Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Zalosne zalosne ....... zal desperatow ktorzy zaklinaja rzeczywistosc Moze 1A po 0.22 napiszecie ze chodzi albo 0.18 a tak sie stanie ... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROMIX !!! pozostań lepiej czytającym forum, pierwszy post i dałeś klapę.

- może u innych hodowców, ale u mnie ceny są bez żadnych zmian

 

O / 0,36zł

S / 0,32zł

1A / 0,27zł - 0.29zł

1B / 0,25zł - 0.26zł

2A / 0,23zł – 0.24zł

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w te ceny jestem w stanie uwierzyć bo wszystko zależy od klienta i regionu .

Jeśli 1a będzie się kształtować w tych granicach to mi jako hurtownikowi lub jak kto woli "hienie" odpowiadają ,a i fermy chyba będą zadowolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ten tydzień które mi obiecano

xxl 0,32

xl 0,26

1a 0,22

1b 0,2

2a 0,18

I koledzy handlarze nie przepłacajcie hieną producentą Jak KUba Bogu tak bóg kubie. Są to ceny bez proszenia.

A chyba będzie nawet niżej z końcem tygodnia. Bo z tego co słyszałem to są już ostro załadowani. Oczywiście heretycy piszą że puści a później sami proszą żeby coś wziąść. A kto może niech się wstrzyma z zakupem bo będzie

Jeszcze NIŻEJ. Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tych wpisach widać dużą rozbierzność cenową. i kogo tu słuchać?!!?!?!?!?!?!?!??!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupię każdą ilość stłuczki, jaj pobrudzonych czy wylęgowych.

Proszę dzwonić na numer (22) 2131635.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś wchodzi stado i ma S, 3 czy jakieś małe w dobrej cenie to też zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie panowie dalej a proszkownie czekają na jeszcze tańsze jajeczko. Jajo na masę już płacą po 3,2 to 1a wychodzi po 0,20. Więc kto zapłaci po 0,22 za 1a to uczciwa cena, a kto więcej ten się daje nabijać w butelkę. Tak jak napisał

pan Jajcarek jak jest po 10 to się płaci po 10 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekajcie panowie dalej a proszkownie czekają na jeszcze tańsze jajeczko. Jajo na masę już płacą po 3,2 to 1a wychodzi po 0,20. Więc kto zapłaci po 0,22 za 1a to uczciwa cena, a kto więcej ten się daje nabijać w butelkę. Tak jak napisał

pan Jajcarek jak jest po 10 to się płaci po 10 gr.

 

 

a ch...cię obchodzi kto po ile sprzedaje. jak widzę twoje nędzne wpisy to cieszę się że nie mam do czynienia z takimi odbiorcami jak twoja żałosna osoba.lepiej zakopać do doła niż takiemu burakowi i analfabecie sprzedać po 0,20gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto zna zasady zdrowego handlu takich rzeczy by nie pisał, każdy mądry handlarz nie s..ra w swoje gniazdo, swój zakup i sprzedaż towaru ściśle trzyma w tajemnicy przed swą nie śpiącą konkurencją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekajcie panowie dalej a proszkownie czekają na jeszcze tańsze jajeczko. Jajo na masę już płacą po 3,2 to 1a wychodzi po 0,20. Więc kto zapłaci po 0,22 za 1a to uczciwa cena, a kto więcej ten się daje nabijać w butelkę. Tak jak napisał

pan Jajcarek jak jest po 10 to się płaci po 10 gr.

 

 

a ch...cię obchodzi kto po ile sprzedaje. jak widzę twoje nędzne wpisy to cieszę się że nie mam do czynienia z takimi odbiorcami jak twoja żałosna osoba.lepiej zakopać do doła niż takiemu burakowi i analfabecie sprzedać po 0,20gr

Poziom wypowiedzi na tym forum ,wędruje w dół ,po równi pochyłej wraz z cenami jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się nad tobą znęcał. Niech każdy, na swój sposób wytłumaczy sobie na jakim nadajesz poziomie...ale czad....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..szkoda mi tylko Koziołka (słowo zostało usunięte)ka. Nie zasłużył sobie na taką podróbkę, tak jak prawdziwy Jajcarek na takiego "DUBLA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...