Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ile myslicie brac w tym roku za zwijanie kiszonki i zawijanie w folie? bo pogoda sprawia ze wiekszosc chce robic kiszonke, niz suszyc (jesli jest mozliwe) siano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztuje zwózka sianokiszonki przyczepą samozbierającą na przykład claas 445s albo większe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za new holanda zaplaciłem 270zł za hektar z przystawką do rzepaku i sieczkarnią zboże koleś kosi po 240 bez sieczkarni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę za 4 skiby obrotowym 140zł za godzine 80 arów na godzinę chyba że pole to klin albo jakieś inne cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile bierzecie za przewracanie, a ile za grabanie siana w terenie górzystym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można wziąć za siew zboża lub rzepaku ( i czy jest różnica w cenie) siewnikiem 2,5 metra pneumatycznym Accordem nabudowanym na bierny agregat sprężysty z 2 wałkami strunowymi i wałem Cambella na przednim TUZie też 2,5m z traktorem 110KM? Ile za hektar lub godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ile w tym roku cenić usługę bizonem z sieczkarnią i bez za godz koszenia no i ile prasą kostkującą Z- 224 z mf 255 na godz ?? Proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile można wziąć za siew zboża lub rzepaku ( i czy jest różnica w cenie) siewnikiem 2,5 metra pneumatycznym Accordem nabudowanym na bierny agregat sprężysty z 2 wałkami strunowymi i wałem Cambella na przednim TUZie też 2,5m z traktorem 110KM? Ile za hektar lub godzinę.

 

W naszym rejonie siew agregatem Pottingera 3m ...rzepak 150 od hektara zborze 160 za hektar.

Usługa kombajn Claas Dominator 108 kosa 4,5m 320zł za hektar, prasa Claas z siatką od 170- 220 za hektar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120-130zł za godz. prasa kostkująca Z -224

8zł za balota prasą Sipma

Ceny obowiazujące przy sianokosach w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ile w tym roku bierzecie za belowanie słomy prasą rolującą? Ja w zeszłym roku brałem 160zł z moim sznurkiem prasa jd 590 i mf 3080, a kolega 550 + ursus 3p 150zł bez sznurka

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bizonem brałem w tamtym roku 350 ale w tym chyba będę brał 370 bo ceny paliw poszły do góry ( oczywiście z sieczkarnią). U mnie w rejonie wszyscy mają podobne ceny a że zboża w moim rejonie są dobre to nie da się szybko kośić i paliwa idzie sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej ile skosisz w godzinę? napisz średnio bo wiadomo, że zboże zbożu do koszenia " nie równe "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki że nie napisałem że ceny to za hektar, jak równe i długie pole i nie za mocne zboże to 1,2godz/ha a jak dobre to 1,5godz/ha i więcej jeśli leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...