Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jajunia 12 większość hodowców Panami jest od pokoleń i żyjemy na swoich folwarkach od lat rozwijając i dbająć o swoja ojcowiyne jesteśmy zahartowani i mamy klasę. Zdychać z głodu nie zamieżamy zawsze znajdzie się inna alternatywa ludzie muszą jeść i ten co prodkuje żywność zawsze da sobie radę zarabiająć mniej czy więcej niema znaczenia. Ceny 1a 0,28 - 0,29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko w dół ,w 28 tygodniu mój stały dostawca zażądał 0.30 za 1A to mu dałem i nie płaciłem mu 0.10 w kryzysie tylko 0.18 „umie docenić” dodam przy 10-18 palet . Była to ostatnia dostawa od niego na dziś 0.26 u nowego bez żadnego proszenia i myślę ze to nie koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego właśnie miałem stałego dostawce cytuje : jak mi zapłacisz po 0.30 to przywiozę jak nie to nie musisz brać inni wezmą ciekawe jak długo będą brać po 0.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego placi sie tyle po ile chodzi , jest po 10 to po 10, jest po 35 to po 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ubojnia drobiu A&B DROB Sp. z o.o. w Żukowie zakupi każdą ilość kury rosołowej ( nioski) do uboju.

 

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o takim środku który w 100% zwalczył by te paskuctwo.

Czym do tej pory było zwalczane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah te ceny inni mają taniej drudzy przepłacają zejścia w cenach NORMALNYCH niema na 3mieście tragedia panowie przestańcie pisać i przysrywać jeden grugiemu a każdy każdemu sie wpie...ala na punkty a niby tak dobrze idzie ceny są różne dostalem oferte na 1b po 20gr z zagłebia z pod znaku wielkiego Ż ale nie wezme bo mam dosyć pleśni wiec cena jest taka jak sie rozmawia z producentami kto pomagał w tzw kryzysie jak na magazynach palety sie przewracały pamietajcie podejscie człowiek do człowieka a cena ceną i kategoria świerzości A czy B PS panowie mam problem z P.I.H co do daty na opakowaniu bo są tzw metkownicą stawiane na etykiecie a opakowania są plastikowe w przepisach unijnych niema zawarte jak stawiac i czym pozdrawiam popyt musi być zeby sie kreciło i cena wyrównała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drodzy hodowcy poradżcie cos na ptaszyńca!!!

Ja u siebie stosuje BIOBECK i jest ok. Jak narazie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-0,36

M-0,34

Przetwórstwo po 5,5 zł za kilogram.

Pośrednicy szukają i nie mają gdzie kupić. Ja bym jeszcze potrzymał!! Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAKIE TEKSTY MOŻE TYLKO PISAĆ JEŁOP A NIE HODOWCA POZDRAWIAM HODOWCUW NIECH CENA IDZIE W GÓRE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TAKIE TEKSTY MOŻE TYLKO PISAĆ JEŁOP A NIE HODOWCA POZDRAWIAM HODOWCUW NIECH CENA IDZIE W GÓRE .

A takimi bykami pisze tyko j.e.ł.o.p!!!! ha ha ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy za długo dokładaliśmy i mamy za dużo ogonów żeby puszczać jaja za pół darmo,

ja już u siebie powiedziałem KONIEC, jak wam nie pasuje cena to proszę zmienić dostawce

SKUTEK TAKI ŻE…

- zamówienia na nadchodzący tydzień normalne po cenach

O - 36gr

S - 32gr

1a - 28gr

1b - 25gr

2a - 23gr

pozdruwiam chandluwcuw!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny chyba ze lubisz magazynować

1a max 25

1b 22

2a 20 i raczej nikt więcej nie zapłaci . W każdym razie ja tak place jutro i wydaje mi się ze przepłacam ale to stały dostawca .

Tak jak ktoś pisał już wcześniej sprzedaż 50% , a przy tej pogodzie nikt nie będzie trzymał pełnych magazynów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...