Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny od pon.dla stalych klientow , bo takich tylko obslugujemy na ten czas ( ograniczona prod) : 1A-0.23 1B-0.19-0.20 itd. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu podwyżka )))))))))) Nie mogę się doczekać ceny 30gr za 1a. A to dla tego że 20% z 30gr to 6gr a nie 3gr z nędznej ceny która wykańcza producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urząd regulacji jajka zatwierdził podwyżkę , więc będzie. Gorzej jak nikt nie będzie chciał kupić jaja bo wakacje się zaczeły. Wtedy urząd będzie musiał ogłosić obniżkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego PRZEM doczekasz się 1A po 30gr jak wybijalnie podniosą na 4,30 za kg - tylko one mają moc tak wypierniczyć cenę do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wybijalnie które na obecną chwilę przebiły 3 złote ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB w Żukowie zakupi każdą ilość kury mięsnej i rosołowej do uboju.

 

 

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak naprawde slyszy sie o tych cenach ale czy ktos moze odpowiedziec czy tak naprawde brakuje towaru bo jesli jestes stalym odbiorca to towar dostaniesz po nizszych cenach jedynie to jak u wszystkich brakuje duzego jajka o s a jak zadzwonisz do innych hodowcow to odpowiedz jest ze towar jest tylko dla stalych i chocbys podbijal cene i tak nie dostaniesz jaja Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że euro palety dzielą się na M i L. W skupie za paletę płacą 25zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co takiego się wydarzyło że są braki jaj , nic nie rozumię , niedawno jaja kupowaliśmy za bezcen 12 gr 13 gr teraz nigdzie nie mam jaj , ceny z dnia na dzień coraz wyższe, gdzie te milionowe hale z milonami kur... co sie takiego nagle stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja są,ale zamknięte w magazynie!Brawo kol. producenci tak dalej ,a cena dojdzie do godziwej. 1a dla stałych odbiorców dziś po 0,25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie sprzedawał chłodnicze - potraci klientów. Jaja to nie wino , że im starsze tym lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko przez 2 tyg jajku nic nie bedzie

Ale nie oszukujmy sie kto ma dzisiaj zapasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super ceny w górę tylko pamiętajcie im wyzej wejdziesz tym z wiekszym hukiem spadniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jest fajnie Dzisiaj 2 A wyjechała ode mnie po 0,21 gr. A na magazynie pustoooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. ponieważ jesteś Młodziak - uświadomię Cię , że 2 tygodniowe u producenta ,to już za stare. Dodaj tydzień u Hurtownika , tydzień u klienta i do spożycia trafiają MIESIĘCZNE !!! - Chociaż wiem , że jest wielu którym to nie przeszkadza - ja lubię handlować jajem , gdzie białko ciągnie się jak galareta i jak tak nie jest - od razu robię interwencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na jutro i piatek 1A 22 1B 20 tak do mnie przyjezdza

Normalna cena to 1A 20 24 itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...