Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:19 Nie 22 Paź 2017

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 2042, 2043, 2044  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paktofonikas

PostWysłany: 00:01 Czw 13 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaak kumple... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misio

PostWysłany: 22:24 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chopy wy tu mocie takie myslenie i wypisujecie glupoty tak jak moi dwa kumple po wyplacie barborkowego- poszli na tirowy i chcieli je podwojnie wydymac czyli po.ruchac i nie zaplacic i tak zrobili ino ze ujechali z kilometr i im zajechali droga wywalili z auta kazali zaplacic podwujnie przylozyli uzi do lba i jeden drugiemu musial zrobic laske i momentalnie zeszli na ziemie a zajady maja do dzis Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 22:07 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak napisał:
rufus napisał:
filuś -dobrze że czasami odwiedzasz to forum ,myślałem że ty tez sobie odpuściłeś - w końcu nie jesteś hodowcą ,wielki plus
u nas na jutro 3,7 n .
Ja stoję ale jak ktoś by mnie nagabywał to za 70 gr za pisklaka to miałbym myślówę Rolling Eyes

Nie wiecie skąd się bierze pisklak po 80 gr?
Bo niektórzy z nas są na tyle chamscy i nie przewidywalni, że odmawiają pisklęta na 2 dni przed odbiorem, i wtedy jest panika i szukanie kogoś kto da chociaż 80 gr, żeby wylegarnia choć za jajko zapłaciła (koszt jaja to 0,75-0,77 gr netto + wartość biologiczna), tylko to działa również w drugą stronę bo jak cena wzrośnie (a wzrośnie drastycznie na przełomie roku, a najdalej 4-8 stycznia) to znowu wszyscy będą chcieć wstawiać i wtedy wylęgarnie powinny krzyczeć po 1,5 zł za pisklęta. Jeśli dłużej taka sytuacja potrwa to dużo stad repro zostanie ubitych, jaj zabraknie i w marcu będziemy płacić po 1,5 zł netto za pisklę. Szkoda, że nikt nie mówi żeby paszę ktoś po 700 zł sprzedawał, tylko pasza może sobie poleżeć i 3 miesiące, a pisklaczki czy jaja wylęgowe za długo nie postoją.....................

Krótkowzroczność mnie przeraża
hahaha kurczak ma racje...nagle kilka dni przed wstawieniami zaczęły się hodowcą wszelakiego rodzaju sytuacje przytrafiać na kurnikach, typu: pęknięte rury, popękane piece, pozarywane dachy itd itp
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:50 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wam kto odmawia,wszędzie full,ani jednej oferty na tańszego pisklaka ,legną w Wigilię,między Świętami gdzie się da do pełna a wy mówicie ,że odmawiają,kto gdzie?
Może jak jeszcze rzut albo dwa dołożą to tak
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:45 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie takich nie ma rufus
A filuś to hodowca,jak sprzedaje to nagania ,że tuszka w hurcie drożeje
Taki sposób,tylko,że nic nie daje,bo dać nie może
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 21:44 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
filuś -dobrze że czasami odwiedzasz to forum ,myślałem że ty tez sobie odpuściłeś - w końcu nie jesteś hodowcą ,wielki plus
u nas na jutro 3,7 n .
Ja stoję ale jak ktoś by mnie nagabywał to za 70 gr za pisklaka to miałbym myślówę Rolling Eyes

Nie wiecie skąd się bierze pisklak po 80 gr?
Bo niektórzy z nas są na tyle chamscy i nie przewidywalni, że odmawiają pisklęta na 2 dni przed odbiorem, i wtedy jest panika i szukanie kogoś kto da chociaż 80 gr, żeby wylegarnia choć za jajko zapłaciła (koszt jaja to 0,75-0,77 gr netto + wartość biologiczna), tylko to działa również w drugą stronę bo jak cena wzrośnie (a wzrośnie drastycznie na przełomie roku, a najdalej 4-8 stycznia) to znowu wszyscy będą chcieć wstawiać i wtedy wylęgarnie powinny krzyczeć po 1,5 zł za pisklęta. Jeśli dłużej taka sytuacja potrwa to dużo stad repro zostanie ubitych, jaj zabraknie i w marcu będziemy płacić po 1,5 zł netto za pisklę. Szkoda, że nikt nie mówi żeby paszę ktoś po 700 zł sprzedawał, tylko pasza może sobie poleżeć i 3 miesiące, a pisklaczki czy jaja wylęgowe za długo nie postoją.....................

Krótkowzroczność mnie przeraża
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 21:12 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas na jutro 3,7 n .
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:24 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj juz spokój sami sie co niektórzy wykrusza albo wstawia na czesc kurników i twoje gadanie nic tu nie zmieni kazdy zna swoje mozliwosci i koszta duzo wstawien zostało odmówione i nawet piskle po 80 gr nikogo nie interesuje bo to nic nie zmienia póki co tusszzka powoli a idzie w góre i jak narazie zejscie jest ok
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:12 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Dobra chłopaki,wiem ,że sprzedajecie i chcecie aby wzrosło,ale pisanie na forum tego nie spowoduje
Brojler kurzy ,słabo czytasz,słabą masz pamięć lub słabo rozumiesz.Pisałem milion razy od 3 miesięcy ,że najwięcej kury jest przełomem listopada i grudnia.Na Święta jest już zdecydowanie mniej,ale twierdziłem ,że ta góra z przełomu listopada i grudnia ,może być tak wielka ,że nie wzrośnie na Święta.
Ludzie nie chcieli mieć kur na same Święta i szczególnie w przyszłym tygodniu ,kury jest 50% mniej niż na przełomie listopada i grudnia
Oni chcieli wyjść przełomem listopada i grudnia a przed Świętami lub między Świętami a Nowym Rokiem obsadzić i tak też zrobili.Stąd takie wariackie obsady po 14 grudnia
Twierdzę,że góry mięcha są tak wielkie ,że jedynie co to 10-20gr może przed samymi Świętami podejść albo w ogóle i pisałem to już 2 miesiące temu
Czytajcie k.urwa ze zrozumieniem ,bo mi się nie chce tłumaczyć

Brojler ,Ty aby na pewno moje posty czytasz?Gdzie tu jest coś wulgarnego,chamskiego i w ogóle obrzydliwego?
Import?Jasne ,że jest i namawiam od lat by walczyć z tym syfem z Brazylii,Tajlandii ,oraz rozpoznać sprawę zasad importu z Ukrainy,który ma się zacząć od Nowego Roku ,ale wszyscy mają to w dupi.e.Jaka cena ,bo to wątek cena brojlera i tyle
A historyczny rekord wstawień w padzdzierniku to nic nie?Ci którzy wstawiali w pazdzierniku wstawiają teraz w grudniu nawiasem mówiąc
Nikt nigdzie nikomu nie proponował nawet jednego pisklaka za 80gr,ja w każdym razie nie mam takich info,a info mam naprawdę dużo[/list]
Powrót do góry
benfer

PostWysłany: 19:18 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czas odpoczywać 8) :oops:
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 19:16 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska 3,6-3,7n. tendencja wzrostowa
Powrót do góry
marol

PostWysłany: 17:24 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="medox"]Od pisania na forum cena nie wzrosnie.Fakty są takie,że w każdej ubojni kolejka chętnych po 3.30 stoi i dzwoni po parę razy dziennie.
Tuszka 4.70netto[/quote

Ty szyderco, Ty Judaszu, zmień sobie nicka lepiej, albo lepiej zniknij stad na zawsze, a kysz Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 16:41 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox u mnie z pamięcią wszystko ok , a i z rozumieniem tego co piszą inni rownież . Za to widzę , że Tobie zaczynaja puszczać nerwy Shocked Do tej pory byłeś chamski ,a ostatnio zaczynasz sie robic bardzo wulgarny . !!! Wstyd ! Dorosly , zdawać by sie mogło inteligentny człek , a tu proszę - wulgarne chamisko! Crying or Very sad

Pisalem , że ilośc ptaków na danym terenie zależy od tego czy sa tam zlokalizowane duze ubojnie czy nie . Kto tu czyta i nie rozumie Shocked ?
Kaszuby od wielu dni absolutnie nie mają nadmiaru , a juz na pewno nie przełomem XI i XII . Jeszcze kilka dni temu kumulowali uboje na jeden dzień bo brakowalo . A ceny nie bylo i nie ma. Powod? Przetwórcy - ubojnie , hurtownicy zatowarowali sie tak ogromna ilością importu , że mieli i jeszcze mają w d.upie polskiego brojlera. Stąd raptem ta ogromna nadwyzka .
Nie przeczę , że nasza produkcja jest ogromna , ale nie rób ludziom wody z mozgu tylko napisz ile jeszcze jest importu w mroźniach Twojej firmy?

I nie bądź taki chamski , wulgarny bo tylko wystawiasz sam sobie świadectwo jakim to mozna być burakiem!!!
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 16:25 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w40 napisał:
Apokalipsę to zaczynają mieć wylęgarnie i reprpdukcja bo nikt nie chce pisklaka a magazyny jaj są pełne
żal ich tak samo jak nas . ale pisklę nawet za 80 grosz można kupic .
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 16:12 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to kużwa znowu mi się udało bo wstawiłem na drugą fermę 10 grudnia 4 dni to jest coś Razz stracę 40 tyś nie 60 tyś
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:02 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra chłopaki,wiem ,że sprzedajecie i chcecie aby wzrosło,ale pisanie na forum tego nie spowoduje
Brojler kurzy ,słabo czytasz,słabą masz pamięć lub słabo rozumiesz.Pisałem milion razy od 3 miesięcy ,że najwięcej kury jest przełomem listopada i grudnia.Na Święta jest już zdecydowanie mniej,ale twierdziłem ,że ta góra z przełomu listopada i grudnia ,może być tak wielka ,że nie wzrośnie na Święta.
Ludzie nie chcieli mieć kur na same Święta i szczególnie w przyszłym tygodniu ,kury jest 50% mniej niż na przełomie listopada i grudnia
Oni chcieli wyjść przełomem listopada i grudnia a przed Świętami lub między Świętami a Nowym Rokiem obsadzić i tak też zrobili.Stąd takie wariackie obsady po 14 grudnia
Twierdzę,że góry mięcha są tak wielkie ,że jedynie co to 10-20gr może przed samymi Świętami podejść albo w ogóle i pisałem to już 2 miesiące temu
Czytajcie k.urwa ze zrozumieniem ,bo mi się nie chce tłumaczyć
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 15:27 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apokalipsę to zaczynają mieć wylęgarnie i reprpdukcja bo nikt nie chce pisklaka a magazyny jaj są pełne
Powrót do góry
JBL

PostWysłany: 15:16 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jednak cieszyc bo zawsze 10 tysi na budzie zaoszczedzisz
Powrót do góry
Chikara

PostWysłany: 15:13 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie ktoś o cenach pisze... A tak sam tylko pisałem i nikt nie chciał wierzyć że. Od poniedziałku pójdzie lepiej. I co?
Ja ostatnie auta przesunalem na piątek. Na pewno niżej niż 3.8-3.9 nie oddam. Dziś pod stołem chcieli mi dać 3.7...
Jak dobrze skalkuluje to strace po 20 tys z każdej małej budy nie więcej, a przy 3.5 wychodziło po -30k zł. Teraz siądę i nie wiem czy mam się cieszyć ???
Powrót do góry
JBL

PostWysłany: 14:57 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wam powiem to wam powiem ale od nowego roku do lutego bedzie 4,0 - 4,30 z przodu jesli nie będzie apokalipsy oczywiscie !
Powrót do góry
agas

PostWysłany: 14:17 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzymać się nie dawać ponizej kosztów (to przacież zabronione ustawą) małe ubojnie już wydzwaniają a kurczaka w łódzkim mało.... Very Happy Very Happy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 13:46 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medoks [przetkało sie tuszka juz od 5 net w góre podaj namiara to immi wezma od ciebie po tej ceni masa kurników pustych i ty dobrze o tym wiesz ten kto nie chce dokładac czeka do wiosny a zywiec po 3,3 sie skonczył wiem ze by pasowało golic tuszke przzy tej cenie o 5,8 ale te wzrosty w ubitym sa juz od tamtego piatku jak wam mówiłem.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:41 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Od pisania na forum cena nie wzrosnie.Fakty są takie,że w każdej ubojni kolejka chętnych po 3.30 stoi i dzwoni po parę razy dziennie.
Tuszka 4.70netto

własnie od pisania ani nie wzrośnie , ani nie spadnie.
coś z Twoją orientacją rynkową nie halo Shocked Shocked Shocked Kaszuby 3,70 i zejscie fajne , a tuszkę sprzedają po 5,2-5,3 ze wskazaniem na 5,3 . Oczywiście 3,70 to dalej kanał , ale drobiu jakby mniej , a ja pamietam , że pisałeś o Himalajach drobiarskich Shocked Sad
Chyba sie zasiedziałeś w foteliku i coś przegapiłeś
Sad
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 13:11 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tuszki niżej jak 5 zł netto to nikt nie sprzedaje z wyjątkiem ciebie . Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
teken

PostWysłany: 13:07 Sro 12 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzcie wymigują się nawet od jednej butelki Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 2042, 2043, 2044  Następny
Strona 844 z 2044

Skocz do: