Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Pleśń i jeszcze raz PLEŚŃ koledzy kwestia ruszyć głowa a nie mordą widzieliście tzw Osuszacze powietrza sam posiadam osuszacz i choroba z dzieciństwa koniec i co roku powtórka kupić http://allegro.pl/osuszacz-powietrza-120l-dobe-po-powodzi-i1740476737.html mam taki i bez problemu przy 40p euro na magazynie oczywiście jak przyjedzie pleśń zawansowana wysoko i pobitych miliony to juz sie nie poradzi tylko zatrzyma rozwijania bałaganu pozdrawiam w szczególnosć dla producentów niech wołają po 30 1a ale niech to bedzie suche elegancki towarwk pozdrawiam tych co PRZECIERAJĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goście kupują klime za 1000 i wiatraczek za 50 który stoi w koncie i OSUSZA magazyn 500 m2. twierdzą ze problem masz ty a nie on bo on ma klime i u niego coś takiego jak pleśń nie występuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ten tydzień takie dostałem.

xxl0,32

xl 0.26

1a 0,21

1b 0,19

2a 0,17

Ceny idą w dół zero ruchu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny jajunia12 takie, że z chęcią odkupię od Ciebie od Ia do IIa każdą ilość, pod warunkiem że towar świeży i bez zielonej wstawki bo tak to nawet za darmo nie chcę.

Ruch jest słaby co nie znaczy, że go nie ma - a jeśli niektórym ciężko się przyzwyczaić do zarobku 2-3gr na jajku to ich problem, nie zawsze będzie 10-20gr na jaju i nie zawsze nawet bez zejścia będzie się zarabiać dużo. Póki co na dobry towar jest zejście dobre ale jak widzę większość tutaj chyba handluje czymś innym.

Ceny na ten tydzień - takie dostałem i nie narzekam:

XXL -0,36

XL - 0,30

1a - 0,26

1b - 0,23

2a - 0,20

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełnym uznaniem dla kolegi KocWaJAJA święta prawda to co pisze, moim zdaniem na polepszenie musimy jeszcze poczekać dwa tyg. aż zakończą się wszystkim urlopy.

A co u mnie?

- jaja sprzedawane są na bieżąco, zero jakichkolwiek zapasów, ceny jak w zeszłym tygodniu bez zmian.

 

Ceny brutto

 

O 35 - 36gr

S 30 - 32gr

1a 25 - 26g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobne ceny jak u kolegów KocWaJAJA i Jacek310363, sprzedaż na bieżąco, żadnych zapasów

 

O / 0,36zł

S / 0,32zł

1A / 0,27zł

1B / 0,25zł

2A / 0,23zł

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze z dwóch loginów to tak waśnie wychodzi!!! Wszystkich kombinatorów gorąco pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pełnym uznaniem dla kolegi KocWaJAJA święta prawda to co pisze, moim zdaniem na polepszenie musimy jeszcze poczekać dwa tyg. aż zakończą się wszystkim urlopy.

A co u mnie?

- jaja sprzedawane są na bieżąco, zero jakichkolwiek zapasów, ceny jak w zeszłym tygodniu bez zmian.

 

Ceny brutto

 

O 35 - 36gr

S 30 - 32gr

1a 25 - 26g

to w po ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale czad... Na mój chłopski rozóm to z niku wynika że urodzony w 1963, to by wynikało 48 wiosen. Dzieląc to na dwa niki to by wypadało 24 lata.. Zachowanie mi pasuje na lat 16. Z tego rachunku wnioskuję że gość ma co najmniej trzy loginy i pisze sam do siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zły kawał mi kolega zrobił, wie ze że się jednym hasłem posługuje w Internecie.

Teraz macie wielkie show, bawcie się dobrze chociaż jest o czym pisać.

- to tyle co mam do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale czad... Na mój chłopski rozóm to wynika że jestem analfabetą quote]

 

Zachowanie twoje pasuje mi góra na lat 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na mój rozum jajczarek to jacek i przeor z kropką też... Wypowiedzi zaczepne i ceny z kosmosu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeor, Bóg mnie stworzył bo wie co to jest piękno, ciebie bo miał poczucie humoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeor, Bóg mnie stworzył bo wie co to jest piękno, ciebie bo miał poczucie humoru
uwielbiam piękno i poczucie humoru,głupotę staram się zrozumieć, cwaniactwo toleruję tylko chamstwo omijam z daleka. Ktoś kto podszywa się pod innych i nie ma swojego nicku nie jest godzien 3 minut mojego czasu. Bez odbioru!!!! P.S. Pisz sam do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...