Skocz do zawartości
troopers

Wniosek materiał konwencjonalny w rolnictwie ekologicznym

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy dlatego na wstepie witam wszystkich, proszę podpowiedzcie mi w jednej kwestii, a mianowicie sprawa tyczy się Wnioseku o pozwolenie na zastosowanie materialu konwencjonalnego w rolnictwie ekologicznym, taki jak z poniższego linku.

 

http://piorin.gov.pl/cms/upload/Wniosek%20o%20pozwolenie%20na%20zastosowanie%20materialu%20konwencjonalnego%20w%20rolnictwie%20ekologicznym.pdf

 

Jest tam rubryka "uzasadnienie wniosku" i tu problem bo kompletnie nei wiem co w tym uzasadnieniu należy wpisać. Proszę Was podpowiedzcie, z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że musieli zmienić wzór wniosku. Najlepiej zadzwoń do oddziału WIORIN w Swoim województwie i się dopytaj. Natomiast jeżeli zastosujesz materiał siewny kwalifikowany - nie zaprawiany- to inspektor na kontroli wpisze Ci niezgodność - nie wpływa to na obniżenie wysokości dopłat. Dopiero po trzecim takim wpisie mogą być problemy- coś tak słyszałem. Ja w tym roku będę sadził dynię zwyczajną - kupiłem od rolnika z P1 bo Ci z EKO już nie mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste!Uzasadnienie tzn. piszesz dlaczego chcesz to wysiać np bo jest to dobra pasza wysokobiałkowa dla zwierząt(łubin) i dlaczego akurat tą odmianę-bo mogą być inne i w dodatku dostępne jako eko.Piszesz swoimi słowami i tyle.Chyba urzędasy powinny zrozumieć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał problemy z wnioskiem napisz do mnie. Podaj o co się zwracasz i o jakie odmiany (zapytaj najpierw w sklepach dookoła co mają ) pomogę napiać uzasadnienie.

mail : egr.rolkas@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...