Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

podrzuci ktoś cenki w jakich sprzedajecie i kupujecie na ten tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego Jajunia lepiej pochwal sie ile placisz najtaniej bo najdrozej to zadna rewelka Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień zapowiada się nie żle, dziś mi wszystkie jaja zeszły po niżej podanych cenach, magazyn pusty.

Kol.. hodowcy nie ma takiej potrzeby aby ulegać naciskom handlarzy do obniżania cen, jak chcą to zapłacą

 

O - 0,36zł

S - 0,32zł

1a - 0,25zł

1b – 0,23zł

2a – 0,21zł

Pozdrawiam

 

ps.

Jajunia12

Niech żyje bieda, dzięki nam staniesz się bogaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu lepsze zejście,magazyny puste.

 

0-36gr

S-32

1a-25-26

1b-23

2a-20-21

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie przyznam ze mam gr.wyzej jak koledzy piszecie Nie biore pod uwage jajcarka i jajuni rzecz jasna !! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB Sp. z o.o. w Żukowie zakupi każdą ilość kury rosołowej ( nioski) do uboju.

 

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny bez zmian, tylko popyt większy. Magazyn pusty

1A 0,26

1B 0,24

2A 0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejście słabsze choć jak zwykle powtarzam nie zawsze robi się kokosy, ważne że jest zainteresowanie, marżę trzeba było obniżyć ale nawet jak się z 2-3gr dorzuci to można zarobić. Problem może wystąpić za 1-2 miesiące bo część moich dostawców mówi o zaprzestaniu produkcji bądź to na modernizację obiektów bądź w ogóle zrezygnowanie z tej działalności. Poczekamy zobaczymy.

Ceny nie wiem czy najwyższe czy najniższe ale wydaje mi się, że uczciwe jak na ten czas dla moich dostawców - hodowców za towar świeży, bez zielonych dodatków:

Ia - 0,25

Ib - 0,22

IIa - 0,19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodze z kol KocWaJAJA będzie dołek bo modernizacja nie potrwa tydzień dwa,obecnie towar schodzi zerowe stany magazynowe i coraz większe zapotrzebowanie,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że Panowie znowu się nakręcają. "Puste magazyny , brak towaru" - ja tam tego , żeby już brakowało nie zauważam. Owszem to nie maj - gdzie się odkłada ,ale wydaje mi się , że jest taka w miarę równowaga pomiedzy aktualną zmniejszoną produkcją - a popytem. O braku towaru to pewnie porozmawiamy bliżej października lub listopada - wtedy będzie się działo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co po niektórzy ssają ceny z palca . Na przetwórnie płacą poniżej 3 zł. A większość nawet nie pracuje, czekają na niższą cenę. Co po niektórzy na tym forum z tymi cenami powinni leki na projekcje brać, nie ubliżając nikomu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy 2 tygodnie zobaczymy kto będzie się nakręcał,

jajunia12 piszesz cena 1a -0,21 a płacisz 0,25 to też jest sposób aby nie zwariować i nie brać leków, gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxl0,32

xl 0.26

1a 0,21

1b 0,19

2a 0,17

2b 0,15

Możesz wierzyć czy nie kol. jest cenaniemaceny ale tak płacę teraz , więc nie wiem skąd wy bierzecie te ceny. Może po tyle to wy sprzedajecie jak z jedną skrzynką jedziecie 100 km, to są ceny do detalu a nie do hurtu może pomyliliście forum. Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny na dzień dzisiejszy

XL- 33

O- 22

L - 17-18

Tak kol. pisał w maju, a ja wtedy płaciłem najdrożej po 12gr 1a więc wiemy że kol. mówi o detalu. pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakim detalu ?, możesz sobie pisać że kupujesz po 12gr ale tym nie zaniżysz ceny i nie uregulujesz rynku,co do maja to nic nie pisałeś bo zarabiałeś 15gr na jaju jak się urwało to wylewasz żale na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu kużwa ten "płatnik", a tak spokojnie było.

kol. jest cenaniemaceny oleejj tego frajera (jajunia12345itd), nich pisze co chce, on żyje wspomnieniami z przed roku !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum wypisuje się tak NIERZECZYWISTE INFORMACJE , że powoli dochodzę do wniosku ,że szkoda czasu na czytanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Jajunia zapłacę ci po 0,23 za 1a tylko mi to przywiez a nawet po 0,24.Cena dzisiaj jaką dostałem za 1a to 0,26 1b 0,24 2a 0,22 itd. Magazyn pusty!! ale co z tego jezeli ta cena jest mizerna 1a powinna kosztować co najmniej 0,29 aby w miarę się opłacało ale to tak na marginesie do kol. producentów bo oni wiedzą o co chodzi inni nie mają pojęcia po ile dziś opłaca sie produkowac. Te bajki o 1a po 0,21 włóżcie sobie w d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena przy stalej współpracy 1A to 23 gr i nic sobie nigdzie nie wsadzajcie bo moze zabolec

I nie pisze ze nie ma ceny 28 i 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...