Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:31 Czw 22 Paź 2020

Ceny jaj wylęgowych mięsnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamael

PostWysłany: 09:09 Sro 2 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Poszukujemy do stałej współpracy producentów jaj wylęgowych brojlerów. Nasze potrzeby wynosić będą około 350 000 jaj tygodniowo. Gwarantujemy terminowy odbiór jaj przez cały czas trwania kontraktu oraz krótkie terminy płatności (7 dni).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

TOIOVO Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 28
60-474 Poznań
tel. 0-601 73 62 03
email: jakwie@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kogut Ross 308

PostWysłany: 20:44 Wto 1 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedam Koguty rasy Ross 308 wiek 24 tyg. 087 427 24 50 606 911 953
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 20:45 Nie 30 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola gdyby brać pod uwagę nasz wewnętrzny rynek to mamy naprawdę nadprodukcję . Tylko dzięki eksportowi wszystko się dobrze toczy . Niedaj boż..... jeśli złotówka się umocni i eksport będzie nieopłacalny .
Pasza w dół, ostatnia dostawa 790zł netto za jedynke od 20.08 ma jeszcze stanieć . Jajo na kontrakcie 73-75 gr .
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 17:54 Sob 29 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaja wylęgowego braki ,to prawda że wylęgarnie dzwonią i biorą każdą ilość w cenie od 85-95 gr , piszcie koledzy jaka sytuacja na rynku , poza tym chcą już koniecznie podpisywać umowy na nowe zasiedlenia , zaklepują sobie jajka , jest duże zapotrzebowanie, spadek cen żywca jest niczym nieuzasadniony , nie wierzę w żadną nadprodukcję , jaja i pisklęta wyjeżdżają za granicę zarówno na wschód jak i zachód , pozdrawiam
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 21:27 Nie 16 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Co ty wypisujesz dzwigajcie cene w górę, pszeciesz to dobra cena na jajka wylęgowe. zobacz jaka jest nadprodukcja kolego"

Jak rozumiem jesteś z wylęgarni!!!!

Jaka nadprodukcja??????????? jak dzwoniło do mnie 10 (dzieśięć) wylęgarni i wszystkim potrzeba jajka - i to jak najwięcej. Nadprodukcja to była, ale jakieś 3-4 tygodnie temu.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 19:51 Sob 15 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak napisał:
Witam Wszystkich!
od ok 2 tygodni bardzo częste telefony w poszukiwaniu jaj wylęgowych. Zarówno z pomorza jak i ze śląska czy małopolski. Ceny na podkupie od 80 do 90 groszy brutto. Sam sprzedaję w okolicach 85-86 groszy.

Napiszcie co u Was i dźwigajcie ceny w górę!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Co ty wypisujesz dzwigajcie cene w górę, pszeciesz to dobra cena na jajka wylęgowe. zobacz jaka jest nadprodukcja kolego
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 23:46 Pią 14 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich!
od ok 2 tygodni bardzo częste telefony w poszukiwaniu jaj wylęgowych. Zarówno z pomorza jak i ze śląska czy małopolski. Ceny na podkupie od 80 do 90 groszy brutto. Sam sprzedaję w okolicach 85-86 groszy.

Napiszcie co u Was i dźwigajcie ceny w górę!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Powrót do góry
Szymon Szymkowiak

PostWysłany: 09:23 Wto 30 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam proszę o kontakt Stacha.
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 06:17 Czw 25 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledzy i koleżanki z repro kupię koguta Hubbarda w wieku 24-28 tyg.tel. kontaktowy 605267898 . pozdrawiam i proszę o info Exclamation
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 22:59 Sro 17 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za niecały miesiąc będę zdawał to dam znaćSmile
Powrót do góry
Szymon Szymkowiak

PostWysłany: 21:42 Sro 17 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z właścicielami stad reprodukcyjnych brojlerowskich po okresie nieśności - do uboju.Gwarantuję 30 dniowe terminy płatności, a w razie obaw przedpłatę.Proszę o kontakt szymonszymkowiak@vp.pl 691193227 P.P.H.E.I. AWRA Sp. z o.o.
Pozdrawiam
Powrót do góry
KOKOGRIP

PostWysłany: 09:35 Pon 8 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena na jajko 70 gr/netto.pasza drożeje.robię własną na 10% koncentracie z provimi na szczyt 790.z tego co słyszałem to szykują się kiepskie zbiory pszenicy na węgrzech i w niemczech, a do tego naszą wywożą do portu.
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 20:09 Nie 7 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tak mało slów , napiszcie jak u Was ceny pasz . U mnie w jednej wytwórni prow-rolim. 875netto ,a w drugiej 800netto za jedynkę ,co jest grane czyżby ktoś mnie rolował , a może się daje ...? Cena jaj bez zmian jak w moim poprzednim tekście . Podobno jaj na wolnym rynku lekko przybyło .
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 20:32 Pią 5 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

71groszy
Powrót do góry
k

PostWysłany: 20:33 Pon 11 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu tu cicho. przez ostatni miesiac mialem non stop telefony o jajko z wolnego rynku, teraz slysze od nich ze to sie juz konczy i nalezy ceny obniżyc z 90 gr ale chetnych nie ubywa.
na kontraktacji odstawiam po 70-71 gr
jaka jest u was sytuacja
pozdrawiam
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 19:26 Pon 6 Kwi 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena jaj u Sztudera od 01.04 09 73 gr bazowo ( jest na piśmie ). Zawiercie niech jedzie do holandii lub danii bo tam jest super towar , teraz w krajowe dobre , a jak będzie kicha na rynku lub starsze stado to hodowce zostawić po co się męczyć ..... Pasza jedynka 825 netto , a dwujka 805 netto .
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 00:24 Wto 31 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że były w stanie płacić 90groszy na wolnym rynku, a tak to ceny od 65-70 stałe, o hodowcy to pamiętają jak nie ma w kraju jaj z uni, a tak przez cały rok olewają bo co producent zrobi z jajami tylko wyrzuci na gnój.
Co hodujecie Cobba Rossa Flexa? Hubbard ma nowego flexa, ktoś wstawia,ł ile płacicie za pisklaka?
Wylęgarnie więcej nam niezaoferują bo przecież po co mają się dzielić zyskami powiedzą Ci "panie rolnik niezbankrutuje"
Pozdrawiam
Powrót do góry
KOKOGRIP

PostWysłany: 19:41 Pon 30 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny powoli, ale rosną. zawiercie 0.75 netto, malec 0,73 netto. Czy są wylęgarnie , które płacą więcej.
Powrót do góry
KOKOGRIP

PostWysłany: 21:20 Czw 12 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś widział może program szczepień z krajów lepiej rozwiniętych?
Powrót do góry
k

PostWysłany: 16:30 Czw 12 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy akurat dr Dy jako pierwszy zaczal szczepic ospe na zurominie nie wiadomo do konca ale pewne jest ze jesli w 1 roku nie uda mu sie wprowadzic jakiejs nowej szczepionki to jest zalamany, nowe szczepionki to poprostu jego hobby.
o pasterlozie pierwsze slysze ale juz mnie dreszcz przechodzi na mysl o kolejnej szczepionce - powiedzcie mi ile te nasze kury wytrzymaja i czy jest jakas granica w ilosci szczepien
jaja na kontraktacji: 65-66gr
na wolnym rynku 85
ale co z tego z koro juz wytwornie podnosza ceny pasz a doktorzy ceny szczepionek tlumaczac to cena euro (nie wspominajac o pisklakach)
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 00:27 Wto 10 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola a który doktor Cię obsługuje?
ten na To................., czy ten na Fu..............., czy jeszcze jakiś inny?
co do pasterelozy- jesli dotąd nie miałaś na stadzie to chyba nie ma sensu, te nasze kury i tak są najlepiej szczepionymi kurami w europie!!!!-- nigdzie tyle nie szczepią co u nas!!!
w zagłębiu Żuromin-Bieżuń pewien mądry doktor Dy....... zaczął szczepić stada na ospę i teraz muszą szczepić wszyscy-- bo inne stada nie szczepione się "nadkażały".
pastereloza jest szczepionką zabitą- więć nie ma możliwości "uzjadliwienia" się i jest pod tym względem bezpieczna, ale pamiętaj , że Twoje kury moga tego nie wytrzymać!!!
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 08:13 Pon 9 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w nawiązaniu do szczepień czy ktoś z was koledzy i koleżanki szczepi na pasterelozę bo mój lekarz sugeruje że trzeba by pomyśleć nad tym szczepieniem, co to za licho i czym się objawia w stadzie czy ktoś może miał z tym do czynienia i może już szczepi? co do cen to 0,65 -0,68 netto + wartość .pozdrawiam
Powrót do góry
KOKOGRIP

PostWysłany: 20:51 Nie 8 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu cisza.Czyżby to tylko Sztuder zaszalał z ceną.
W Białobrzegach 65 netto
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 19:42 Nie 1 Mar 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na e-coli szczepię pierwszy raz, zwd w nowych wstawieniach chce zrobić autoszczepinkę na bazie wychodowanego w danym rejonie szczepu . Ma to w kosztach być na podobnym poziomie . ZWD obiecuje dopłacić do jaj z takich stad o 0,5gr ( ufam że tak będzie ).
Cena za jajo zwd sztuder od 01.03 70gr + vat i +- wartość biol.
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 22:43 Wto 24 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamyk napisał:
wracając do E-coli to w nowym stadzie szczepie E-coli ,dla wiadomości saszy....to droga impreza i podobno nie zawsze daje dobre rezultaty . Koszt 1000 dawek to ok 450zł netto w iniekcji . Szkoda gadać te kury niedługo będą oddychać po przez "dziury w klatce z piersiami" . A problemy z tym drobnoustrojem wcale nie muszą ustąpić , nawet przetrzymanie jaj wylęgowych powyżej 10 dni już powoduje problemy okołolęgowe i to nie ze złej woli ZWD czy hodowcy , wolny rynek nie daje przymusu wstawienia piskląt do tuczu , akura jaja znosi czy chcemy tego czy nie .

Tak na marginesie to Sasza nie dopisuj do moich wypowiedzi swoich myśli.[/b]

To i tak masz niska cenę jak za tą szczepionkę, Surprised
i zapomniałeś napisać, że trzeba ja podać 2 razy,
ja miałem szczepione 1 stado-- ale to za mało, żeby sie wypowiadać, ZWD zadowolone z jaj i piskląt bardzo, brali jajka do 65 tygodnia!!!! -- oczywiście był to Cobb 500 i zdałem go bardzo niedawno.
niestety koszt odstręcza mnie od szczepienia-- bo to na stado 10 tys. impreza powyżej 10 tyśięcy złotych, a nikt niestety nie chce zapłacic więcej za "jajo szczepione na E.coli".

tak na marginesie jakby ktoś zdawał kurę repro-- cena za kilogram na dziś 2.5 do 2.6 zł / kg netto -- Uniszki i Zalewo. Ja zdałem po 2.5 , a znajomy po 2.6

Cena na podkupie za jajko 0.75+ vat
Od poniedziałku wylęgarnia Malec oficjalnie 0,65+vat za jajko kontraktowe i PO 0,80+VAT ZA NADWYŻKI --- pewna informacja.
także nie dawajcie się robić w ............., trzeba korzystać póki jest sytuacja.

Pisklak od 1.15 do 1.2 zł/ szt (prywatne ZWD)
jak ktos ma inne informacje to niech się podzieli,.

Pozdrawiam - Kurczak
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 14 z 20

Skocz do: