Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

kto mi poda prawdziwe realne wyniki na DOSSCHE LUB NA PROVIMI chcę spróbować bo obecnie na TASOMIXIE średnio!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie najwyższy czas dobrać się do wytwórni pasz, które zarabiają krocie można to głośno powiedzieć ,że w Polsce między wytwórniami pasz nastąpiła ,,ZMOWA CENOWA ". W majestacie prawa jest to zabronione tylko czy my mamy jakieś ,,PRAWA "????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i panie najwyższy czas dobrać się do wytwórni pasz, które zarabiają krocie można to głośno powiedzieć ,że w Polsce między wytwórniami pasz nastąpiła ,,ZMOWA CENOWA ". W majestacie prawa jest to zabronione tylko czy my mamy jakieś ,,PRAWA "????

 

POPIERAM!!!! ALE JAK TYM S........... SIĘ DOBRAĆ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Tasomix zszedł na psy, ceny tez maja wieksze od innych, zrezygnowałem z nich, de heys na razie 4 tyd i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, Tasomix zszedł na psy, ceny tez maja wieksze od innych, zrezygnowałem z nich, de heys na razie 4 tyd i dobrze

 

rewelacyjnie na de heus to nie jest!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z cenami pasz nikt nie mówi nic że paszarnie zagrywają te śmieszne obniżki cen i co znów czekają na żniwa kukurydziane i potem znów podwyżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto mi poda prawdziwe realne wyniki na DOSSCHE LUB NA PROVIMI chcę spróbować bo obecnie na TASOMIXIE średnio!!!!!

zużycie Provimi - pasza starter i grower1 qatro+, grower2 i finiszer comfort - średnia ważona 2,55, zużycie 1,76 (2,81 41doba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto mi poda prawdziwe realne wyniki na DOSSCHE LUB NA PROVIMI chcę spróbować bo obecnie na TASOMIXIE średnio!!!!!

zużycie Provimi - pasza starter i grower1 qatro+, grower2 i finiszer comfort - średnia ważona 2,55, zużycie 1,76 (2,81 41doba)

cikwe czy takie wyniki realne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tasomixie ponoć spożycie po 2kg i więcej, Provimi truje kury,Dossche to od zawsze mokro i 2kg spożycie,na De Heus ponoć nie rośnie na końcu w ogóle.

Jest ktoś kto robi jeszcze dobrą paszę? 1500 przytulić za tone to każdy potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Tasomixie ponoć spożycie po 2kg i więcej, Provimi truje kury,Dossche to od zawsze mokro i 2kg spożycie,na De Heus ponoć nie rośnie na końcu w ogóle.

Jest ktoś kto robi jeszcze dobrą paszę? 1500 przytulić za tone to każdy potrafi

 

medox co Ty piszesz? provimi ma dobra pasze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Provimi twierdzi, że zastanawia się nad podwyżką.... chyba czas rozejrzeć się za inną paszarnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Provimi twierdzi, że zastanawia się nad podwyżką.... chyba czas rozejrzeć się za inną paszarnią.

Potwierdzam. I Provimi i Cedrob od poniedziałku w górę. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dlatego,że pszenica po 600

Tworzycie znowu olbrzymie zapotrzebowanie więc podnoszą ceny.Prost prawa rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śruta sojowa jest 70% składnikiem wartości paszy a ją kupuje się za dolary. Dolar w górę to i pasza w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel ci powiedział? Dolar zdrożał ,ale surowiec staniał Kukurydza spada ostro,pszenica 600zł a pasza 1500 Są owce trza je strzyc.I tak z każdej strony Z jednej wylęgarnia z drugiej paszarnia z trzeciej ubojnia,z czwartej wetrynaria I wszyscy kostki,nierdzewki,biura,trawniczki,klombiki itp tylko dymany z każdej strony hodowca zarzuca cementem odpadający tynk z elewacji,podpiera walące się ogrodzenie i chodzi w błocie po kolana na placu i tyra sam w gnoju ,podczas gdy inni siędzą w wygodnych biurach a sekretarka w krótkiej spódniczce parzy im kawę.Kiedy się obudzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam wykonuje telefony do wytwórni z zapytaniem dlaczego pasza nie tanieje to ostatnio nie wytrzymali i mnie przekazali że wolna droga idź sobie i znajdź sobie innego dostawce Państwo powinno wprowadzić regulacje ceny , bo to co jest to monopol i zmowa cenowa urząd ochrony konsumenta pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Państwo???????????Chłopie, co ma do tego państwo?Chcieliby co po niektórzy ,żeby państwo wyregulowało im cenę paszy oraz zapewniło cenę na kurczaka i najlepiej z gwarancją odbioru, a oni by tylko budowali kolejne budy.Myślenie niektórych ludzi w tej branży przekracza moją zdolność pojmowania.Co to za podejście,jaka mentalność?Kupta se ziemie na Kubie ,może tam tak jest,choć wątpie.Pewniejsza pod względem takich regulacji byłaby Korea Północna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sam wykonuje telefony do wytwórni z zapytaniem dlaczego pasza nie tanieje to ostatnio nie wytrzymali i mnie przekazali że wolna droga idź sobie i znajdź sobie innego dostawce Państwo powinno wprowadzić regulacje ceny , bo to co jest to monopol i zmowa cenowa urząd ochrony konsumenta pozdrawiam

 

Nie rozmumiesz chyba znaczenia słowa 'monopol".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiciel ci powiedział? Dolar zdrożał ,ale surowiec staniał Kukurydza spada ostro,pszenica 600zł a pasza 1500 Są owce trza je strzyc.I tak z każdej strony Z jednej wylęgarnia z drugiej paszarnia z trzeciej ubojnia,z czwartej wetrynaria I wszyscy kostki,nierdzewki,biura,trawniczki,klombiki itp tylko dymany z każdej strony hodowca zarzuca cementem odpadający tynk z elewacji,podpiera walące się ogrodzenie i chodzi w błocie po kolana na placu i tyra sam w gnoju ,podczas gdy inni siędzą w wygodnych biurach a sekretarka w krótkiej spódniczce parzy im kawę.Kiedy się obud izicie?

i co na to byś poradził medox ?? to że tak jest to wiemy ale może by poradził coś w tym kierunku skoro tak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...