Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek się tak stara prawdę pisze, a te pros..ki po nim plują. Możecie wierzyć czy nie tak płacę . A po 0,25 za 1a to detal z koszyka na targowisku. Wszyscy myśleli że pójdzie w górę i co panowie.... Cena dołuje. W niemczech już uzupełnili braki w hodowli , więc o eksporcie można zapomnieć. Teraz to nas będziecie lubić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajunia12 prost..ki cienia…e 4 składy tygodniowo idą z mojej fermy na zachód, dobry kurs euro sprzyja exportowi , więc nie pie…. głupot i nie mniejszaj ludziom swoimi wypocinami w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to kto,porostu nikt a raczej nic

Pomyslcie jaka trzeba miec niska samoocene, zeby zadac sobie tyle trudu, te nicki, te posty, te klotnie i to nie tylko w tym temacie.

Przeciez kazdy kto czyta to forum wie, ze to zwykly blazen i to nie taki krolewski

I odazu mu odpisze bezwgledu na to co do mnie czy o mnie napiszesz ,to boli mnie to tyle, co zeszloroczny snieg.

Ktos taki jak ty naprawde znajdzie bardzo niewielu ludzi ktorych byl by w stanie obrazic pozdo

 

j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu co ?? Wieczorek poetycki dla debili czy forum na temat CENA JAJ SPOZYWCZYCH ? Wejsc na forum kilkaset a wiekszosc wpisow od oszolomow !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jajcarek ceny jakimi tu operujecie to ceny netto czy brutto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tygodnia niektorym musialem tak zaplacic, ale to i tak nic nie znaczy pazdziernik okresli cene

Poprostu pisze zawsze tyle ile place

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już lepsze szopki od wpisów tego forum - zaczęła się kampania wyborcza i kto tylko chce posłuchać steku bzdur , kłamstw i obietnic pseudo ekspertów od uzdrawiania Polski włącza ogłupiający telewizor i ma dobry spektakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hodowcy jak politycy jak nie mają towaru [podobno] to nie mają o czym pisać i na odwrót .............

ale czad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

handowcy jak politycy jak nie mają towaru [podobno] to nie mają o czym pisać i na odwrót .............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB zakupi każdą ilość kury rosołowej ( nioski) do uboju.

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaj nie ma i na razie za dużo go nie będzie nie dajcie się ciąć w balona, kurs złotego sprzyja exportowi magazyn wymiatany z jaj na bieżąco po normalnych cenach – u mnie obowiązują ceny z przed miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek ma rację nie dajcie się zrobić w balona cena tak jak porzednio. Nic się nie zmieniło, poza tym, że niektórzy kończą z produkcją i zaczynają modernizację. O klatkach nic nie słychać ktoś tu kogoś wkręca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...