpracuj z ubojniami które płacą więcej tak jak pisałem wczesniej różnice między niektórymi ubojniami wynoszą nawet 30 groszy, jak cena była po 4,3 to niektóre płaciły po 4, tak jest i teraz ,jedne płacą 3,9 a inne mniej
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 22:17 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lodzkie niestety 3,8,tuszke sprzedaja po 5.6,5.7 -cale to brojlerowanie to jedna wielka pomylka.podziwiam tych co buduja nowe hale,a zarazem wspolczuje (braku fałdów na mózgu).
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 21:06 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wielkopolska 3 70 netto miks stortrbom
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 21:06 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasi zachodni sąsiedzi mają tylko 20 ubojni i jak dobrze się u nich kręci cała produkcja...
Powrót do góry
breeder

PostWysłany: 20:51 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak obstaje przy swoim i sądzę że im więcej ubojni tym wieksza konkurencja , kilka ubojni może się łatwiej dogadać niż kilkadziesiąt, jeśli chodzi o cenę to nie dajcie się nabierać, źle im było płacić po 4,2 to próbują obniżać, tak jak napisał predator jedna ubojnia piarnie i wszyscy sieja popłoch, ceny między ubojniami różnią się nawet o 30 groszy, głowy do góry
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:09 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasikonik ma rację oni też się nie dogadują dlatego te pierdoły od ubojnistów w temacie ceny brojlera Arrow
Powrót do góry
yulya

PostWysłany: 18:49 Czw 15 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie mowilem Sad ze drozeje 3,8 net Exclamation tuszka 5,5 net
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1853, 1854, 1855  Następny
Strona 844 z 1855

Skocz do: