Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:14 Sob 30 Kwi 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1825, 1826, 1827  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziunia

PostWysłany: 07:31 Nie 29 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poniedziałek 4.00 netto i w górę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daniel 7791

PostWysłany: 23:55 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolo22 napisał:
soland napisał:
Medox idąc twoim tokiem myślenia bedziemy mieli sytuację taką, otóż w granicach 20 lutego będzie cena grubo powyżej 4 zeta, dlaczego a dlatego skoro jest taki ogrom wstawień to logicznym jest, że sprzedających jest mniej czyli wystąpi deficyt a jak jest zapotrzebowanie na produkt, którego niema to jest wzrost ceny.Ja z kolei mam informacje, że miedzy 20 grudnia a 10 stycznia były znaczne wstawienia tak znaczne, że startera poszło tyle ile przez cały grudzień.Licząc teraz 6 tygodni do przodu mamy okolice 1 do okolo 15-20 luty cena powinna dołować.Pożyjemy zobaczymy.
I jeszcze jedna sprawa panowie jezeli już piszecie o cenie za żywiec to piszcie kto płaci i z jakiego rejonu kraju.Pisanie ceny bez pokrycia mija się z celem jest w znacznym stopniu niewiarygodna.
dzwonilem do wylegarni muwja ze maja naklady takie jak tydzien/dwa /trzy cztery temnu wiec skad te mega wstawienia medox wytlumacz to

Ta w epoce bronzu
Pisz o tym grubą trzcionką to w to uwierzą jeszcze
Podlicz wszystko naprawdę i opamiętaj się chłopie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daniel 7791

PostWysłany: 23:52 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,75netto wytargowałem na poniedziałek u każedgo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rufus

PostWysłany: 21:38 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie lubię tych 20 i więcej stopniowych mrozów.Zle obsadzać,zle sprzedawać ,zle hodować.Noi koszty

najlepszy wynik hodowlany jaki miałem to w mrozach właśnie (nie finansowy bo cena była 2,9n)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolo22

PostWysłany: 21:12 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soland napisał:
Medox idąc twoim tokiem myślenia bedziemy mieli sytuację taką, otóż w granicach 20 lutego będzie cena grubo powyżej 4 zeta, dlaczego a dlatego skoro jest taki ogrom wstawień to logicznym jest, że sprzedających jest mniej czyli wystąpi deficyt a jak jest zapotrzebowanie na produkt, którego niema to jest wzrost ceny.Ja z kolei mam informacje, że miedzy 20 grudnia a 10 stycznia były znaczne wstawienia tak znaczne, że startera poszło tyle ile przez cały grudzień.Licząc teraz 6 tygodni do przodu mamy okolice 1 do okolo 15-20 luty cena powinna dołować.Pożyjemy zobaczymy.
I jeszcze jedna sprawa panowie jezeli już piszecie o cenie za żywiec to piszcie kto płaci i z jakiego rejonu kraju.Pisanie ceny bez pokrycia mija się z celem jest w znacznym stopniu niewiarygodna.
dzwonilem do wylegarni muwja ze maja naklady takie jak tydzien/dwa /trzy cztery temnu wiec skad te mega wstawienia medox wytlumacz to
Powrót do góry
BUCEK

PostWysłany: 20:55 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Re: 7 lub 8 jestem za Odpowiedz z cytatem

BUCEK napisał:
mal napisał:
skora540 napisał:
sebawet napisał:
wama napisał:
501 napisał:
skora540 napisał:
tak sobie myślę, że moglibyśmy zorganizować spotkanie hodowców z wielkopolski i łódzkiego handlujących z ami ,dropem,adrosem,wyrębskim,banasiewiczem itd

To jestem pierwszy. Kto dalej?

druga...

TRZECI
fajnie że choć trzy osoby są chętne do rozmowy ,może ustalimy jakąś wspólną politykę dotyczącą tych nasz ukochanych ubojnii...zeby się zbytnio nie narażać ubojniom nie podaję tel,tylko meila .prześlijcie nr.ja odzwonię i ustalimy termin spotkania(ok.10 lutego)skora540@wp.pl

NASTĘPNY CHYBA 5 LUB 6 JUŻ MOŻE NA POGRANICZU ŁÓDZKIEGO I

WIELKOPOLSKIEGO

7 jestem za
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
BUCEK

PostWysłany: 20:52 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: 7 lub 8 jestem za Odpowiedz z cytatem

mal napisał:
skora540 napisał:
sebawet napisał:
wama napisał:
501 napisał:
skora540 napisał:
tak sobie myślę, że moglibyśmy zorganizować spotkanie hodowców z wielkopolski i łódzkiego handlujących z ami ,dropem,adrosem,wyrębskim,banasiewiczem itd

druga...

TRZECI
fajnie że choć trzy osoby są chętne do rozmowy ,może ustalimy jakąś wspólną politykę dotyczącą tych nasz ukochanych ubojnii...zeby się zbytnio nie narażać ubojniom nie podaję tel,tylko meila .prześlijcie nr.ja odzwonię i ustalimy termin spotkania(ok.10 lutego)skora540@wp.pl

NASTĘPNY CHYBA 5 LUB 6 JUŻ MOŻE NA POGRANICZU ŁÓDZKIEGO I WIELKOPOLSKIEGO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
medox

PostWysłany: 20:08 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię tych 20 i więcej stopniowych mrozów.Zle obsadzać,zle sprzedawać ,zle hodować.Noi koszty
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 20:03 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jak tam kury w tych mrozach.Do minimum 20lutego mówią non stop po 20-25 stopni mrozu.Masakra

Daj Tomasz spokój z tymi mrozami.
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 19:08 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kury w mrozy maja sie bardzo dobrze,gile im w dziobach zamarzaja a i tak rosna Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:44 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam kury w tych mrozach.Do minimum 20lutego mówią non stop po 20-25 stopni mrozu.Masakra
Powrót do góry
Smigolek

PostWysłany: 17:00 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam koledzy;] jak cena po niedzieli w łódzkim??
Powrót do góry
mal

PostWysłany: 16:42 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

rupek30 napisał:
Witam jak już pisałem sprzedaję po 4 zeta ubojnia z małopolski
podaj nazwe tez tam sprzedam
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 16:26 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mal-mnie tez proponowala 3.5 a pozniej 3,7 przeszlo.wiecej niestety w zadnej ubojni nie utargowalem a gadalem z paroma i wszedzie 3.7.pozdrawiam
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 15:43 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jak już pisałem sprzedaję po 4 zeta ubojnia z małopolski
Powrót do góry
mal

PostWysłany: 15:05 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

PODAJCIE PRAWDZIWE CENY NA PONIEDZIAŁEK
Powrót do góry
mal

PostWysłany: 15:03 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skora540 napisał:
sebawet napisał:
wama napisał:
501 napisał:
skora540 napisał:

druga...

TRZECI

NASTĘPNY CHYBA 5 LUB 6 JUŻ MOŻE NA POGRANICZU ŁÓDZKIEGO I WIELKOPOLSKIEGO
Powrót do góry
mal

PostWysłany: 15:01 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

sebawet napisał:
rupek30 napisał:
Witam serdecznie dziś telefony od rana dzwonią i nawet 4 zeta dają żebym tylko sprzedał Very Happy nie dawać się i ciągnąć do góry

za 4 zeta sprzedawać i nie przetrzymywać żeby górka sie nie zrobiła.

GDZIE DAJĄ PO 4???
Powrót do góry
mal

PostWysłany: 14:59 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

LUSZYN napisał:
czy ktos napisze po ile placi wyrebski na poniedzialek?

mnie KASIA POWIEDZIAŁA ŻE PŁACĄ OD 3,5 DO 3,6 I KONIECZNIE CHCIAŁA BRAĆ Z PONIEDZIAŁKU TO ALE WYZYSKIWACZE!!! NIE DAJMY SIĘ 4,0 NIECH NAM DAJĄ I NA NASZYCH WARUNKACH JAK NIE TERAZ TO KIEDY ICH POSTAWIMY POD MUR
Powrót do góry
soland

PostWysłany: 12:40 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ptak

PostWysłany: 12:16 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Kikal napisał:
medox napisał:
kupię jaja wylęgowe napisał:
Medox już daj spokój , nie podbijaj mojego posta Very Happy
Już wystarczy tych jaj

Drodzy Państwo, Medox vel. pan Maj u nas nie pracuje.

Dwa posty dały mi ogromną wiedzę na temat sytuacji w Polsce,
w okolicach 20 lutego jest ogggrom wstawień, na szczęście ja trochę jaj sprzedałem na wschód. na pocieszenie Wam powiem, że po Wielkanocy cena murowana. Pozdrawiam

Powiedz mi skąd wzieła się taka ilość wstawień w okolicy 20lutego (głównie przed),bo tak jest w całej Polsce !! W prawie każdej wylęgarni. Co się wszyscy hodowcy ustawili żeby na święta wyjść? To aż nie możliwe.SKąd ich się tylu wzięło w tym terminie.NIe kumam tego

Człowieku nikt nie słucha twojego bełkotu , wszyscy idą swoim cyklem wstawiają co tydzień, dwa , trzy albo jeszcze inaczej i nikogo o nie obchodzi co Ty piszesz poza Toba samym. Internet jak papier wszystko przyjmie. Ja wstawaim 10 lutego i mam to w .... . Twisted Evil

To że na Święta ogggrom wstawien to napisał, jak widzisz właścicel wylęgarni ,a ja zapytałem skąd taki ogggrom się wziął.Tym bardziej ,że mówił to na podstawie informacji z innych wylęgarni Radas i ja wiem to z kilku innych.Może ,skoro już właściciel wylęgarni tu zawitał ,dobrze by było by coś napisał skąd się to bierze i jaki tego powód.Nie uważasz?Możesz mieć w dupie ,że kilka bardzo dużych wylęgarni z różnych rejonów Polski informuje o ogromnych wstawieniach na Święta Wielkanocne ,ale może nie wszyscy mają w dupie ,że znowu będzie 3zł i rozpieprzony rynek na długi czas, bo debile znów robią to samo co zwykle.Kiedy wy zrozumiecie ,że gdyby faktycznie jak piszesz, ludzie normalnie wstawiali co 9 tygodni regularnie ,to nie było by takich wariactw cenowych.
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 11:22 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos napisze po ile placi wyrebski na poniedzialek?
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 10:35 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na weekend http://www.youtube.com/watch?v=Na4KbXEMZk4&feature=player_embedded
Powrót do góry
sebawet

PostWysłany: 10:29 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rupek30 napisał:
Witam serdecznie dziś telefony od rana dzwonią i nawet 4 zeta dają żebym tylko sprzedał Very Happy nie dawać się i ciągnąć do góry

za 4 zeta sprzedawać i nie przetrzymywać żeby górka sie nie zrobiła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rufus

PostWysłany: 09:37 Sob 28 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rupek30 napisał:

rupek napisz po twoim "nickiem" region kraju w którym sprzedajesz towar !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1825, 1826, 1827  Następny
Strona 844 z 1827

Skocz do: