Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kol. Ferma ja nie twierdze ze jestem zawalony jajem ale na pewno rewelacji ze zejściem nie ma i u mnie i u ciebie.Pisze cenę jaką byłem w stanie dostać a to dlatego że handlarze w tej cenie mają jajka z drugiego końca Polski pod dostatkiem razem z dostawą na miejsce i taka jest prawda.Najgorsze jest to że to świeży towar,czyli zejście jest w miarę,więc skąd ta ch....a cena? Dlatego że co innego piszecie a co innego robicie!!! ale jak słyszę ze są prod. którym opłaca sie produkować po 0,20 za 1a to ręce opadają i może czas pisać o faktach a nie bajkach bo czas na taką zabawe sie skończył dawno temu.Jeżeli wrzesień i pazdziernik nie przyniosą drastycznej podwyżki to dobrze wiecie co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festiwal bzdur:

Zgadzam sie ruch jest duzo wiekszy tyle ze w ksiegarniach

 

Kolejny przykład:

...wszyscy hodowcy od ktorych biore maja juz nowe klatki a po trzecie to porozmawiaj z innymi producentami a dowiesz sie jak miec koszy calkowity nie przekraczajacy 18 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubicie jak trzyma się wam paluszek w pupce

 

kol. Simonie na terenie zuromina 2b chodzi po 20gr, co ty na to?

wiem z pewnego zródła, to nie czary ja bym tym panom do końca nie wierzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

euro drogie to eksport pełną parą idzie i nas handlarzy fermy mają gdzieś pozdrawiam cena na dzień 2.09.2011 1A 25-27gr a zejście niema co narzekać morze być tylko gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lubicie jak trzyma się wam paluszek w pupce

 

kol. Simonie na terenie zuromina 2b chodzi po 20gr, co ty na to?

wiem z pewnego zródła, to nie czary ja bym tym panom do końca nie wierzył.

jak chcesz to ci sprzedam 2b po 20gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę kiepsko. Sklepy wydzwaniają a tu jajek brak. Na magazynie pusto. Stali klienci (hurtownicy) już uprzedzeni, ze w przyszlym tygodniu dostaną mniej towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena bedzie moim zdaniem wysoka 1A 27 juz niektóre fermy oferują na rozwozie a co dalej czas pokaże jak bedzie zapotrzebowanie z mojego punktu widzenia dużo kur na wioskach jest jak przyjdą przymroski bedzie lepiej bo w detalu narazie kibel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JajcZarek kupujesz czy dalej KLAMIESZ

 

cały czas tirami, zachód czeka mały handlarzyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem skąd Państwo drodzy bierzecie te ceny , no chyba z koszyka z targu . Cena na proszkownie 2,8-3,2 za kg więc 1a w kalkulatorku wychodzi max 0,21. A z tego co mi wiadomo to od przyszłego tygodnia te większe proszkownie stają. Realna cena w hurt a nie w koszyk to max 0,23 za 1a, bo zawsze trochę wyżej jak na proszkownie było i będzie. Sami hodowcy pod sobą dołki kopią, pisząc herezje, nie którzy w to cwaniactwo wierzą i tracą klientów i pieniądze później, a te cwaniaki zbierają za nimi żniwo . Jaja pod dostatkiem. Wszystkim tylko się wydaje że zabraknie, a wspomnicie moje słowa, ponieważ wszyscy tak myślą.

PS: Odnośnie Jajczarka wielkiego hodowcy, to chłopina trzyma w garażu 50 kurek i o eksporcie pi... . I proszę kolegę J.W. o brak płytkich komentarzy . Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajunia12, a Ty jakie masz oczekiwania ? Po ile chciałbyś jajko kupować ? Chyba trochę jest na odwrót. Wydaje mi się, ze to handarze kopia pod sobą dołki. Jak fermy zbankrutuja, to gdzie jajko kupisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol G.Kogut jajunia12 nie jest partnerem do rozmów gdyż pisze ceny z kosmosu , ona zamiast handlować jajami mogłaby zostać astronautką

– szybki dorobkiewicz zleć na ziemie

 

PS: jajunia12 wielki handlowc,

to babina z ulicy dziurawym koszykiem z 1 skrzynką jaj w bagażniku poloneza i o handlu pi... . nie stwarzaj niemiłej atmosfery

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miarodajnością i wiarygodnością tego forum niech będzie mój przykład wcześniej wchodziłem tu żeby przeczytać jakiś ciekawy komentarz, samemu coś dodać - teraz zaglądam tu w ramach relaksu i jak chce się z czegoś pośmiać.

Jeśli o to Wam chodziło żeby nikt nie traktował opinii tutaj pisanych poważnie to się udało doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w pełni popieram kolegę magicos... rozweselić to się tutaj można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich !! a wszczegolnośći tych ktorych interesuje wspólpraca ,tzn jestem zainteresowany nawiązac współpracę stałą z osobami handlujacymi jak rowniez hodujacymi jajkai sorty 2A ,1B ,1A. O,Ex Ps MILE WIDZIANY WŁASNY TRANSPORT ilosc do 10 palet tygodniowo ,zaznacze platne gotówka ,zapewniam rzetelność wspopracy więcej informacji udziele telefonicznie 600379459 Pzdr Serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak to nie ma ludzi z żuromina i bieżunia

słyszałem że 1b nawet po 0,21 gr. czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...