Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam posty pseudo producentów którzy piszą jak są zadowoleni jakie to mają zejście i jaką zaje...stą cenę to mam odruchy wymiotne.Chłopcy się wzieli za produkcje jajka bo wujek zarobił dwa lata temu i takie to proste przecież kury wstawić jaja zebrać i kase liczyć.Nie macie pojecia o produkcji a o ekonomii w ogóle nie wspomnę jajczarki i inne.Piszecie bzdury i myślicie ze wam kasy od tego przybęcie.Jest nędza i to wielka. Cena na dziś za 1a to 0,25.Zejście troche słabsze,czyli będzie gorzej wie to każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym biznesie.Euro ma pójść w dół,pasza w górę,ale co tam jest zajeb..cie!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze sytuacja robi sie naprawde nie ciekawa, ta cena raczej dlugo sie nie utrzyma

A jak tak bedzie to naprawde grupa chetnych do produkcji w przyszlym roku moze sie zmniejszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek (tj. 23.09) Wojewódzki Inspektorat Weterynarii zapowiedział swoją wizytę na fermach w Żółwinie (mazowieckie, blisko Warszawy). Będą liczyli kury w klatkach i sprawdzali czy nie ma przypadkiem młodej obsady w starych klatkach. Ostrzegam, bo zazwyczaj właśnie stąd zaczynają kontrolę a później idą dalej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam posty pseudo producentów którzy piszą jak są zadowoleni jakie to mają zejście i jaką zaje...stą cenę to mam odruchy wymiotne.Chłopcy się wzieli za produkcje jajka bo wujek zarobił dwa lata temu i takie to proste przecież kury wstawić jaja zebrać i kase liczyć.Nie macie pojecia o produkcji a o ekonomii w ogóle nie wspomnę jajczarki i inne.Piszecie bzdury i myślicie ze wam kasy od tego przybęcie.Jest nędza i to wielka. Cena na dziś za 1a to 0,25.Zejście troche słabsze,czyli będzie gorzej wie to każdy kto ma odrobinę pojęcia o tym biznesie.Euro ma pójść w dół,pasza w górę,ale co tam jest zajeb..cie!!!!!!!!

 

Simon, a nie od wędzenia masz te odruchy wymiotne?

- ceny jaj masz podobne

http://allegro.pl/wedzone-udka-z-kurczka-dieta-dukana-i1820289047.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do simon-kaszub:

Złapać go za rękę, a on dalej, ze to nie jego ręka. A po co komukolwiek podszywać się pod tak unikalnego nicka? Istna żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj to forum to bedziesz wiedzial ze sa tacy ktorych kreci podszywanie sie pod innych to , tak fantazja dla niespelnionych mezczyzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon czemu jesteś wpatrzony w biedronkę i Jajcarka ?

tak nie dawno młócili cię i jeździli na tobie tak jak na każdym z nas kto im palca nie trzyma w d... – zdradzasz hodowców ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.Jajczarek nie jestem w nikogo wpatrzony,no może jedynie w wedzone udka,pisze po prostu jak jest,a to że w tej chwili Biedronka i Jajcarek piszą cene realną i pewnie znając ich cieszą się z tej sytuacji i mają nadzieje że ostro w dół pójdzie to nie znaczy że będę pisał że 1a oddaję za 0,27 bo mi kasy od tego nie przybędzie.Może zaczniemy wszyscy pisać jak jest albo odejmować od waszych cen po dwa grosze i już mamy real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..mocne słowa...myślę że nie będziesz popularny. Dzisiaj prawda nie jest w modzie. Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek pouczaj swoją żonę

a jak nie wiesz co się dzieje to chyba nie jesteś ...................

panowie cena spada ...........

i mnie to nie cieszy jak pisze SIMON

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajczarek ty nawet nie potrafisz przeczytać i zrozumieć postów innych ludzi.

od dziś już nie napiszę kol. bo do tego grona trzeba sobie zasłużyć.

podaj swój prawdziwy nick ZGRYWUSIE to porozmawiamy

pozdrawiam wszystkich oprócz jajczarka

p.s.

może ktoś wie za kim kryje się ten pseudo producent

 

Trzymaj sie ramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to kto,porostu nikt a raczej nic

Pomyslcie jaka trzeba miec niska samoocene, zeby zadac sobie tyle trudu, te nicki, te posty, te klotnie i to nie tylko w tym temacie.

Przeciez kazdy kto czyta to forum wie, ze to zwykly blazen i to nie taki krolewski

I odazu mu odpisze bezwgledu na to co do mnie czy o mnie napiszesz ,to boli mnie to tyle, co zeszloroczny snieg.

Ktos taki jak ty naprawde znajdzie bardzo niewielu ludzi ktorych byl by w stanie obrazic pozdo

 

 

No, o to mi chodzilo pozdro pajacu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie pytajcie jest cena u cenaniemaceny bo juz dawno sprzedal towar 1 miesiac do przodu po mnostwo groszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...